Son dakika Gülay haberleri, Gülay son dakika, son dakika Gülay

Son Dakika Gülay Haberleri

 • Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı: Halkın refaha kavuşması önemli
  26 Şub Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı: Halkın refaha kavuşması önemli

  Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, siyasetin seçime kilitlendiği bir dönemde halkın ve yüksek enflasyonun gündemlerinde olduğunu belirtti. Baltalık, Ramazan ayı öncesinde halkın ucuz alışveriş yapabilmesi gerektiğini vurgulayarak, ekonomi programının sürdürülebilir kalkınma vizyonuna ihtiyaç duyduğunu ifade etti. Ayrıca, Kırşehir'in üretim ve istihdama yönelik çalışmalarının yetersiz olduğunu ve bu durumun tarım ve hayvancılık sektöründe sorunlara yol açtığını dile getirdi.

 • Felç Geçiren Eşine Gözü Gibi Bakıyor
  24 Şub Felç Geçiren Eşine Gözü Gibi Bakıyor

  Eskişehir'de yaşayan Gülay Ünsal'ın beyinden pıhtı atması sonucu felç geçirmesi üzerine eşi Hakan Ünsal, emekliliğinden vazgeçerek eşine bakmaya başladı. Hakan Ünsal, eşinin her ihtiyacıyla bizzat ilgileniyor ve ona gözü gibi bakıyor. Gülay Ünsal ise eşinden çok memnun olduğunu ve onu sevdiği kadar sevdiğini belirtiyor.

 • Eşine Gözü Gibi Bakıyor: Felç Geçiren Hanımına 13 Yıldır Bakan Vefalı Koca
  24 Şub Eşine Gözü Gibi Bakıyor: Felç Geçiren Hanımına 13 Yıldır Bakan Vefalı Koca

  Eskişehir'de yaşayan Gülay Ünsal'ın beyinden pıhtı atması sonucunda felç geçirmesi üzerine eşi Hakan Ünsal, emekliliğinden vazgeçerek işini bırakmış ve eşine gözü gibi bakmaktadır. Hakan Ünsal, eşinin her ihtiyacıyla birebir ilgilenirken, Gülay Ünsal da eşinden ve ailesinden memnun olduğunu belirtmiştir.

 • İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Tarım Uygulama Bahçesinde Sebze ve Buğday Yetiştiriyor
  22 Şub İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Tarım Uygulama Bahçesinde Sebze ve Buğday Yetiştiriyor

  İzmir Ödemiş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, daha önce ilçe çöplüğü olarak kullanılan 20 dönümlük alanda mevsimlik sebze ve buğday yetiştiriyor. Lisede bulunan bölümler arasında tarım uygulamaları da yer alıyor. Ödemiş Kaymakamlığı, çöplük olarak kullanılan alanı okula tahsis ederek rehabilite etti. Öğrenciler, uygulama bahçesinde sebzelerin bakımını yaparak hasat ediyor ve satışa sunuyor. Uygulama bahçesi, öğrencilerin pratik uygulama yaparak mesleklerini öğrenmelerine büyük katkı sağlıyor.

 • Kırşehir'de Abdal Kültürüne Destek İstendi
  21 Şub Kırşehir'de Abdal Kültürüne Destek İstendi

  Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, abdal kültürünün genişletilmesi ve yeni yetişen neslin kültüre bağlılığının arttırılması için kültür devamlılığını sağlayacak işletme sayısının arttırılmasını istedi.

 • Kırklareli'nde bir çift, kurtarılan yavru kediyle evlerini paylaşıyor
  17 Şub Kırklareli'nde bir çift, kurtarılan yavru kediyle evlerini paylaşıyor

  Kırklareli'nin Babaeski ilçesinde yaşayan Gülay ve Mehmet Ali Özaral çifti, bir aracın motor bölümünden kurtarılan yavru Van kedisini sahiplendikten sonra artan hayvan sevgileriyle 7 yıldır evlerini 3 kediyle paylaşıyor. Emekli astsubay Mehmet Ali Özaral, 2017 yılında evinin yakınındaki akaryakıt istasyonunda bir aracın motor bölümünden bir kedi yavrusunun kurtarıldığını gördü. Yağa bulanmış bitkin durumdaki kedi yavrusunu evine götüren Özaral, eşiyle birlikte temizleyip besledi. Ötaral, sahiplenmeye karar verdiği kediyi veterinere götürerek aşı ve bakımlarını yaptırdı. Van kedisi olduğu anlaşılan kedi yavrusuna 'Gomez' ismini veren Özaral çifti, birkaç ay sonra sokakta buldukları 2 kedi yavrusunu daha sahiplendi. Özaral Ailesi, 'Gomez'in ardından 'Boncuk' ve 'Ragnar' ismini verdikleri yavruların da eklenmesiyle 7 yıldır 3 kediyle aynı evi paylaşıyor. Mehmet Ali Özalar, kedilerin evlerine huzur verdiğini, üçünün de farklı karakterleri ve hikayeleri olduğunu, onları çocuklarından ayırmadığını söyledi.

 • Düzce Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor
  16 Şub Düzce Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor

  Düzce'de uygunluk belgesi alan Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesislerine Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi veriliyor. İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından Star Bilardo Spor Salonu ve Diamond Bilardo Spor Salonu'na teşekkür belgesi takdim edildi.

 • Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı, sahte seçmen uyarısında bulundu
  16 Şub Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı, sahte seçmen uyarısında bulundu

  Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, yaklaşan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde köylerde, ilçelerde ve il merkezinde sahte seçmen bulunduğunu iddia ederek, şehir milletvekillerini göreve çağırdı. Baltalık, uçuk bir köy evinde seçmen olduğunu belirterek, bu durumu üzülerek ifade etti ve adli süreç başlattıklarını açıkladı.

 • 2024 Okul Sporları Minikler ve Küçükler Yüzme Yarışmaları Tamamlandı
  15 Şub 2024 Okul Sporları Minikler ve Küçükler Yüzme Yarışmaları Tamamlandı

  13-14 Şubat 2024 tarihleri arasında Düzce Yüzme Havuzunda gerçekleştirilen Okul Sporları Minikler ve Küçükler yüzme yarışları sona erdi. Kelebek, sırt üstü, kurbağalama ve serbest stil kategorilerinde 220 sporcu mücadele etti. Dereceye giren sporculara ödülleri Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan tarafından verildi.

 • Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı: Asrın felaketini yaşadık, ders aldık mı?
  06 Şub Memleket Partisi Kırşehir İl Başkanı: Asrın felaketini yaşadık, ders aldık mı?

  6 Şubat tarihinde meydana gelen depremlerin yıl dönümü dolayısıyla açıklama yapan Memleket Partisi Kırşehir il başkanı Gülay Baltalık, geçtiğimiz yıl yaşanan depremin ardından yapılan çalışmaların yetersiz olduğunu belirterek, kamuoyunun aydınlatılması ve depreme dayanıklı binaların sayısının açıklanması gerektiğini söyledi.

 • Polisler, kardan temizlemeye çalışan kadına yardım etti
  30 Oca Polisler, kardan temizlemeye çalışan kadına yardım etti

  HAKKARI'nin Yüksekova ilçesinde tek katlı toprak evinin damını kardan temizlemeye çalışan 3 çocuk annesi Gülay Kömür'e (49), polis memurları yardım etti. Eşini 7 yıl önce trafik kazasında kaybeden Kömür, polislere teşekkür etti.

 • Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Ertürk: 'Tüm Sokak Hayvanlarının Barınaklara Atılmaya Zorlanması İnsanlık Dışı Bir Davranıştır.
  20 Oca Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Ertürk: "Tüm Sokak Hayvanlarının Barınaklara Atılmaya Zorlanması İnsanlık Dışı Bir Davranıştır.

  Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Gülay Ertürk, sokak hayvanlarıyla ilgili tartışmalara ilişkin “Topyekün tüm sokak hayvanlarının toplanıp barınaklara atılmaya zorlanması son derece insanlık dışı bir davranıştır ve tabii ki bunu bizim kabul etmemiz mümkün değil. Bu bir katliam olur” dedi. Ertürk, 6 aylık bir süre içinde yüzde 70'i kısırlaştırıldığında köpek sayısının kontrol altına alınabileceğini belirterek, bünyesinde veteriner hekim bile olmayan belediyeler olduğuna dikkat çekti. Hayvanların Yaşam Hakları Konfederasyonu Başkan Yardımcısı Haydar Özkan da "Ama Köpek ama kedi ya da başka doğadan bir canlı, birini yok ettiğiniz anda ekolojik dengeyi yok edersiniz. Burada bu hayvan yok oldu mu, yaşama dair diğer sıkıntıları yaşayacağız. Siz köpekleri yok ederseniz, kedi popülasyonu çoğalacak. Kediyi yok ettiniz fareler çoğalacak. Sokakta fareler gezecek, kabul eder misiniz böyle bir şeyi" diye konuştu.

 • Aliağa Futbol, Ahmet Gülay ile yollarını ayırdı
  12 Oca Aliağa Futbol, Ahmet Gülay ile yollarını ayırdı

  TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta ikinci sırada yer alan Aliağa Futbol, futbolcu Ahmet Gülay ile vedalaştı. Kulüp, Ahmet'e emekleri için teşekkür etti. Transfer döneminde ise Aliağa'nın Iğdır FK'dan Hakan Barış ve Bandırmaspor'dan Mustafa Saymak ile görüştüğü belirtildi.

 • Adıyaman'da zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı
  04 Oca Adıyaman'da zincirleme trafik kazasında 1 kişi yaralandı

  Adıyaman'da meydana gelen zincirleme trafik kazasında 3 araç çarpıştı ve 1 kişi yaralandı. Kaza sonucu yaralanan kişi, sağlık ekipleri tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Kayseri'de Öğretmen ve Öğrenci Gıda Atıklarını Gübreye Dönüştürdü
  04 Oca Kayseri'de Öğretmen ve Öğrenci Gıda Atıklarını Gübreye Dönüştürdü

  Kayseri'de özel eğitim okulunda resim öğretmeni olarak görev yapan Gülay Çelen, öğrencisiyle beraber geliştirdiği proje ile gıda atıklarını gübreye dönüştürdü. Bokashi Kompost adını verdikleri projede gıda atıklarını kullanan Gülay öğretmen, bu sıvıyı saksılarda kullanarak çiçeklerin gelişimini sağlıyor.

 • Üsküdar'da Kiracıya Saldırı: Ev Sahibi Kiraları İki Kez Tahsil Etti
  04 Oca Üsküdar'da Kiracıya Saldırı: Ev Sahibi Kiraları İki Kez Tahsil Etti

  Üsküdar'da bir ev sahibi, kiracısından kirayı artırmasını istedi ve daha sonra 2023 yılına ait kiraları ödemediğini iddia ederek tahliye davası açtı. Ev sahibi, kiraları elden aldığını söyleyen kiracının kardeşine saldırdı. Kiracı, polis merkezine gittikten sonra tahliye davası açıldığını öğrendi ve 2023 yılında elden verdiği kiraları tekrar banka hesabına yatırmak zorunda kaldığını belirtti. Olay cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

 • Adıyaman'da Traktör Kazası: 7 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti, Anne Ağır Yaralandı
  30 Ara Adıyaman'da Traktör Kazası: 7 Yaşındaki Çocuk Hayatını Kaybetti, Anne Ağır Yaralandı

  Adıyaman'da, yolun karşısına geçmek isterken traktörün çarptığı Deniz Taş (7) yaşamını yitirdi, annesi Gülay Taş ise ağır yaralandı. Kaza sonucunda çocuk hayatını kaybederken, annenin hayati tehlikesi devam ediyor. Traktör sürücüsü gözaltına alınırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Adıyaman'da traktör kazası: Çocuk hayatını kaybetti, anne ağır yaralandı
  30 Ara Adıyaman'da traktör kazası: Çocuk hayatını kaybetti, anne ağır yaralandı

  Adıyaman'ın Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelen traktör kazasında, H.Ş. idaresindeki traktör, yolun karşısına geçmeye çalışan Gülay Taş ve çocuğu Deniz Taş'a çarptı. Kazada anne ve çocuk ağır yaralandı. Deniz Taş, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

 • 35 Yıl Sonra Buluşma: Yonca ve Annesinin Biyolojik Ailesi
  27 Ara 35 Yıl Sonra Buluşma: Yonca ve Annesinin Biyolojik Ailesi

  Yonca ve annesi, Esra Erol programında tek bir gençlik fotoğrafıyla başlayan arayışlarının ardından, yarım saat içinde biyolojik ailelerine kavuştu. Yonca'nın annesi, İzmir otogarında terk edilmiş halde bulunmuş ve adını Fatma koymuş. Programda yapılan ihbarlar sonucunda, annenin gerçek ailesi bulundu ve duygusal bir buluşma gerçekleşti. Yarın ATV ekranlarında aileler kavuşacak.

 • Kılıçaslan Yıldızspor ve Yakacık Gençlerbirliği Berabere Kaldı
  25 Ara Kılıçaslan Yıldızspor ve Yakacık Gençlerbirliği Berabere Kaldı

  Kadınlar 2. Ligi C Grubu'nda Kılıçaslan Yıldızspor, evinde oynadığı maçta Yakacık Gençlerbirliği ile golsüz berabere kaldı. Maç, Sümer Stadı'nda oynandı ve hakemler Hacı Güverti, Şule Öztürk ve Merve Nur Topaktaş yönetiminde gerçekleşti.

 • Depremde vefat eden muhtarın yerine göreve başlayan kadın muhtar, zorlu süreçte görevini başarıyla yürütüyor
  24 Ara Depremde vefat eden muhtarın yerine göreve başlayan kadın muhtar, zorlu süreçte görevini başarıyla yürütüyor

  Hatay'ın Antakya ilçesinde depremde hayatını kaybeden muhtarın yerine atanan Gülay Avcıoğlu, zorlu süreçte görevini başarıyla sürdürüyor. Deprem sonrası mahallede yaşayanları desteklemek için elinden geleni yapan Avcıoğlu, telefonla arayan vatandaşların hayretle karşıladığı kadın muhtar olmanın mutluluğunu yaşıyor. Avcıoğlu'nun hedefi ise mahallesini eski günlerine döndürebilmek ve 2024 seçimlerinde tekrar aday olmak.

 • Otizmli genç, makrome bileklik yaparak hayata tutundu
  19 Ara Otizmli genç, makrome bileklik yaparak hayata tutundu

  Nevşehir'de yaşayan otizmli Ülkü Ela Güven, makrome iplerinden yaptığı bileklikler sayesinde hayata tutunuyor. Güven, bu hobisiyle özgüven kazanıp sosyalleştiğini ve psikolojisinin düzeldiğini belirtiyor.

 • Kadınlar, erkek şiddetine karşı cenazeyi taşıdı
  15 Ara Kadınlar, erkek şiddetine karşı cenazeyi taşıdı

  Ankara'nın Sincan ilçesinde eski eşi tarafından öldürülen Nursena Kozan'ın cenazesi, annesi ve diğer kadınlar tarafından taşındı. Kadınlar, 'Erkek şiddetinden gitti. Erkekler değil kadınlar taşıyacak' diyerek tepkilerini gösterdi. Şüpheli tutuklandı.

 • Nursena'nın Anne ve Babasından Umutlu Bekleyiş
  14 Ara Nursena'nın Anne ve Babasından Umutlu Bekleyiş

  Ankara'nın Sincan ilçesinde eski kocası tarafından vurulan Nursena Kozan'ın tedavisi devam ediyor. Anne ve baba, kızlarının iyi haberini bekliyor. Baba, suçlunun en ağır cezayı almasını istiyor. Anne ise insanlık adına bu olayın sonuna kadar takipçisi olacaklarını belirtiyor.

 • Başkentte eski eşi tarafından vurulan kadının ailesi adalet istiyor
  14 Ara Başkentte eski eşi tarafından vurulan kadının ailesi adalet istiyor

  Başkentte eski eşi tarafından başından silahla vurulan Nursena Kozan'ın ailesi, zanlının gereken cezayı almasını istiyor. Kozan'ın tedavisi devam ederken, ailesi şüphelinin müebbet hapis cezası almasını talep ediyor.

 • Gazi ve şehit aileleri depremzede öğrenci ve öğretmenleriyle buluştu
  08 Ara Gazi ve şehit aileleri depremzede öğrenci ve öğretmenleriyle buluştu

  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şube Başkanı Gülay Bozan ve Yönetim Kurulu Üyeleri depremde anne veya babasını kaybeden Atalar İlkokulu öğrenci ve öğretmenleriyle yemekte buluştu.

 • GAZİOSMANPAŞA'DA CAMİDE İŞLENEN CİNAYETİN SANIĞINA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS TALEBİ
  05 Ara GAZİOSMANPAŞA'DA CAMİDE İŞLENEN CİNAYETİN SANIĞINA AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET HAPİS TALEBİ

  GAZİOSMANPAŞA'da eski eşinin akrabası Halil İbrahim Güçin'i (29) camide silahla vurarak öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan Cengiz Uyğur hakkında hazırlanan iddianame tamamlandı.

 • Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde ittifak yetkisi verdi
  21 Kas Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde ittifak yetkisi verdi

  Memleket Partisi, 2024 yerel seçimleri öncesinde yapılan toplantıda genel başkan Muharrem İnce'ye ittifak yetkisi verdi. Toplantıda, seçim periyodu belirlendi ve yol haritası oluşturuldu. Kırşehir İl Başkanı Gülay Baltalık, toplantıda Kırşehir'in en büyük sorunu olan istihdam konusunu ele aldıklarını ve projelerini paylaştıklarını belirtti.

 • Akseki-Manavgat Karayolu'nda Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı
  20 Kas Akseki-Manavgat Karayolu'nda Kaza: 1 Ölü, 3 Yaralı

  Akseki-Manavgat Karayolu Taşkesiği Mahallesi yakınlarında meydana gelen trafik kazasında, otomobilin 20 metre aşağıya uçması sonucu 1 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı. Kazada, araç sürücüsünün eşi olan Gülay Çeçen olay yerinde hayatını kaybederken, sürücü ve torunları İrem Gülay Adak ile Yiğit Rahim Adak yaralandı. Yaralıların durumlarının ciddi olduğu belirtildi.

 • Denizli'de 3 aracın karıştığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti
  04 Kas Denizli'de 3 aracın karıştığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti

  Denizli'nin Merkezefendi İlçesi'nde meydana gelen kazada, 3 araç birbirine çarptı. Kazada ağır yaralanan bir kadın hastaneye kaldırıldı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kazanın sebebiyle ilgili soruşturma devam ediyor.

 • Atık Cam Şişeleri Sanat Eserine Dönüştüren Kadınlar
  04 Kas Atık Cam Şişeleri Sanat Eserine Dönüştüren Kadınlar

  Yozgat'ın Sorgun ilçesinde açılan cam şekillendirme ve cam obje kursuna katılan kadınlar, atık cam şişeleri eriterek çeşitli süs eşyaları üretiyor. Hem meslek öğrenen hem de aile bütçelerine katkıda bulunan kadınlar, doğaya zarar veren camları geri dönüşüme kazandırarak çevre kirliliğinin önüne geçiyor.

 • Atık cam şişeler kadınların ellerinde sanat eserine dönüşüyor
  04 Kas Atık cam şişeler kadınların ellerinde sanat eserine dönüşüyor

  Yozgat'ın Sorgun ilçesinde açılan cam şekillendirme ve cam obje kursuna katılan kadınlar, atık cam şişeleri eriterek çeşitli aşamalardan geçirerek sanat eserlerine dönüştürüyor. Kadınlar, bu kurs sayesinde hem meslek öğreniyor hem de aile bütçelerine katkıda bulunuyor. Ürettikleri ürünleri satarak aile bütçelerine destek olan kadınlar, aynı zamanda doğaya zarar veren cam şişeleri geri dönüşüme kazandırarak çevre kirliliğinin önüne geçiyorlar.

 • Bursa'da Çocuk Parkında Ağaca Asılı Kadın Cesedi Bulundu
  29 Eki Bursa'da Çocuk Parkında Ağaca Asılı Kadın Cesedi Bulundu

  Bursa'da Yıldırım ilçesinde bulunan bir çocuk parkında, bir kişi tarafından ağaca asılı halde bir kadın cesedi bulundu. Cesedin üzerinden çıkan kimlik belgesi, kadının Gülay Özen olduğunu ortaya çıkardı. Kadının cansız bedeni otopsi için morga kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Çocuk parkında ağaca asılı kadın cesedi bulundu
  29 Eki Çocuk parkında ağaca asılı kadın cesedi bulundu

  Bursa'da çocuk parkında ağaca asılı bir kadın cesedi bulundu. Cesedin üzerinden Gülay Özen adına düzenlenmiş kimlik çıktı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 • Trafik kazası sonucu yatağa bağımlı hale gelen kadın sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti
  26 Eki Trafik kazası sonucu yatağa bağımlı hale gelen kadın sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti

  Antalya'da trafik kazası geçiren ve palyatif merkezine götürülen kadın, 1,5 ayda sağlığına kavuşarak evine yürüyerek gitti. Kadının tedavi süreci ve iyileşme hikayesi anlatıldı.

 • Uşakspor, Teknik Direktör Nazım Gülay ile yollarını ayırdı
  21 Eki Uşakspor, Teknik Direktör Nazım Gülay ile yollarını ayırdı

  TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta son sırada bulunan Uşakspor, Teknik Direktör Nazım Gülay ile karşılıklı anlaşarak ayrıldı. Gülay'ın yerine Rıdvan Geçkin getirildi ve takımın başında ilk maçını Etimesgut Belediyespor ile oynayacak.

 • Babasını terör saldırında kaybettiği tarihi kolye yaptı, 4 yıldır boynunda taşıyor
  13 Eki Babasını terör saldırında kaybettiği tarihi kolye yaptı, 4 yıldır boynunda taşıyor

  MARDİN'de, 4 yıl önce 11 Ekim'de Barış Pınarı Harekatı sırasında, havan ve roket saldırısında şehit olan 12 kişi arasındaki Mehmet Şirin Demir'in (50) kızı Gülay Demir (35), babasının öldüğü tarihi, kolye yaptırdı.

 • Memleket Partili Gülay Baltalık, Kırşehir Belediyesi'ne ait Ağalar Konağı işletmecisinin kadın gazeteciye hakaret içeren sözlerine tepki gösterdi
  12 Eki Memleket Partili Gülay Baltalık, Kırşehir Belediyesi'ne ait Ağalar Konağı işletmecisinin kadın gazeteciye hakaret içeren sözlerine tepki gösterdi

  Memleket Partili Gülay Baltalık, Kırşehir Belediyesi'ne ait Ağalar Konağı'nın işletmecisi Hüseyin Altunkılıç'ın sosyal medya üzerinden bir kadın gazeteciye hakaret içeren sözlerine sert bir şekilde tepki gösterdi. Baltalık, olayı kınayarak kadınların her zaman yanında olduğunu ve yapılanın kabul edilemez olduğunu vurguladı.

 • Burdur'da Kadına Çarpan Sürücü Kaza Yerinden Uzaklaştı
  06 Eki Burdur'da Kadına Çarpan Sürücü Kaza Yerinden Uzaklaştı

  Burdur'da yolun karşısına geçmeye çalışan bir kadına çarpan hafif ticari araç sürücüsü, paniğe kapılıp kaza yerinden uzaklaştı. Olay yerine gelen sürücü, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

 • Atakum Belediye Başkanı, SMA hastası çocuğa destek çağrısı yaptı
  29 Eyl Atakum Belediye Başkanı, SMA hastası çocuğa destek çağrısı yaptı

  Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, 19 aylık SMA hastası Osman Buğra için düzenlenen bağış yayınına katılarak vatandaşları dayanışmaya çağırdı. Deveci, hastalığın tedavisi için gereken paranın yüzde 80'inin toplandığını ve geri kalan miktarın bir an önce toplanması gerektiğini belirtti. Kampanyaya destek olmak isteyenler, çeşitli hesaplara bağış yapabilecekleri gibi SMS yoluyla da destek verebilecekler.

 • Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri'nin havaya ateş açmasına tepki
  28 Eyl Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri'nin havaya ateş açmasına tepki

  Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri, arkadaşları ile düzenlenen bir toplantıda silahla havaya ateş açtı. Olay, siyasiler tarafından sert bir şekilde kınandı. Kırşehir Memleket Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık, genel sekreterin havaya ateş açmasını magandalık olarak değerlendirdi. Siyasiler, bu tür şiddet eylemlerinin kabul edilemez olduğunu belirtti.

 • Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Silahla Havaya Ateş Açtı
  28 Eyl Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri Silahla Havaya Ateş Açtı

  Kırşehir Kent Konseyi Genel Sekreteri, arkadaşları ile düzenlenen bir toplantıda silahla havaya ateş açtı. Olay, siyasiler tarafından sert bir şekilde kınandı. Kırşehir Memleket Partisi İl Başkanı Gülay Baltalık, genel sekreterin bu eylemini magandalık olarak değerlendirdi ve şehir yönetimine saydamlık katmakla görevli olan bir kişinin bu şekilde davranmasını şiddetle kınadığını belirtti. Siyasiler ise bu tür şiddet eylemlerinin kabul edilemez olduğunu vurguladı.

 • Mersin Büyükşehir Belediyesi, Üretici Kadınları Destekliyor
  21 Eyl Mersin Büyükşehir Belediyesi, Üretici Kadınları Destekliyor

  Mersin Büyükşehir Belediyesi, üretici kadınlara destek vererek onların üretimlerini ve satışlarını arttırmalarını sağlıyor. Gülay Tatar, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin desteğiyle mum atölyesi açarak üretimlerine devam ediyor. Mersinden Kadın Kooperatifi Başkanı Meral Seçer, Tatar'ı ziyaret ederek kadınlara verilen değer ve hizmetler hakkında sohbet etti. Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi'nin üretici kadın pazarlarının kadınların içindeki cevherin ortaya çıktığı bir ortam olduğunu belirtti ve kadınların desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Tatar ise Mersin Büyükşehir Belediyesi sayesinde kendisini daha güçlü hissettiğini ve tedavi masraflarına destek olabildiğini ifade etti.

 • Bucak'ta traktör devrildi, 1 kişi ağır yaralandı
  09 Eyl Bucak'ta traktör devrildi, 1 kişi ağır yaralandı

  Burdur'un Bucak ilçesinde seyir halindeki bir traktörün şarampole devrilmesi sonucu 1 kişi ağır yaralandı. Kaza sonrasında yaralı sürücü hastaneye kaldırıldı.

 • Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Dr. Ertürk: 'Veteriner Hekimler Birer Sağlık Çalışanı Ancak Kanun Yapıcılar Tarafından Görmezden Geliniyor'
  23 Ağu Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı Dr. Ertürk: "Veteriner Hekimler Birer Sağlık Çalışanı Ancak Kanun Yapıcılar Tarafından Görmezden Geliniyor"

  Veteriner Hekimler Derneği Genel başkanı Dr. Gülay Ertürk, "Geçmişle bugünü kıyaslayacak olursak, gerçekten bugünkü durum mesleğin artık bardağı taşıran son bir damlasını yaşıyoruz. Oysaki veteriner hekimlik mesleği gerçekten gerek hayvan sağlığı gerek buna bağlı olarak insan sağlığı gerek çevre sağlığı gerek gıda güvenliği birçok konuda hak ettiği nokta da değil. Çok büyük bir önem taşıyan bir meslektir aslında" dedi.

 • İstanbul'dan köye göç eden kadın, bal üreticiliğiyle kırsal yaşama adapte oldu
  22 Ağu İstanbul'dan köye göç eden kadın, bal üreticiliğiyle kırsal yaşama adapte oldu

  İstanbul'da yıllarca yaşadıktan sonra köye göç eden Gülay Çatal, bal üreticiliği yaparak kırsal yaşama hızlı bir şekilde adapte oldu. Halk Eğitim Merkezi'nde aldığı arıcılık kursunu tamamlayan Çatal, bir yılda kovan sayısını 30'a çıkardı ve yılda yarım tona yakın karaçalı balı elde etmeye başladı. Çatal, arıcılığın kendisi için bir terapi olduğunu ve arıları sevgi bakımından kendi evladından ayırmadığını belirtti.

 • Milli sporcu Gülay Sarı tırmanışta Avrupa şampiyonluğu hedefliyor
  20 Ağu Milli sporcu Gülay Sarı tırmanışta Avrupa şampiyonluğu hedefliyor

  Spor tırmanışı sprint branşında Türkiye şampiyonluğunu 3 yıldır kimseye bırakmayan 18 yaşındaki milli sporcu Gülay Sarı, Avrupa'da başarı elde edebilmek için çalışmalarına devam ediyor.

 • Uşakspor, 2023-2024 sezonunda giyeceği formaları tanıttı
  01 Ağu Uşakspor, 2023-2024 sezonunda giyeceği formaları tanıttı

  Uşakspor Kulübü, Teknik Direktör Nazım Gülay, Futbol Direktörü Serhat Pekmezci, Genel Koordinatör Recep Yazıcı ve Chef Scout Tuncay Bozkurt ile anlaştığını duyurdu. Ayrıca, 2023-2024 Futbol Sezonunda 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele edecek olan takımın üç farklı forma ile maçlara çıkacağı açıklandı. Ev maçlarında klasik çubuklu forma, deplasman maçlarında beyaz forma ve rakiplerin forma rengine göre kırmızı forma tercih edileceği belirtildi.

 • Uşakspor, futbol yapılanmasını tamamladı
  31 Tem Uşakspor, futbol yapılanmasını tamamladı

  TFF 2'nci Lig takımlarından Uşakspor, yeni sezon öncesi futbol yapılanmasını tamamladı. Serhat Pekmezci futbol direktörlüğüne, Recep Yazıcı genel koordinatörlüğe, Nazım Gülay teknik direktörlüğe, Tuncay Bozkurt ise şef scoutluğa getirildi. Uşakspor'un genç teknik direktörü Nazım Gülay daha önce birçok takımda yardımcı antrenörlük yaparken şampiyonluk sevinci yaşadı. Futbol direktörü Serhat Pekmezci ise Arda Güler'i keşfederek Fenerbahçe'ye kazandırmıştı. Genel koordinatör Recep Yazıcı ise Galatasaray altyapısında önemli görevlerde bulundu.

 • Uşakspor Kulübü, 2023-2024 Futbol Sezonu için teknik direktör ve diğer görevler için anlaştığı isimleri açıkladı
  31 Tem Uşakspor Kulübü, 2023-2024 Futbol Sezonu için teknik direktör ve diğer görevler için anlaştığı isimleri açıkladı

  Uşakspor Kulübü Yönetimi, 2023-2024 Futbol Sezonu için teknik direktör, futbol direktörü, genel koordinatör ve chef scout görevi için anlaştığı isimleri açıkladı. Nazım Gülay teknik direktör, Serhat Pekmezci futbol direktörü, Recep Yazıcı genel koordinatör ve Tuncay Bozkurt chef scout olarak görev yapacaklar. Kulüp yönetimi, yeni görevlilere hoş geldiniz dileklerini ileterek başarılar diledi. Uşakspor Kulübü'nün yeni sezon için transfer ettiği futbolcuların da yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

 • Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, Kur'an kursu öğrencilerine aşure ikram etti
  27 Tem Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, Kur'an kursu öğrencilerine aşure ikram etti

  Erzincan İl Müftüsü Muharrem Gül, Muharrem ayı dolayısıyla Süleymaniye Camii Yaz Kur'an Kursu öğrencilerini ziyaret ederek aşure ikramında bulundu. Öğrenciler, dini bilgilerin yanı sıra sosyal etkinliklere katılarak eğlenceli ve öğretici bir yaz geçiriyorlar.

 • Aliağa FK'ya Beşiktaş'tan sol bek
  20 Tem Aliağa FK'ya Beşiktaş'tan sol bek

  TFF 3'üncü Lig ekibi Aliağa Futbol Kulübü daha önce Alanyaspor'da kiralık oynayan ve bonservisi Beşiktaş'ta olan sol bek Ahmet Gülay ile sözleşme imzaladı.

 • Aliağa FK, Beşiktaş'tan Ahmet Gülay'ı kiraladı
  20 Tem Aliağa FK, Beşiktaş'tan Ahmet Gülay'ı kiraladı

  TFF 3. Lig'in yeni takımlarından Aliağa FK, Beşiktaş'ın 20 yaşındaki sol bek oyuncusu Ahmet Gülay'ı kiralık olarak kadrosuna dahil etti. Aliağa FK, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla transferi duyurdu ve Ahmet Gülay'a başarılı bir sezon geçirmesi temennisinde bulundu.

 • Hakkari'deki Cilo Buzulları'nda yaşanan kaza sonucu yaralanan çiftin korku dolu anları
  19 Tem Hakkari'deki Cilo Buzulları'nda yaşanan kaza sonucu yaralanan çiftin korku dolu anları

  Hakkari'deki Cilo Buzulları bölgesinde buzulların kırılması sonucu düştükleri çukurdan yaralı olarak kurtarılan Avcu çifti yaşadıkları korku dolu anları anlattı. Kaza sonucu hayatını kaybeden arkadaşları için de üzgün olduklarını belirten çift, hayatta kalmak için verdikleri mücadeleyi anlattı.

 • Hakkari'de kırılan buzulların arasında kaybolan 2 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı
  18 Tem Hakkari'de kırılan buzulların arasında kaybolan 2 kişinin cansız bedenlerine ulaşıldı

  Hakkari'de Cilo-Sat Dağları'nda kırılan buzulların arasına düşen ve yaralanan Kemal Avcu taburcu edilirken, eşi Gülay Avcu'nun tedavisi devam ediyor. Olay anını anlatan Gülay Avcu, bölgeye gezmeye gittiklerini söyledi. Düşme anında eşiyle helalleştiklerini ve kurtarma ekiplerinin gelmesini beklediklerini belirten Avcu, ellerinin donmaya başlamasıyla kendine vurmaya başladığını ve dua ettiğini ifade etti. Eşi Kemal Avcu ise olay anında diğer arkadaşlarını kurtaramadığını ve eşini yukarı çıkarmaya çalıştığını söyledi. Kurtarma ekiplerinin müdahalesiyle yukarı çıkarılan çift için iyi bir ilk yardım uygulandığı belirtildi.

 • Cilo-Sat Dağları'nda buzulların arasına düşen avcu çifti yaşadıklarını anlattı
  18 Tem Cilo-Sat Dağları'nda buzulların arasına düşen avcu çifti yaşadıklarını anlattı

  Hakkari'de buzulların arasına düşerek yaralanan Kemal Avcu taburcu edilirken, eşi Gülay Avcu'nun tedavisi devam ediyor. Olayı anlatan Gülay Avcu, bölgeye gezmeye gittiklerini ve düşme anının çok kötü olduğunu söyledi. Eşinin kendisini kurtardığını ve helikopter çağırmasını söylediğini belirten Avcu, ellerinin donmaya başlamasıyla kendine vurmaya başladığını anlattı. Eşiyle helalleştiklerini ve kurtarma ekiplerinin gelmesiyle kurtarıldıklarını ifade etti. Yaralı olarak kurtulan eşi Kemal Avcu ise o anları anlattı ve eşini yukarı çıkarmaya çalıştığını söyledi. Avcu, eşinin tedavi sürecinde çok iyi bir ilk yardım uygulandığını belirtti.

 • Hakkari'de buzulda kaybolan çiftten biri taburcu oldu
  18 Tem Hakkari'de buzulda kaybolan çiftten biri taburcu oldu

  Hakkari'de buzulların bulunduğu bölgede kaybolan ve kurtarılan çiftten Kemal Avcu taburcu edilirken, eşi Gülay Avcu'nun tedavisi sürüyor. Çift, yaşadıklarını anlattı.

 • Buzulların kırılması sonucu yaralanan Avcu çifti Van'a sevk edildi
  17 Tem Buzulların kırılması sonucu yaralanan Avcu çifti Van'a sevk edildi

  Hakkari'deki Cennet-Cehennem Yaylası Cilo Buzulları bölgesinde buzulların kırılması sonucu oluşan çukurdan yaralı olarak kurtarılan Kemal ve Gülay Avcu çifti Van'a sevk edildi. Mehmet Aydın ve Hakime Koç'u arama kurtarma çalışmaları ise devam ediyor.

 • Hakkari'deki buzul çukurundan yaralı olarak kurtarılan çift Van'a sevk edildi
  17 Tem Hakkari'deki buzul çukurundan yaralı olarak kurtarılan çift Van'a sevk edildi

  Hakkari'deki Cennet-Cehennem Yaylası Cilo Buzulları bölgesinde buzulların kırılması sonucu oluşan çukurdan yaralı olarak kurtarılan Kemal ve Gülay Avcu çifti Van'a sevk edildi. Arama kurtarma çalışmaları ise kaybolan diğer kişiler için devam ediyor.

 • Hakkari'de buzul kırılması sonucu 4 kişi düştü, 2 kişi kurtarıldı
  16 Tem Hakkari'de buzul kırılması sonucu 4 kişi düştü, 2 kişi kurtarıldı

  Hakkari'nin Cilo-Sat Dağları'na çıkan 4 kişi, üzerinde bulundukları buzulun kırılması sonucu boşluğa düştü. Ekiplerin çalışmaları sonucunda 2 kişi kurtarıldı, diğer 2 kişiyi arama çalışmaları devam ediyor. Olayı takip eden Hakkari Valisi İdris Akbıyık, kurtarılan kişilerin tedbir amaçlı hastaneye götürüldüğünü belirtti.

 • Hakkari'de buzul kırılması sonucu 4 kişi düştü, 2 kişi kurtarıldı
  16 Tem Hakkari'de buzul kırılması sonucu 4 kişi düştü, 2 kişi kurtarıldı

  HAKKARİ'nin 4 bin 135 rakımlı Cilo-Sat Dağları'na çıkan 4 kişi, üzerinde bulundukları buzulun kırılması sonucu boşluğa düştü. Bölgeye sevk edilen ekipler, 2 kişiyi kurtarırken, diğer 2 kişiyi arama çalışmaları sürüyor. Adıyaman'dan kente gelen Kemal ve Gülay Avcu çifti ile beraberlerindeki Mehmet Aydın ve Hakime Koç, Cilo-Sat Dağları'ndaki buzulları görmek için sabah saatlerinde otomobille bölgeye gitti. Ancak bir süre sonra yakınları, 4 doğaseverden haber alamayınca jandarmaya haber verdi. Bölgeye jandarma, AFAD ve UMKE ekipleri sevk edildi. Ekiplerin yaptığı çalışmalarda Avcu çiftinin kırılan buzulların arasında olduğu tespit edildi. Çift, ekiplerin 2 saatlik çalışmasıyla halatla kurtarıldı. Avcu çifti, tedbir amaçlı helikopterle Yüksekova Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Bölgeye helikopterle gidip, çalışmaları havadan izleyen Hakkari Valisi İdris Akbıyık, şelalenin bulunduğu alanda buz kütlesinin uç kısmından kırıldığını, bu nedenle 4 kişinin düştüğünü, kurtarılan 2 kişinin tedbir amaçlı hastaneye götürüldüğünü söyledi. Vali Akbıyık, diğer 2 kişinin bulunması için çalışmaların sürdüğünü bildirdi.

 • Sivrihisar'ın üçgen şeklindeki özel kelem dolması Güveç yoğurtla birlikte servis ediliyor
  11 Tem Sivrihisar'ın üçgen şeklindeki özel kelem dolması Güveç yoğurtla birlikte servis ediliyor

  Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde üretici kadınlar tarafından hazırlanan ve el yapımı güveç yoğurtla birlikte servis edilen coğrafi tescilli özel kelem dolmasına yoğun talep gösteriliyor. Sivrihisar'ın yerlilerinden olan Gülay Yüdar, kelem dolmasının özel yemekleri arasında olduğunu belirtirken, Asma Yaprağı Kadın Kooperatifi Başkanı Elif Nilgün Okursoy ise kelem dolmasının Sivrihisar'a ait bir yemek olduğunu ve sipariş üzerine başka şehirlere de gönderildiğini söyledi.

 • Tarım Platformu Dönem Sözcüsü Dr. Gülay Ertürk: 'Kurban Bayramı'nda Kayıt Dışı, Kuralsız ve Hijyenik Olmayan Girişimlere Engel Olunması Konusunda Tüm...
  23 Haz Tarım Platformu Dönem Sözcüsü Dr. Gülay Ertürk: "Kurban Bayramı'nda Kayıt Dışı, Kuralsız ve Hijyenik Olmayan Girişimlere Engel Olunması Konusunda Tüm...

  Tarım Platformu, Kurban Bayramı’nda güvenli et tüketimi ve hayvan kesilmesi için uyulması gereken kurallara dikkat çekti. Veteriner Hekimler Derneği Genel Başkanı ve Tarım Platformu Dönem Sözcüsü Dr. Gülay Ertürk “Güvenli gıdaya erişim koşulların sağlanması için her zaman olması gerektiği gibi; bu Kurban Bayramı boyunca da resmi denetimlerin etkin bir biçimde yapılması, kayıt dışı, kuralsız ve hijyenik olmayan girişimlere engel olunması konusunda tüm yetkili kurum ve kuruluşların birlikte hareket etmesi gerekmektedir” dedi.

 • Turgutluspor, Eray Gülay'ı altyapı sorumlusu ve gençlik gelişim direktörü olarak atadı
  16 Haz Turgutluspor, Eray Gülay'ı altyapı sorumlusu ve gençlik gelişim direktörü olarak atadı

  TFF 3'üncü Lig takımlarından Turgutluspor, Eray Gülay'ı altyapı sorumlusu ve gençlik gelişim direktörü olarak atadı. Başkan Gökhan Akın, Gülay'ın tecrübesine ve bilgisine güvendiklerini belirterek, altyapıdan yeni yıldızların Türk futboluna armağan edeceğine inandıklarını söyledi.

 • İlkokul öğrencileri 'Küçük Kalemler Büyük Hayaller' kitabına imza attı
  15 Haz İlkokul öğrencileri "Küçük Kalemler Büyük Hayaller" kitabına imza attı

  Neşe Sever İlkokulu öğrencileri, kaleme aldıkları "Küçük Kalemler Büyük Hayaller" kitabıyla okuma ve yazma konusunda akranlarına örnek olmayı hedefliyor.

 • Borç nedeniyle tartıştığı kişilerce dövülüp vurulan oto tamircisi ağır yaralandı
  13 Haz Borç nedeniyle tartıştığı kişilerce dövülüp vurulan oto tamircisi ağır yaralandı

  Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir oto tamircisi, borç nedeniyle tartıştığı kişilerce dövülüp tabanca ile vurularak ağır yaralandı. Şüpheliler polis tarafından gözaltına alındı.

 • Bursa'da bir otomobil tamirhanesinde iş yeri sahibi silahla vuruldu
  13 Haz Bursa'da bir otomobil tamirhanesinde iş yeri sahibi silahla vuruldu

  Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir otomobil tamirhanesinde iş yeri sahibinin silahla vurularak yaralanmasıyla sonuçlanan kavgayla ilgili 4 zanlı gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Üçevler Mahallesi'ndeki Küçük Sanayi Sitesi'nde oto tamircisi Münür Gülay'ın (59) tabancayla vurularak yaralanmasının ardından şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

 • Bursa'da silahlı kavga: 1 kişi ağır yaralandı
  08 Haz Bursa'da silahlı kavga: 1 kişi ağır yaralandı

  Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bir tamirhanede çıkan tartışmada, otomobil tamircisi Münür Gülay göğsünden vurularak ağır yaralandı. Şüpheliler olay yerinden kaçarken, Gülay Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde ameliyata alındı ve sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

 • Gülay Kanatlı Ortaokulu öğrencilerinin İngilizce gecesi büyük beğeni topladı
  06 Haz Gülay Kanatlı Ortaokulu öğrencilerinin İngilizce gecesi büyük beğeni topladı

  Eskişehir'deki Gülay Kanatlı Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan İngilizce gecesi, piyano konseri, bateri şovu, koro ve tiyatro oyunu gibi etkinliklerle dolu geçti. Teknoloji Tasarım dersinde hazırlanan çalışmaların sergilendiği gece, protokol üyeleri ve veliler tarafından büyük beğeni topladı.

 • Turgutluspor'da Sadullah Erarslan sportif direktörlüğe getirildi
  06 Haz Turgutluspor'da Sadullah Erarslan sportif direktörlüğe getirildi

  TFF 3'üncü Lig takımlarından Turgutluspor'da yeni yönetim, Eray Gülay'ın yerine Sadullah Erarslan'ı sportif direktörlüğe getirdi. Erarslan, kulübün altyapısından çıkıp A takımında kaptanlık yapmıştı.

 • Kanser tedavileri artık butik hale geldi
  30 May Kanser tedavileri artık butik hale geldi

  Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Üyesi Prof. Dr. Nil Molinas Mandel, genetik profilleme sayesinde kanser tedavilerinin artık butik hale geldiğini söyledi. Kanser tedavi protokollerindeki bilimsel gelişmelerin neredeyse 6 ayda bir yaşandığına dikkat çeken Genetik ve Farmakoloji Uzmanı Dr. Gülay Özgön, tümördeki yapay zekanın yenilmesinin genetik profillemeden geçtiğini belirtti.

 • Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK Hentbol Takımı'ndan iki oyuncu U19 Milli Takımı kampına davet edildi
  29 May Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK Hentbol Takımı'ndan iki oyuncu U19 Milli Takımı kampına davet edildi

  Türkiye Deplasmanlı Hentbol Kadınlar 1. Ligi'nde mücadele eden Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK sporcuları Nurcan Ortanç ile Gülay Zaman U19 Milli Takımı kampına davet edildi.

 • Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oy kullandı
  28 May Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen oy kullandı

  Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, eşi Gülay Sekmen ile birlikte Kültür Kurumu Ortaokulu'ndaki 1179 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Başkan Mehmet Sekmen, demokrasinin önemine vurgu yaparak, seçimlerin huzur içinde yapılmasını temenni etti.

 • Bilecikli kadınlar kullanılmayan el dokuması kumaşları takıya dönüştürüyor
  24 May Bilecikli kadınlar kullanılmayan el dokuması kumaşları takıya dönüştürüyor

  Bilecik'in Osmaneli ilçesinde geleneksel Lefke bezi üreten kooperatifin üyeleri, el dokuması atıl kumaşlardan takı yapıyor.

 • Minibüsle kamyonet çarpıştı: 2 ölü, 3 yaralı
  22 May Minibüsle kamyonet çarpıştı: 2 ölü, 3 yaralı

  KONYA'nın Beyşehir ilçesinde kamyonet ile minibüsün çarpıştığı kazada İsa Erdoğan (46) ve eşi Gülay Erdoğan (45) hayatını kaybetti, 3 kişi yaralandı.

 • Esenlerde Kumar Borcu Yüzünden Cinnet Getiren Baba Eşini ve Oğlunu Öldürdü
  16 May Esenlerde Kumar Borcu Yüzünden Cinnet Getiren Baba Eşini ve Oğlunu Öldürdü

  Esenler'de kumar borcu yüzünden cinnet getiren baba eşini ve oğlunu silahla vurarak öldürdü ardından kendi kafasına ateş etti. Anne ve oğlu olay yerinde adam ise ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Olay bugün saat 06.45 sıralarında Esenler Mimar Sinan Mahallesinde meydana geldi.

 • Esenlerde kumar borcu yüzünden cinnet getiren baba ailesini katledip intihar etti
  16 May Esenlerde kumar borcu yüzünden cinnet getiren baba ailesini katledip intihar etti

  İnan Taşçı, Esenler'de kumar borcu yüzünden cinnet getirerek eşi ve oğlunu silahla vurarak öldürdü. Ardından kendine ateş açarak intihar etti. Olayda ağır yaralanan İnan Taşçı hastanede hayatını kaybetti. Olay yerinde yaşamlarını yitiren Gülay Taşçı ve Efe Taşçı'nın cansız bedenleri ise Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

 • (Ölenlerin fotoğraflarıyla) - ESENLER'DE EŞİ İLE OĞLUNU ÖLDÜRDÜ; POLİSE NOT ATIP İNTİHAR ETTİ
  16 May (Ölenlerin fotoğraflarıyla) - ESENLER'DE EŞİ İLE OĞLUNU ÖLDÜRDÜ; POLİSE NOT ATIP İNTİHAR ETTİ

  ESENLER'de İnan Taşçı, eşi Gülay Taşçı ve oğlu Efe Taşçı'yı silahla öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu.

 • Esenler'de İnan Taşçı eşi ve oğlunu öldürdü, intihar girişiminde bulundu
  16 May Esenler'de İnan Taşçı eşi ve oğlunu öldürdü, intihar girişiminde bulundu

  İnan Taşçı, borçları sebebiyle kendisinden boşanmak isteyen eşi Gülay Taşçı ve oğlu Efe Taşçı'yı silahla öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu. Taşçı, polislere not yazılı kağıt attı ve özel harekat polisleri operasyon düzenleyeceği sırada silahla kafasına ateş ederek intihar girişiminde bulundu. Gülay Taşçı ve Efe Taşçı'nın cansız bedenleri Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

 • Esenler'de eşi ile oğlunu öldürdü; Polise not atıp intihar etti
  16 May Esenler'de eşi ile oğlunu öldürdü; Polise not atıp intihar etti

  ESENLER'de İnan Taşçı, eşi Gülay Taşçı ve oğlu Efe Taşçı'yı silahla öldürdükten sonra intihar girişiminde bulundu.

Advertisement