Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya'nın yeni Başbakanı İbrahim'i tebrik etti - Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya'nın yeni Başbakanı İbrahim'i tebrik etti

25.11.2022 02:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya'nın yeni Başbakanı İbrahim'i tebrik etti

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Malezya'nın yeni Başbakanı Enver İbrahim ile telefonda görüştü.

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Malezya'nın yeni Başbakanı Enver İbrahim ile telefonda görüştü.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malezya Başbakanı seçilen Enver İbrahim ve koalisyonunu tebrik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye ile Malezya arasındaki yakın işbirliğinin yeni dönemde de karşılıklı güven temelinde daha da güçleneceğine inandığını ifade etti.


Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Malezya Başbakanı Enver İbrahim, lüks makam aracı kullanmayı reddetti Malezya Başbakanı Enver İbrahim, lüks makam aracı kullanmayı reddetti Filistinli liderler Heniyye ve Meşal'den Malezya Başbakanı Enver İbrahim'e tebrik telefonu Filistinli liderler Heniyye ve Meşal'den Malezya Başbakanı Enver İbrahim'e tebrik telefonu Masada birbirinden önemli konular var! Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanacak Masada birbirinden önemli konular var! Kabine yarın Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde toplanacak

Son Dakika Politika Cumhurbaşkanı Erdoğan Malezya'nın yeni Başbakanı İbrahim'i tebrik etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement