Özel ile Akşener arasında ilk buluşma! Masada seçimin kaderini belirleyecek konu var - Son Dakika
Politika

Özel ile Akşener arasında ilk buluşma! Masada seçimin kaderini belirleyecek konu var

CHP lideri Özgür Özel, genel başkanlık koltuğuna oturduktan sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile ilk kez bir araya geldi. İYİ Parti Genel Merkezi'nde başlayan toplantıda yerel seçim ittifakının görüşülmesi bekleniyor.

30.11.2023 10:41  Güncelleme: 11:25
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimler öncesi partilerin görüşme trafiği de yoğunlaşırken, CHP'de genel başkanlık koltuğuna oturan Özgür Özel İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile kurultay sonrası ilk kez bir araya geldi. İki liderin görüşmede yerel seçim ittifakını masaya yatırmaları bekleniyor.

Özgür Özel ile Meral Akşener arasında ilk buluşma! Masaya yatırılacak konu; Yerel seçimde ittifak

İYİ PARTİ GENEL MERKEZİNDE KRİTİK GÖRÜŞME

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti. İYİ Parti Genel Merkezi'nde gerçekleşen görüşmede 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimlerin gündeme gelmesi bekleniyor.

Özgür Özel ile Meral Akşener arasında ilk buluşma! Masaya yatırılacak konu; Yerel seçimde ittifak

YEREL SEÇİM KARARLARI MERAKLA BEKLENİYOR

2019 yerel seçimlerinde ittifak yapan iki partinin 2024 için nasıl bir karar alacağı iki genel başkanın gerçekleştireceği toplantı sonrasında şekillenecek.

Özgür Özel ile Meral Akşener arasında ilk buluşma! Masaya yatırılacak konu; Yerel seçimde ittifak

İKİ LİDER GÖRÜŞME SONRASI AÇIKLAMA YAPACAK

Saat 10.35'te başlayan görüşmede Özel'e Genel Sekreter Selin Sayek Böke, Genel Başkan Yardımcıları Gül Çiftçi ve Gökhan Zeybek ve Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın eşlik etti. Akşener'e de genel başkan yardımcıları Oktay Vural, Burak Akburak ve Ayfer Yılmaz ile Grup Başkanı Koray Aydın eşlik etti. Görüşmenin ardından iki genel başkanın açıklama yapması bekleniyor.

Özel ile Akşener arasında ilk buluşma! Masada seçimin kaderini belirleyecek konu var

Son Dakika Politika Özel ile Akşener arasında ilk buluşma! Masada seçimin kaderini belirleyecek konu var - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Sığınmacılar Ankara'da bir evi yakmış iddiası doğru değil
  00:13 Sığınmacılar Ankara'da bir evi yakmış iddiası doğru değil

  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dezenformasyonla Mücadele Merkezi, bazı basın yayın organları ve sosyal medya hesaplarından paylaşılan, 'Sığınmacılar Ankara'da bir evi yakmış' iddiasının doğru olmadığını bildirdi. Yangın ihbarı üzerine olay yerine intikal eden emniyet birimleri, eski eşyaların yandığı ancak herhangi bir yaralanma veya çevreye sirayetin olmadığını tespit etti. Konuyla ilgili tahkikat başlatıldı.

 • Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Altınok canlı yayında misket oynadı
  23:58 Cumhur İttifakı'nın Ankara adayı Altınok canlı yayında misket oynadı

  Cumhur İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, katıldığı bir canlı yayında, gençlerle birlikte Ankara'ya özgü misket oyunu oynadı.

 • AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediyesini ziyaret etti
  23:58 AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediyesini ziyaret etti

  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Belediyesini ziyaret ederek, ilçede devam eden projeler hakkında bilgi aldı. Yılmaz, eski belediye binasının bulunduğu alanda yapılan kentsel tasarım çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise Millet Bahçesi'nin çevresinde yeterli otopark alanı bulunduğunu belirtti.

 • AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı
  23:58 AK Parti Sincan Belediye Başkan Adayı Murat Ercan, Hizmet ve Projelerini Anlattı

  Cumhur İttifakı'nın AK Parti Sincan Belediye Başkan adayı Murat Ercan, Fatih Fuar ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen proje tanıtım toplantısında hizmet ve projelerini paylaştı. AK Parti Genel Başkanvekili Mustafa Elitaş da Ercan'ın olağanüstü hizmetler yapacağına inandığını belirtti. Ercan, Sincan'a daha fazla hizmet vermek istediklerini söyleyerek projelerini açıkladı. Toplantıya birçok siyasi isim ve vatandaş da katıldı.

 • Murat Kurum: Gençler ve kadınlarla büyük bir zafer kazanacağız
  23:53 Murat Kurum: Gençler ve kadınlarla büyük bir zafer kazanacağız

  Cumhur İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, En Genç Festivali'ne katılarak gençlerle buluştu. Kurum, gençlerin geleceğe güvenle bakabileceği, yeşil ve güvenli bir İstanbul hayal ettiklerini söyledi. Ayrıca, gençlik meclisi oluşturarak gençlerle birlikte karar alacaklarını ve hayalleri gerçekleştireceklerini belirtti. Kurum, kadın hareketi ve gençlik hareketiyle büyük bir zafer kazanacaklarını ifade etti.


Advertisement