MYP Genel Başkanı Remzi Çayır: Seçmen ya eski Türkiye diyecek ya değişim - Son Dakika

MYP Genel Başkanı Remzi Çayır: Seçmen ya eski Türkiye diyecek ya değişim

MYP Genel Başkanı Remzi Çayır: Seçmen ya eski Türkiye diyecek ya değişim
Son Güncelleme: 30.04.2023 20:02

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, Kırşehir'de yaptığı açıklamada seçmenin ya eski Türkiye'yi isteyeceğini ya da değişim isteyeceğini belirtti. Çayır, yeni bir ufuk, adalet, liyakat ve borç ekonomisinden uzak bir Türkiye istediğini söyledi.

Milli Yol Partisi Genel Başkanı Remzi Çayır, "Seçmen, ya eski Türkiye diyecek ya değişim" dedi.

Kırşehir Cacabey Meydanı'nda kitap fuarı alanını ve Ahi esnafını gezen Çayır, "Bir tarafta İstiklali savunanlar öbür tarafta işgalciler diye bu seçim sürecini betimleyenler tasvir edenler de ben kafa noksanlığı görüyorum" dedi. 'Türkiye büyük bir deprem yaşadı' diyen Çayır, "Türkiye hızla 14 Mayıs seçimlerine doğru gidiyor. Türkiye deprem yaşadı. Seçimler, Cumhur İttifakı, Millet İttifakı seçimi değil. Seçmen ya eski Türkiye'yi isteyecek ya da hayır yeter artık ben değişim istiyorum. Ben yeni bir ufuk istiyorum. Ben herkes için adalet istiyorum. Ben herkes için liyakat istiyorum. Ben borç ekonomisinin olmadığı bir Türkiye istiyorum. Dolayısıyla da birbirini tekrarlayan hiçbir siyasi partiyi ve anlayışı benimsemiyorum, diyerek yeni bir anlayışa kucak açacak" diye konuştu.

MYP Genel Başkanı Remzi Çayır'a Kırşehir gezisinde Genel Başkan Yardımcısı Şevket Göçmen ve partilileri eşlik etti. - KIRŞEHİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika MYP Genel Başkanı Remzi Çayır: Seçmen ya eski Türkiye diyecek ya değişim - Son Dakika


Advertisement