"Uluslararası Enda Golf Kulübü Turnuvası" düzenlendi - Son Dakika

"Uluslararası Enda Golf Kulübü Turnuvası" düzenlendi

30.05.2022 14:46

"Uluslararası Enda Golf Kulübü Turnuvası", Antalya'da bu yıl ilk kez yapıldı.

"Uluslararası Enda Golf Kulübü Turnuvası", Antalya'da bu yıl ilk kez yapıldı.

Serik ilçesi Belek Turizm Merkezi'nde bulunan Cornelia Golf Kulübünde gerçekleştirilen turnuvaya, yurt içinden ve dışından 40 golfçü katıldı.

Bir gün süren turnuvada, erkeklerde Mehmet Dengiz ve Cengiz Sayir, kadınlarda ise Alman Christel Nagel ve Fatma Turgut birinci oldular. Dereceye girenleri ödülleri düzenlenen törenle verildi.

YORUMLAR
500
Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı
Kaynak: AA

Son Dakika Spor 'Uluslararası Enda Golf Kulübü Turnuvası' düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement