Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek koronavirüse yakalandı: Dostlarımız ve sevenlerimizden dua bekleriz - Son Dakika

Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek koronavirüse yakalandı: Dostlarımız ve sevenlerimizden dua bekleriz

15.03.2022 17:53

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada koronavirüse yakalandığını duyurdu. Gökçek, paylaşımında "Sonunda benim ve eşim Nevin'in de testi pozitif çıktı" ifadelerini kullandı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ve yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, son olarak eşinin ve kendisinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

"SEVENLERİMİZDEN DUA BEKLERİZ"

Gökçek paylaşımında "Sonunda benim ve eşim Nevin'in de testleri pozitif çıktı. Karı koca evde istirahatle karantina sürecimizi doldurmaya çalışıyoruz. Rabbimize hamdolsun hafif geçiyor. Dostlarımız ve sevenlerimizden dua bekleriz" ifadelerine yer verdi.

İşte Gökçek'in o paylaşımı;

Melih Gökçek ve eşi koronavirüse yakalandı: Sevenlerimizden dua bekleriz
YORUMLAR (2)
500
Gençler Türkiye Kupası ile kürek sporu yıllar sonra başkente dönüyor Gençler Türkiye Kupası ile kürek sporu yıllar sonra başkente dönüyor Kadınlar KEÇMEK'te üretip kazanç sağlıyor Kadınlar KEÇMEK'te üretip kazanç sağlıyor Hindistan'ın Ankara Büyükelçiliği, Kapadokya'da yoga etkinliği düzenledi Hindistan'ın Ankara Büyükelçiliği, Kapadokya'da yoga etkinliği düzenledi

Son Dakika Politika Melih Gökçek ve eşi Nevin Gökçek koronavirüse yakalandı: Dostlarımız ve sevenlerimizden dua bekleriz - Son Dakika


Advertisement