Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu'dan gündem olan sözler: Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım - Son Dakika

Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu'dan gündem olan sözler: Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım

19.05.2022 00:10

Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu, Fenerbahçe'den teklif aldığını açıkladı. Teklifi kabul etmediğini söyleyen Rumen hoca, "2024'e kadar sözleşmem var. Şimdilik Dinamo Kiev'i bu kaosun içinde yalnız bırakamam. Bana gelen teklifler var, bir tanesi çok ciddi. Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım" dedi.

Fenerbahçe'de yeni sezon öncesi teknik direktörün kim olacağı merakla beklenirken, en güçlü aday olarak Jorge Jesus gösteriliyor. Basında ismi çıkan bir diğer isim olan deneyimli hoca Mircea Lucescu, sarı-lacivertlilerden teklif aldığını doğruladı.

"KIEV'İ BU KAOSUN İÇİNDE YALNIZ BIRAKAMAM"

Mircea Lucescu yaptığı açıklamada, "2024'e kadar sözleşmem var. Şimdilik Dinamo Kiev'i bu kaosun için yalnız bırakamam. Bana gelen teklifler var, bir tanesi çok ciddi. Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım." ifadelerini kullandı.

"ŞİMDİ KULÜBÜ YENİDEN ORGANİZE ETME ZAMANI"

Dinamo Kiev'i bu durumda bırakamam diyen Rumen hoca, "Teklif edilecek hiçbir şey için bunu yapamam. Bu korkaklık olur. Futbolda da böyledir, savaşlarda da. Şimdi kulübü yeniden organize etme zamanı. Her hafta büyük bir maça ihtiyacım var aslında." dedi.

YORUMLAR
500
Gaziantep'i 73-72 yenen Fenerbahçe, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon oldu Gaziantep'i 73-72 yenen Fenerbahçe, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon oldu HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe şampiyon oldu HDI Sigorta Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'nde Fenerbahçe şampiyon oldu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi şampiyonu Fenerbahçe oldu Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi şampiyonu Fenerbahçe oldu

Son Dakika Spor Dinamo Kiev'in hocası Mircea Lucescu'dan gündem olan sözler: Fenerbahçe'den ciddi bir teklif aldım - Son Dakika


Advertisement