Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor - Son Dakika

Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor

15.12.2021 21:29

Galatasaray'da kriz yaşanıyor. Divan Kurulu öncesi yapılan toplantıda başkan Burak Elmas, başkan yardımcısı Rezzan Epözdemir ve yönetici Köksal Ünlü ile tartışma yaşadı. Bu olay sonrası Epözdemir'in görevinden istifa ettiği ve cuma günü düzenleyeceği basın toplantısında bu kararını kamuoyuna duyuracağı öğrenildi. Epözdemir'in istifasının ardından Galatasaray'da yönetim kurulu üyeleri Şükrü Köksal Ünlü, Işıtan Gün ve İbrahim Reha'nın da görevlerini bırakması bekleniyor.

Galatasaray'da bugün yapılan Divan Kurulu toplantısı öncesi başkan Burak Elmas kurmaylarıyla özel bir toplantıda bir araya geldi. Sözlü tartışmaların yaşandığı toplantının ardından sarı-kırmızılı yönetimde önemli isimler isitfa kararı aldı.

"BAŞKAN İSTİFALARINI İSTİYOR"

Konuya ilişkin Spor Türkiye YouTube kanalına konuşan gazeteci Yakup Çınar, "Rezan Epözdemir istifasıyla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. Dünkü toplantıda başkanın sözlü tartışmaya girdiği 2 isimden biri Rezan Epözdemir'di diğeri ise Köksal Ünlü. Başkan ikisinin de istifasını istiyor." dedi.

Galatasaray'da görülmemiş kaos! Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor

3 YÖNETİCİNİN DAHA İSTİFASI BEKLENİYOR

Rezan Epözdemir'in istifasının ardından Galatasaray'da yönetim kurulu üyeleri Şükrü Köksal Ünlü, Işıtan Gün ve İbrahim Reha'nın da görevlerini bırakması bekleniyor.

YORUMLAR (1)
  • Alper006 : Allah aşkına bu kulübe hiç kendi menfaatlerini değilde kulübün menfaatlerini düşünen düzgün bir başkan ve yönetim gelmeyecek mi beyler amacınız yada paylasamadiginiz nedir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Galatasaray'ın yeni transferi Türkiye'ye çabuk uyum sağladı! Mertens, esnaf lokantasında kahvaltı yaptı Galatasaray'ın yeni transferi Türkiye'ye çabuk uyum sağladı! Mertens, esnaf lokantasında kahvaltı yaptı Galatasaray, Ümraniyespor mesaisine devam etti Galatasaray, Ümraniyespor mesaisine devam etti Galatasaray'da HangiKredi Ümraniyespor maçı hazırlıkları Galatasaray'da HangiKredi Ümraniyespor maçı hazırlıkları

Son Dakika Spor Burak Elmas'la tartışan yöneticiler toplu halde istifa ediyor - Son Dakika


Advertisement