Azerbaycanlı heyetten Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna ziyaret - Son Dakika

Azerbaycanlı heyetten Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna ziyaret

17.01.2022 16:06
Azerbaycanlı heyetten Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna ziyaret

Azerbaycan Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan bir heyet Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu ziyaret etti.

Azerbaycan Gençlik ve Spor Bakanlığı'ndan bir heyet Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonunu ziyaret etti.

Federasyondan yapılan açıklamaya göre Türkiye'nin bocce branşındaki tecrübelerinden faydalanmak amacıyla Türkiye'yi ziyaret eden Elnur Mammadov başkanlığındaki heyeti, federasyon genel sekreteri Eren Öztürk karşıladı. Heyet daha sonra Kahramankazan ilçesinde bulunan bocce tesisini ziyaret ederek milli takım antrenörleriyle bir araya geldi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen heyet başkanı Elnur Mammadov, Türkiye'nin sporda tecrübeli bir ülke olduğunu belirterek, bundan en iyi şekilde faydalanmak istediklerini söyledi.

Azerbaycan'a döndüklerinde çalışma ve gözlemlerini yetkililerle paylaşacaklarını anlatan Mammadov, "Bu sene Konya'da düzenlenecek olan İslami Dayanışma Oyunları'na katılmak istiyoruz. Türkiye ile ortak bir çalışma yapma planımız var. İlerleyen tarihlerde dart branşı için de Türkiye'den destek alacağız. Federasyon başkanı Mutlu Türkmen Bey'e daveti için çok teşekkür ediyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

YORUMLAR
500
Tez-Koop-İş: 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Uyuşmazlık Süreci Sonuçlanmadan Yasaları Açıkça Çiğnemiştir' Tez-Koop-İş: 'Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Uyuşmazlık Süreci Sonuçlanmadan Yasaları Açıkça Çiğnemiştir' Şırnak'ta UYAFA Cudi Cup Futbol Turnuvası başladı Şırnak'ta UYAFA Cudi Cup Futbol Turnuvası başladı Bakan Varank: 'Azerbaycan TEKNOFEST teknoloji serüveninde mihenk taşı olacak' Bakan Varank: 'Azerbaycan TEKNOFEST teknoloji serüveninde mihenk taşı olacak'
Kaynak: AA

Son Dakika Spor Azerbaycanlı heyetten Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna ziyaret - Son Dakika


Advertisement