Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Chivas, Socios.com üzerinde resmi Fan Token çıkarıyor - Son Dakika

Chivas, Socios.com üzerinde resmi Fan Token çıkarıyor

Meksika ligi Liga MX'de 12 kez şampiyon olan Chivas, dünyanın en büyük taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios.com üzerinde resmi Fan Token çıkarıyor. CHIVAS Fan Token, taraftarların takımla daha aktif biçimde bağ kurup etkileşime girmelerini, taraftar oylamaları vasıtasıyla taraftar öncelikli kararlara katılmalarını ve özel ödüller ile hayatta bir kere yaşanabilecek deneyimler elde etmelerini sağlayacak. Taraftarlar ayrıca sadakatlerinden ötürü özel indirimler, promosyonlar ve ayrıcalıklı ödüller elde edebilecek.

Chivas, Socios.com üzerinde resmi Fan Token çıkarıyor
22.08.2023 - 10:08,

Socios, Meksika Futbol Ligi'nde (Liga MX) 12 şampiyonluğu buluna Chivas için fan token çıkaracak.

Taraftar etkileşim ve ödüllendirme platformu Socios'tan yapılan açıklamada, "CHIVAS Fan Token, dünyanın dört bir yanındaki taraftarların takımla daha aktif biçimde bağ kurup etkileşime girmelerini, oylamalar vasıtasıyla öncelikli kararlara katılmalarını ve özel ödüller ile hayatta bir kere yaşanabilecek deneyimler elde etmelerini sağlayacak." ifadeleri kullanıldı.

Chivas Kulübü; Manchester City, Inter, Paris Saint-Germain, Barcelona, Palmeiras, Flamengo ve daha birçok önemli kulübün de taraftarlarıyla etkileşim kurup, onları ödüllendirmek için faydalandıkları bu yenilikçi dijital aracı kullanan takımlar arasına adını yazdırdı.

CHIVAS Fan Token, Chivas taraftarlarına; resmi forma tasarımları, stadyum içi kutlama şarkıları ve daha pek çok konudaki oylamalarla takım kararlarına katılma fırsatı sunacak. Taraftarlar ayrıca sadakatlerinden ötürü özel indirimler, promosyonlar ve ayrıcalıklı ödüller elde edebilecek.

Fan token platformu Socios.com, pek çok spor branşında faaliyet gösteren 100'den fazla spor organizasyonunun resmi partneridir ve 160 farklı ülkedeki 2 milyon kullanıcıdan oluşan global bir dijital topluluğa ev sahipliği yapmaktadır.

Kaynak: İHA
YORUMLAR

Son Dakika Spor Chivas, Socios.com üzerinde resmi Fan Token çıkarıyor - Son Dakika


Advertisement