Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı - Son Dakika

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı

11.07.2021 16:15
Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı

Mersin'in Anamur İlçe Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını bildirdi.

Mersin'in Anamur İlçe Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını bildirdi.

Kılınç, yaptığı açıklamada, salgının başladığı günden bu yana alınan tüm tedbirlere ve kurallara uygun davrandığını belirtti.

Tüm tedbirlere rağmen Kovid-19'a yakalandığını ifade eden Kılınç, açıklamasında şunları kaydetti:

"Salgının başlangıcından bu yana gerek ilçemizin, vatandaşlarımızın gerekse şahsımın ve ailemin sağlığı için tüm kurallara riayet etmemize ve ek tedbirler almamıza rağmen, özel kalem müdürümüz ile birlikte dün yaptırdığımız Kovid-19 testi sonuçları bugün pozitif olarak açıklanmıştır. Şahsımın ve mesai arkadaşımızın genel sağlık durumunda herhangi bir belirti bulunmamakla birlikte bir sağlık sorunumuzda yoktur. Bugün itibari ile karantina altında tedavi sürecimiz başlamıştır. Tedavi sürecinde, temel belediyecilik çalışmalarımızı uzaktan sürdürecek ve kentimize hizmet etmeye devam edeceğiz."

KKTC'de 1. Aile Çalıştayı'nın sonuç raporu paylaşıldı KKTC'de 1. Aile Çalıştayı'nın sonuç raporu paylaşıldı KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, uluslararası öğrencilerin mezuniyet törenine katıldı KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, uluslararası öğrencilerin mezuniyet törenine katıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Politika Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç'ın Kovid-19 testi pozitif çıktı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement