Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı - Son Dakika

Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı

18.03.2023 16:31
Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı

Çeşitli yaş gruplarında yapılan Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı.

Çeşitli yaş gruplarında yapılan Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı.

Ataköy Atletizm Salonu'nda düzenlenen organizasyonun açılış töreni, 12 ülkenin katılımıyla gerçekleştirildi.

Organizasyonun ilk gününde 3000 metre yürüyüş, 60 metre, 1500 metre, 400 metre, 4x200 metre yarışlarının yanı sıra, yüksek atlama ve 3 adım atlama mücadeleleri yapıldı.

İlki 2015 yılında yine İstanbul'da düzenlenen, bu yıl 230 yabancı ve 186 Türk atletin yer aldığı Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası yarın tamamlanacak.

Organizasyona ilişkin AA muhabirine açıklamada bulunan Avrupa Masterler Federasyonu İkinci Başkanı ve Balkan Masterler Federasyonu Başkanı Ercan Özkan, "Güzel bir organizasyon. Tüm destekleri için Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Fatih Çintimar'a çok teşekkür ederim. İnşallah bu organizasyonların devamını da sağlayacağız. Salonlar konusunda en iyisi ülkemiz. Federasyon başkanımız uygun görürse seneye de Bursa'da bu etkinliği yaparsak çok güzel olacak. Biz çok iyi ev sahipliği yapıyoruz. Amacımız atletleri mutlu görmek, onları mutlu etmek." diye konuştu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Antalyasporlu Şensoy dünya sahnesinde Antalyasporlu Şensoy dünya sahnesinde Karaman'da ilkokullara spor malzemesi dağıtıldı Karaman'da ilkokullara spor malzemesi dağıtıldı Atletizm Grup Yarışmaları Bingöl'de yapılacak Atletizm Grup Yarışmaları Bingöl'de yapılacak

Son Dakika Spor Balkan Masterler Salon Atletizm Şampiyonası başladı - Son Dakika


Advertisement