Cavalletto: "Eksiklere rağmen iyi oynadık" - Son Dakika

Cavalletto: "Eksiklere rağmen iyi oynadık"

08.01.2022 19:18

- Cavalletto: "Eksiklere rağmen iyi oynadık" Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Daniele Cavalletto: "Covid-19'dan eksiklerimize rağmen sahada iyi iş çıkardık" Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Daniele Cavalletto, eksiklerine rağmen güçlü bir rakibe karşı iyi oynadıklarını söyledi.

- Cavalletto: "Eksiklere rağmen iyi oynadık"

Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Daniele Cavalletto:

"Covid-19'dan eksiklerimize rağmen sahada iyi iş çıkardık"

ANTALYA - Alanyaspor Yardımcı Antrenörü Daniele Cavalletto, eksiklerine rağmen güçlü bir rakibe karşı iyi oynadıklarını söyledi.

Süper Lig'in 20. haftasında Alanyaspor, sahasında karşılaştığı Medipol Başakşehir, ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Alanyaspor Teknik Sorumlusu Daniele Cavalletto, karşılarında iyi bir rakibe karşı mücadele ettiklerini belirterek, "Her ne kadar Covid'ten eksikliklerimiz de olsa maça 11'e 11 başladık. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Örneğin Furkan genç bir arkadaşımız güzel bir performans sergiledi. Bizim için önemli bir referans oldu. Sahada bugün iyi iş çıkardık. Sahada futbolcularımın geri dönüşleriyle ilgili çok mutluyum" diye konuştu.

Cavalletto: Eksiklere rağmen iyi oynadık
Cavalletto: Eksiklere rağmen iyi oynadık
Cavalletto: Eksiklere rağmen iyi oynadık
Cavalletto: Eksiklere rağmen iyi oynadık

YORUMLAR
500
Başakşehir, Trabzonspor maçının hazırlıklarına başladı Başakşehir, Trabzonspor maçının hazırlıklarına başladı Gaziantep FK, deplasmanda galibiyete hasret Gaziantep FK, deplasmanda galibiyete hasret Erol Bulut: 'Adaletli bir maç olduğunu düşünmüyorum' Erol Bulut: 'Adaletli bir maç olduğunu düşünmüyorum'

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Cavalletto: 'Eksiklere rağmen iyi oynadık' - Son Dakika


Advertisement