Eski Fenerbahçe kaptanı Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce kahkahasına engel olamadı - Son Dakika

Eski Fenerbahçe kaptanı Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce kahkahasına engel olamadı

27.06.2022 14:30

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Ümit Özat, kendi YouTube kanalında yaptığı programda gülme krizine girdi. Futbol yorumcusu Musa Yıldız ile program yapan Özat, Yıldız'ın yayında sandalyeden düşmesi sonrası kahkahalara boğuldu.

Futbol yorumcusu Musa Yıldız, Ümit Özat'ın YouTube kanalında canlı yayına katıldı. Yıldız'ın sandalyeden düşerek yayından kopması sonrası Özat gülme krizine girdi.

Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce gülme krizine girdi
Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce gülme krizine girdi

"İNŞALLAH KÖTÜ BİR ŞEYİ YOKTUR"

Düştükten sonra Musa Yıldız'dan herhangi bir tepki gelmeyince, "İnşallah kötü bir şey yoktur" diyen Özat, kendisini daha fazla tutamadı ve gülmeye başladı. "Arkadaşlar siz de kusura bakmayın. Allah'ım sen beni affet" diyerek sözlerine devam eden Özat, kahkahalara boğuldu. Musa Yıldız daha sonra tripodunun kırıldığını söyledi.

Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce gülme krizine girdi
YORUMLAR
500
Beyaz Rusya'da bataklık futbol turnuvası Beyaz Rusya'da bataklık futbol turnuvası Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi takımların gözdesi oldu Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi takımların gözdesi oldu Çocuklar futbol şenliğinde buluştu Çocuklar futbol şenliğinde buluştu

Son Dakika Spor Eski Fenerbahçe kaptanı Ümit Özat, konuğu canlı yayında sandalyeden düşünce kahkahasına engel olamadı - Son Dakika


Advertisement