Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı - Son Dakika
Spor

Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı

Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı

Aliağaspor FK, 2023-2024 futbol sezonunda TFF 3. Lig'de mücadele edecek ve yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yapılan transferlerle kadrosunu güçlendiren takım, ilk antrenmanını Aliağa Atatürk Stadı'nda gerçekleştirdi. Başkan Serkan Acar ve Yeniçeriler Taraftar Derneği üyeleri, futbolculara sürpriz bir ziyarette bulundu ve şampiyonluk sözü aldı. Takım, ikinci etap hazırlıkları için Bolu'ya kampa girecek.

21.07.2023 11:19

2023-2024 futbol sezonunda, TFF 3. Lig'de mücadele edecek olan Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Aliağaspor FK, sezon öncesi ilk antrenmanını Aliağa Atatürk Stadı'nda yaptı. Teknik Direktör Hakan Şapçı yönetimdeki antrenmana yeni transferler; Ahmet Gülay, Emirhan Karagülle, Yiğit Bayındır, İsmail Kulet, Miraç Can Yavuz, Mehmet Fuat Gölbaşı, Hakan Demir, Hasan Çelik, Oktay Kancı, Oğuzhan Yıldırım, Seçim Can Koç, Sinan Akgöl, Kaan Özder, Ahmet Uzun ve Adnan Demir de katıldı.

Başkan Serkan Acar ve Yeniçeriler'den ilk antrenmana sürpriz ziyaret

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar ve Yeniçeriler Taraftar Derneği üyeleri, ilk antrenman için sahaya çıkan futbolcular ile teknik ekibe sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi. Sezon öncesi takıma başarılar dileyen Başkan Serkan Acar, futbolcu ve teknik ekipten 3. Lig'de şampiyonluk sözü aldı. Sürpriz ziyarette Aliağaspor FK Başkanı Kamil Önal ile birlikte kulüp yöneticileri de yer aldı.

İkinci etap hazırlıkları Bolu'da

Sürpriz ziyaret sonrası futbolcular, esnetme ve düz koşu ile sezonun ilk antrenmanını yaptı. Profesyonel ligde Aliağa'yı temsil edecek olan Aliağaspor FK, Aliağa'da gerçekleştireceği ilk etap hazırlıkları sonrası ikinci etap hazırlıkları için 25 Temmuz'da Bolu'da kampa girecek. - İZMİR

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Aliağaspor FK, yeni sezon hazırlıklarına başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement