Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor - Son Dakika
Spor

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, kulübün iş insanı Ergin Göleli'ye satışına yönelik görüşmelere başlandığını duyurdu. Yapılan açıklamada, ''Kulübümüzün menfaatleri ve geleceği her zaman ön planda tutulacak olup, tüm görüşmeler şeffaf bir şekilde yürütülecektir. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisi dahilinde gerçekleşecek olan bu süreçle ilgili gelişmeler düzenli olarak paylaşılacaktır'' ifadelerine yer verildi.

21.05.2024 23:06  Güncelleme: 08:55

Trendyol 1. Lig ekiplerinden Adanaspor, kulübün iş insanı Ergin Göleli'ye satışına yönelik görüşmelere başlandığını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada, yönetim adına Adanaspor'un geleceğiyle ilgili bir bilgilendirme yapma gereksinimi duyulduğu belirtildi.

Anlaşma tamam gibi! Türkiye'den bir kulüp satılıyor

Açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

"Bu kapsamda, iş adamı Ergin Göleli ile Adanaspor'un satışıyla ilgili görüşmelere başlanmıştır. Bu süreçte, kulübümüzün menfaatleri ve geleceği her zaman ön planda tutulacak olup, tüm görüşmeler şeffaf bir şekilde yürütülecektir. Taraftarlarımızın ve kamuoyunun bilgisi dahilinde gerçekleşecek olan bu süreçle ilgili gelişmeler düzenli olarak paylaşılacaktır. Adanaspor yönetimi olarak, desteklerinizin ve anlayışınızın bu önemli süreçte bizim için çok değerli olduğunu belirtmek isteriz."

Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor

Son Dakika Spor Anlaşma tamam gibi! 1. Lig takımı Adanaspor satılıyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

    Yorumlar (8)

  • Ankara null: araplarami satiliyor ataturkun fabrikalar bitti sira kulupleremi geldi 3 45 Yanıtla
    Savaşş Tömen: okuma yazman yokmuş araçlara değil Türk iş adamı 31 4 İsmail Kalpan: Ah birde okusan okuduğunu anlasan 19 2 Huseyin Altok: Şimdi sana ne diyelim 17 3
  • Gursel kalen: Türkiye’de kulüpler satılması yasak değil mi? 2 12 Yanıtla
  • Ali İzzet Aşrak: acunun haberi yok galiba satılacağından 7 2 Yanıtla
  • barış özcan: Klüplerin satılması doğru karar aslında, babalarının çiftliği gibi kullandıkları klüpler borç batağında ve bu yüksek faizlerle borç daha hızlı büyüyor, türlü numaralar ile bütçe açığı kapatılıp transfer yapılıyor, taraftar başarı gelince susuyor, başarısızlık halinde bir kılıf bulunuyor, gün beraberlik günü diye bir kampanya ve borcun ateşi alınıyor, yine saçma bir para yönetmi, kısır döngü devam ediyor. Ayrıca, kimin aldığının ne önemi var, arap dedikleriniz dünyanın en büyük klüplerinin zaten sahibi, yahudi alıncada tepki verin o zaman. Sonuç itibariyle devamlı başarı ve borçtan kurtulup doğru düzgün transfer ve yatırım yapmak için %100 satılmalıdır. 4 0 Yanıtla
  • SoNeR Anbarcı: Çok şükür Akgüller düşüyor takımın yakasından ?????? 0 0 Yanıtla

Advertisement