Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: Genç irisi, tombik bir oğlan... - Son Dakika

Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: Genç irisi, tombik bir oğlan...

10.01.2022 11:25

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, uzun bir aranın ardından çıktığı Giresunspor maçında kilolu haliyle dikkat çeken Arda Turan'a sert eleştirilerde bulundu. Çakar, "77. dakikada genç irisi, tombik bir oğlan gördüm. İnsan bu halde sahaya çıkmaya utanır" diye konuştu.

Ahmet Çakar, Giresunspor maçındaki kilolu hali çok tartışılan Arda Turan'ı yerden yere vurdu. Beyaz Futbol'da konuşan Çakar, "Başta Burak Elmas ve Fatih Terim'i gençleştirme hamlesinden dolayı tebrik ederim. Tombik tombik çocukları akademiye alıyorlar. Yetenekli ve tombik tombik gençlerin fiziklerini fit hale getirmek için uğraşıyorlar" dedi.

Ahmet Çakar açtı ağzını yumdu gözünü: Genç irisi, tombik bir oğlan...
Görüntü: Beyaz TV

"ZENGİN AİLE ÇOCUĞU SANDIM"

Arda'ya eleştirinin dozunu artıran Çakar" 77. dakikada genç irisi, tombik bir oğlan gördüm. Herhalde zengin aile çocuğu dedim. Fazla yemek yediğinden ve kendine bakmadığından dolayı bu haldeler. İnsan utanır bu halde sahaya çıkmaya" ifadelerini kullandı.

SİNAN ENGİN SAHİP ÇIKTI

Beyaz Futbol'un diğer yorumcusu Sinan Engin ise Arda Turan'ı savundu. Engin, "Bu adam 6 aydır sakat. Çok bir problem yok, kısa sürede düzelecek" sözlerini sarf etti.

YORUMLAR
500
Hatayspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamladı Hatayspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamladı Hatayspor, Süper Lig'in son haftasında Giresunspor'u ağırlayacak Hatayspor, Süper Lig'in son haftasında Giresunspor'u ağırlayacak Hatayspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını sürdürdü Hatayspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını sürdürdü

Son Dakika Spor Ahmet Çakar'dan Arda Turan'a: Genç irisi, tombik bir oğlan... - Son Dakika


Advertisement