Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı - Son Dakika

Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı

22.10.2021 16:23

Eski Fenerbahçeli Bruno Alves, futbolu bırakmaya karar verdiğini ancak Ronaldo'nun engel olduğunu söyledi. Alves, "Futbolu bırakmaya karar verdim, Ronaldo aradı. Bana gücümü ve yapabileceklerimi söyledi. Dünyanın en iyisini dinlemelisiniz" itirafını yaptı.

2013-2016 arasında Fenerbahçe'de forma giyen Portekizli savunmacı Bruno Alves, 39 yaşında ancak profesyonel kariyerine devam ediyor. Futbolu bırakmayı erteleyen Alves, Ronaldo'nun tavsiyeleri üzerine futbol oynamaya devam ettiğini açıkladı.

Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu Bruno Alves'in futbolu bırakmasına engel oldu

"KENDİNE İYİ BAKIYORSUN"

39 yaşındaki Alves, "Cristiano beni aradı. 'Oynamaya devam etmelisin, kendine iyi bakıyorsun ve iyi durumdasın. Futbolu çok sevdiğini biliyorum, bence pes etme' dedi ve kararımı değiştirdi. O dünyanın en iyisi ve devam etmem gerektiğini söylüyorsa bu gerçekten devam edebileceğim içindir. Ben de devam ettim" diye konuştu.

Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı

Son Dakika Spor Cristiano Ronaldo'nun bir telefonu yetti! Bruno Alves, futbolu bırakmaktan vazgeçme sürecini anlattı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Evlilik Hakkında Her Şey'de bugün: Azra, kilit tanık bakıcıya ulaşabilecek mi? 16:56 Evlilik Hakkında Her Şey'de bugün: Azra, kilit tanık bakıcıya ulaşabilecek mi?
Attila Szalai hakkında çıkan transfer haberleri, kulüp tarafından yalanlandı 16:47 Attila Szalai hakkında çıkan transfer haberleri, kulüp tarafından yalanlandı Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik 16:35 Başkan Maçoğlu, Tunceli'ye gelen avcı grubuna tepki gösterdi: Para karşılığında masum bir canlıyı katletmek en büyük vahşilik Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti 16:33 Son dakika! Burundi'de hapishanede yangın çıktı! 38 mahkum yanarak hayatını kaybetti Damada 16:21 Damada "pompalı tüfek" takan iki şüpheli ve düğün salonu cezadan kaçamadı Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler 16:13 Ibrahimovic, Türk hayranlarından da tepki toplayacak! Milli oyuncumuz Hakan hakkında sert sözler İçine giren 30 saniyede ne olduğunu anlamadan ölüyor! 16:08 İçine giren 30 saniyede ne olduğunu anlamadan ölüyor! Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar! 15:35 Süper Lig'de şampiyonluk oranları değişti! İşte yeni oranlar!
Advertisement