Meclis Başkanı Şentop, MHP Genel Merkezi'nde - Son Dakika

Meclis Başkanı Şentop, MHP Genel Merkezi'nde

19.06.2020 17:08

Meclis Başkanı Şentop, MHP Genel Merkezi'nde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşme için MHP Genel Merkezine geldi.

Meclis Başkanı Şentop, MHP Genel Merkezi'nde

ANKARA - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşme için MHP Genel Merkezine geldi.

TBMM Başkanı Şentop, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile görüşme için Balgat'ta bulunan MHP Genel Merkezine giriş yaptı. Şentop'u Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya karşıladı.

Fransa'da ilk defa bir kadın, meclis başkanı seçildi Fransa'da ilk defa bir kadın, meclis başkanı seçildi 2022 yılı ek bütçesi TBMM Genel Kurulunda 2022 yılı ek bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Meclis Başkanı Şentop, MHP Genel Merkezi'nde - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement