Milli Yol Partisi GİK Üyesi Göçmen Kırşehir'de konuştu - Son Dakika

Milli Yol Partisi GİK Üyesi Göçmen Kırşehir'de konuştu

12.06.2022 16:56

Milli Yol Partisi GİK Üyesi Göçmen Kırşehir'de konuştu Milli Yol Partisi GİK Üyesi Şevket Göçmen, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği olaya ilişkin görülen davayla ilgili, "Kahramanmaraş'ta görülen son mahkemede de bir sürü saçmalıklar yaşandı.

Milli Yol Partisi GİK Üyesi Göçmen Kırşehir'de konuştu

KIRŞEHİR - Milli Yol Partisi GİK Üyesi Şevket Göçmen, Muhsin Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği olaya ilişkin görülen davayla ilgili, " Kahramanmaraş'ta görülen son mahkemede de bir sürü saçmalıklar yaşandı. Her mahkemede birçok oyun ile karşı karşıya kalmaktayız" dedi.

Milli Yol Partisi ve Nizam-ı Alem Ocakları Kırşehir Şubesince düzenlenen etkinlikte konuşan Genel İdare Kurulu Üyesi Şevket Göçmen, davanın toplumun kalbinde tamiri mümkün olmayan yaralar açtığını söyledi. Cacabey Meydanı'nda toplanan halka ve partililere hitap eden Göçmen, "Kahramanmaraş'ta görülen son mahkemede de bir sürü saçmalıklar yaşandı. Her mahkemede birçok oyun ile karşı karşıya kalmaktayız. Bu süreç partililer olarak bizlerin ve kamuoyunun da vicdanını sorgulamaktadır. Bizlerin mahkeme süreçleri ile ilgili şüpheleri de artmaktadır. Bizler, adaletten şüphe duymayacağımız, 'Bir fakirin adalet önüne çıktığında zenginden hakkını aldığı' bir düzen hayal ediyoruz. Tek hedefimiz, insanlarımızın adaletli bir ülkede barış içerisinde yaşamalarını sağlamak. Yazıcıoğlu'nun arkadaşları da dava süreçlerinden kanının son damlasına dek vazgeçmeyecek" dedi.

YORUMLAR
500
Bolu'da cinsel saldırıya uğrayan kadın, çırılçıplak halde, kanlar içinde sokağa kaçarak esnafa sığındı Bolu'da cinsel saldırıya uğrayan kadın, çırılçıplak halde, kanlar içinde sokağa kaçarak esnafa sığındı Yerli SİHA'ların mimarlarından Haluk Bayraktar, 'Damadın festivali' başlığını atan Cumhuriyet ve Birgün'e tepki gösterdi Yerli SİHA'ların mimarlarından Haluk Bayraktar, 'Damadın festivali' başlığını atan Cumhuriyet ve Birgün'e tepki gösterdi Adana'da annelerinin kebapçıya bırakıp kaçtığı çocuklara bir darbe de babadan geldi: Onları istemiyorum Adana'da annelerinin kebapçıya bırakıp kaçtığı çocuklara bir darbe de babadan geldi: Onları istemiyorum
Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Milli Yol Partisi GİK Üyesi Göçmen Kırşehir'de konuştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement