Seçime 3 aday girdi, damat ve kayınpeder kaybetti - Son Dakika

Seçime 3 aday girdi, damat ve kayınpeder kaybetti

19.01.2023 20:20

Seçime 3 aday girdi, damat ve kayınpeder kaybetti Mudurnu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin yeni başkanı belli oldu Bolu'nun Mudurnu ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlık seçiminde yarışan damat ve kayınpeder seçimi kaybetti.

Seçime 3 aday girdi, damat ve kayınpeder kaybetti

Mudurnu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'nin yeni başkanı belli oldu

BOLU - Bolu'nun Mudurnu ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanlık seçiminde yarışan damat ve kayınpeder seçimi kaybetti. Kooperatifin yeni başkanı Doğan Onurlu oldu.

Bolu'nun Mudurnu ilçesinde Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinde seçim heyecanı yaşandı. Gerçekleşen seçimde 3 aday yarıştı. 227 delegenin oy kullandığı seçimde kayınpeder Hulisi Diker 65 oy, damat Zafer Kalıncı 74 oy aldı. Seyrancık Mahallesi Muhtarı Doğan Onurlu ise 85 oy alarak Mudurnu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin yeni başkanı oldu.

(İÇ-BCT-DK-Y)

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü Ahşap ev ve tahıl ambarı çıkan yangında küle döndü Depremde hayatını kaybedenlerin anısına fidan dağıtıldı Depremde hayatını kaybedenlerin anısına fidan dağıtıldı

Son Dakika Politika Seçime 3 aday girdi, damat ve kayınpeder kaybetti - Son Dakika


Advertisement