Ahmet Çakar'dan gündem olacak yorumlar! Torrent'e yakıştırdığı meslek taraftardan destek gördü - Son Dakika

Ahmet Çakar'dan gündem olacak yorumlar! Torrent'e yakıştırdığı meslek taraftardan destek gördü

25.01.2022 18:00

Galatasaray'ın başında çıktığı ilk 3 maçında da sahadan mağlubiyetle ayrılan teknik direktör Domenec Torrent'le ilgili ünlü yorumcu Ahmet Çakar gündem olacak değerlendirmeler yaptı. Çakar, İspanyol çalıştırıcı için, "Tipine, vücut diline bakıyorum, ondan profesör olur, beyin cerrahı olur ama teknik direktör olmaz." ifadelerini kullandı. Bu sözler sosyal medyada büyük ses getirirken, Çakar'ın "Beyin cerrahı" yakıştırması taraftarlar tarafından desteklendi.

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından göreve getirilen Domenec Torrent büyük hayal kırıklığı yarattı. İspanyol çalıştırıcı ilk 3 maçında sahadan puansız ayrılırken, sarı-kırmızılı kulübün düşme potasıyla arasında 3 puanlık mesafe kaldı. Sabah Gazetesi yazarı Ahmet Çakar, Domenec Torrent'i olay sözlerle değerlendirirken Burak Elmas ve yönetimi de topa tuttu.

"ONDAN TEKNİK DİREKTÖR OLMAZ"

Ahmet Çakar, Domenec Torrent ve Burak Elmas için yaptığı yorumda, "Burak Elmas'ı anlayabilmek mümkün değil. Terim'i yollayıp da Mourinho'yu mu, Wenger'i mi getirdiniz! Vasıfsız, hayatı ikinci adamlıkla geçmiş bir İspanyolu getirdiniz. Tipine, vücut diline bakıyorum, ondan profesör olur, beyin cerrahı olur ama teknik direktör olmaz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kuruluna doğru Galatasaray Kulübünün olağanüstü genel kuruluna doğru

Son Dakika Spor Ahmet Çakar'dan gündem olacak yorumlar! Torrent'e yakıştırdığı meslek taraftardan destek gördü - Son Dakika


Advertisement