Atatürk ve Türk Gençliği Muaythai Şampiyonası Kayseri'de yapıldı - Son Dakika

Atatürk ve Türk Gençliği Muaythai Şampiyonası Kayseri'de yapıldı

24.05.2022 12:42
Atatürk ve Türk Gençliği Muaythai Şampiyonası Kayseri'de yapıldı

Kayseri Muaythai İl Birinciliği tarafından düzenlenen Atatürk ve Türk gençliği Muaythai Şampiyonası Talas Spor Salonu'nda yapılan final müsabakaları ile tamamlandı.

Kayseri Muaythai İl Birinciliği tarafından düzenlenen Atatürk ve Türk gençliği Muaythai Şampiyonası Talas Spor Salonu'nda yapılan final müsabakaları ile tamamlandı.

Kayseri Muaythai İl Temsilcisi Fatih Kaan Ulu, Talas Spor Salonu'nda düzenlenen turnuvada toplam 220 sporcunun ter döktüğünü söyledi. Ulu, "19-22 Mayıs tarihleri arasında Talas Spor Salonu'nda Atatürk ve Türk gençliği Muaythai şampiyonasında Atatürk ve Milli Mücadele Kahramanlarımızı unutturmamak, gençlerimizi milli noktada heyecanlı tutmak adına yaptığımız şampiyonamızı tamamladık. Saygı duruşu, Milli Marşımızın okunmasının ardından Atatürk ve milli mücadele kahramanlarımızın aziz ruhları için Kur'an-ı Kerim okunup dualarla yad ettik. 220 sporcumuzun katılımı ile birbirinden heyecanlı müsabakaları sporcularımızın aileleri ve sporseverlerle birlik ve beraberlik içerisinde tamamlarken ringde mücadele veren ter atan sporcularımıza, antrenörlerimize, hakemlerimize ve sporseverlere teşekkür ediyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum, ruhları şad olsun" diye konuştu. - KAYSERİ

YORUMLAR
500
İzmit Belediye Başkanı Hürriyet: 'Kurtuluşumuz Kutlu Olsun' İzmit Belediye Başkanı Hürriyet: 'Kurtuluşumuz Kutlu Olsun' Kayseri 1. Amatör Küme D Grubu: Talas Denizspor: 8 Döğerspor: 2 Kayseri 1. Amatör Küme D Grubu: Talas Denizspor: 8 Döğerspor: 2 Kayseri'de ata tohumu 'gacer' buğdayı tescillendi Kayseri'de ata tohumu 'gacer' buğdayı tescillendi
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Atatürk ve Türk Gençliği Muaythai Şampiyonası Kayseri'de yapıldı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement