Bülent Korkmaz ve Emre Akbaba Alanyaspor'da - Son Dakika

Bülent Korkmaz ve Emre Akbaba Alanyaspor'da

06.09.2021 14:07

Alanyaspor'a bir günde iki transfer gerçekleşti. Aytemiz Alanyaspor, Çağdaş Atan'la yolları ayırdıktan sonra takımın başına Bülent Korkmaz'ı getirdi. Bugün Korkmaz'la birlikte Emre Akbaba'nın da Galatasaray'dan transfer edildiği açıklandı.

Alanyaspor, teknik direktörlük görevine Bülent Korkmaz'ı getirdi. Alanya'daki performansıyla Galatasaray'a transfer olan Emre Akbaba da tekrar yuvaya döndü.

Aynı anda iki bomba! Bülent Korkmaz ve Emre Akbaba resmen Alanyaspor'da

"ALLAH UTANDIRMASIN"

Emre Akbaba veda paylaşımında, "Başta Fatih Hoca olmak üzere üzerimde emeği olanlara teşekkür ediyorum... İnandığımız hedeflerde birlikte yol alacağımız Alanyaspor camiasına yeniden merhaba demek istiyorum. Ben hazırım, Allah utandırmasın..." ifadelerini kullandı.

Aynı anda iki bomba! Bülent Korkmaz ve Emre Akbaba resmen Alanyaspor'da
YORUMLAR
500
Bitexen Giresunspor, ilk hafta mağlubiyetini Galatasaray karşısında telafi etmek istiyor Bitexen Giresunspor, ilk hafta mağlubiyetini Galatasaray karşısında telafi etmek istiyor Galatasaraylı Mertens'in forma numarasını taraftarlar seçecek Galatasaraylı Mertens'in forma numarasını taraftarlar seçecek Uşakspor transferde gaza bastı Uşakspor transferde gaza bastı

Son Dakika Spor Bülent Korkmaz ve Emre Akbaba Alanyaspor'da - Son Dakika


Advertisement