Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil - Son Dakika

Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

19.10.2021 16:46

Milli voleybolcumuz Ebrar Karakurt, reklam yüzü olduğu markanın sosyal medya programına konuk oldu. Ebrar, kariyerinden ve özel hayatından ayrıntıları sevenleriyle paylaştı. "Şahit olmadığımız anlar" sorusuna Ebrar, "Orası o kadar renkli değil. Bolca antrenman, bolca maç ve bolca hayal kırıklığı. Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" sözlerini söyledi.

İtalya'da Novara takımında kariyerini sürdüren Ebrar Karakurt, Elidor YouTube kanalının konuğu oldu. Ebrar, kısa video içinde birçok özel detay paylaştı. Sporcu olmanın zorlukları ve tarzıyla ilgili samimi ifadeler kullandı.

"HAYALLERİMİ GERÇEKLEŞTİRİYORUM"

"Kendi yolunda ilerlerken bir hayalin var mıydı?" sorusuna Ebrar, "Bu başarının küçüklüğümden beri hayalini kuruyordum. Birer birer gerçekleştiriyorum. En büyük hayalin Olimpiyat altını. 2024 Paris Olimpiyatları. Ben inanıyorum, neden olmasın?" dedi.

"FEDAKARLIKLAR YAPIYORSUN"

Spor kariyerinde yaptığı fedakarlıklarla ilgili, "Sporculuk demek, bence çok büyük fedakarlıklar demek. Aileniz ve etrafınızdaki bir sürü insandan fedakarlık veriyorsunuz. Doğum günü, arkadaş buluşması, bayram seyran kaçıran bir insan olarak, pişman olduğum konular bunlar" diye konuştu.

Sosyal medyada göründüğü kadar mutlu olmadığını ifade eden Ebrar, "Orası o kadar renkli değil. Bolca antrenman, bolca stres, bolca hayal kırıklığı bazen stres. bazen çok mutluluk Instagram'da ya da sosyal medyada paylaştığım kadar renkli değil" dedi.

Ebrar, pembe saçı neden tercih ettiğiyle ilgili soruya da şu yanıtı verdi: Yakışıyor, yapıyorum yani. Başka bir açıklaması yok. Çok düşündüm acaba bu yakışır mı, şu yakışır mı diye. Baktım ki benim yaptığım renkleri ben beğeniyorum, üzerine insanlar beğeniyor bu renkleri. Dedim ki artık ben ne yapsam yakışacak. Her rengi denemeye çalışıyorum.

Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil

Son Dakika Spor Ebrar Karakurt, sosyal medyada içini döktü: Hayatım göründüğü kadar renkli değil - Son Dakika Spor


YORUMLAR (2)
500

Son Dakika

Kararı valilik duyurdu! Yurt dışından Samsun'a gelecek olanlara iki doz aşı ya da karantina zorunluluğu getirildi 08:24 Kararı valilik duyurdu! Yurt dışından Samsun'a gelecek olanlara iki doz aşı ya da karantina zorunluluğu getirildi Olmaz denilen oluyor! Türkiye'nin Dünya Kupası'na direkt katılması artık mucize değil 07:28 Olmaz denilen oluyor! Türkiye'nin Dünya Kupası'na direkt katılması artık mucize değil Cumhurbaşkanı adayı nasıl olmalı? Parlamenter sistem için bir araya gelen 6 parti iki kriteri belirledi 07:25 Cumhurbaşkanı adayı nasıl olmalı? Parlamenter sistem için bir araya gelen 6 parti iki kriteri belirledi
Arka Sokaklar'ın Zeliha'sı Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisine katıldı 00:19 Arka Sokaklar'ın Zeliha'sı Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisine katıldı Öğretmenleri yakından ilgilendiriyor! MEB'den uzaktan eğitim kararı 22:44 Öğretmenleri yakından ilgilendiriyor! MEB'den uzaktan eğitim kararı Fenomenlerin tutuklandığı operasyonun detayları belli oldu! Suçlamalar hayli ağır 19:24 Fenomenlerin tutuklandığı operasyonun detayları belli oldu! Suçlamalar hayli ağır
16:51 "İstifa ettim, ikna ettiler" diyen AK Partili Fakıbaba'dan bomba sözler: Tehdit ediliyorum Öğretmen, beslediği boğanın darbesiyle ölmüş 15:17 Öğretmen, beslediği boğanın darbesiyle ölmüş
Advertisement