Dorukhan'ın ihanetine uğradığı öne sürülen Bahar Şahin'den çok ağır gönderme - Son Dakika

Dorukhan'ın ihanetine uğradığı öne sürülen Bahar Şahin'den çok ağır gönderme

26.10.2021 15:51

Trabzonsporlu Dorukhan Toköz ve oyuncu Bahar Şahin, geçtiğimiz günlerde ilişkilerini noktalamıştı. İhanete uğradığı iddia edilen Bahar Şahin, sosyal medyadan ağır ifadeli göndermeler yaptı.

Ünlü oyuncu Bahar Şahin ile Beşiktaş'tan Trabzonspor'a transfer olan Dorukhan Toköz, geçtiğimiz günlerde ilişkilerine son noktayı koydu. İlişkinin bitme sebebi olarak 'ihanet' iddiaları ortaya atıldı.

Bahar Şahin'in ağır paylaşımları, Dorukhan'a gönderme olarak yorumlandı.

İşte Bahar Şahin'in paylaşımları:

İhanete uğradığı iddia edilen Bahar Şahin'den Dorukhan'a çok ağır gönderme
İhanete uğradığı iddia edilen Bahar Şahin'den Dorukhan'a çok ağır gönderme
Dorukhan'ın ihanetine uğradığı öne sürülen Bahar Şahin'den çok ağır gönderme

Son Dakika Spor Dorukhan'ın ihanetine uğradığı öne sürülen Bahar Şahin'den çok ağır gönderme - Son Dakika Spor


YORUMLAR (3)
500

Son Dakika

İslam Memiş kendisini eleştirenlere sert çıktı: Boş konuşuyorsunuz, muhatabım değilsiniz 15:47 İslam Memiş kendisini eleştirenlere sert çıktı: Boş konuşuyorsunuz, muhatabım değilsiniz Türkiye İşçi Partisi ve Sol Parti'den üçüncü ittifak iddialarına HDP'den yalanlama geldi 15:36 Türkiye İşçi Partisi ve Sol Parti'den üçüncü ittifak iddialarına HDP'den yalanlama geldi Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı! 15:18 Evinde cansız bedeni bulunan kadının katili, ilişki yaşadığı kişi çıktı!
Kaprisiyle bıktıran Larin'in yerini Onyekuru alıyor 14:36 Kaprisiyle bıktıran Larin'in yerini Onyekuru alıyor İlk korona hastası bulundu! Wuhan'daki canlı hayvan pazarında çalışan bir kadın 13:37 İlk korona hastası bulundu! Wuhan'daki canlı hayvan pazarında çalışan bir kadın Son Dakika: Mersin'de kayıp olarak aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu 12:33 Son Dakika: Mersin'de kayıp olarak aranan 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu
Eşiyle tartışan kadın, öfkesini otomobilinden çıkardı 12:02 Eşiyle tartışan kadın, öfkesini otomobilinden çıkardı Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti 11:30 Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti
15:52
Advertisement