Eskişehirspor'da Tek Hedef Galibiyet - Son Dakika
Spor

Eskişehirspor'da Tek Hedef Galibiyet

Eskişehirspor\'da Tek Hedef Galibiyet

Eskişehirspor, Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarına tesislerde yaptığı antrenmanla devam etti.

18.01.2012 17:44

Eskişehirspor, Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçı hazırlıklarına tesislerde yaptığı antrenmanla devam etti.

Ligin ikinci yarısına teknik direktör Ersun Yanal ile başlayan fakat 3 maçta sadece bir puan alabilen Eskişehirspor, Pazar günü kendi sahasında oynayacağı Galatasaray maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Tesislerde bir araya gelen kırımızı-siyahlı futbolcular soğuk bir havada yaptıkları antrenmanda tek hedeflerinin galibiyet olduğu söyledi. Antrenmana sakatlıkları devam eden Sezgin, Serdar ve Bülent katılmadı. Eskişehirspor'un önceki gün Macaristan'ın Videoton FC takımından transfer ettiği Akos Elek ise takımla birlikte ilk antrenmanına çıktı.

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, Galatasaray maçında en büyük kozlarının taraftar olduğunu söyledi. Hedeflerinin 3 puan olduğunu ifade eden Şahbaz şöyle konuştu:

"Ligin ikinci yarısı oynadığımız 3 maçta iyi mücadele ettik ama bunu skora yansıtamadık. Bu kayıplarımızı telafi edecek kapasitedeyiz. Galatasaray ile çok önemli bir maç oynayacağız. Kendi sahamızda 3 puan alma iddiasındayız. Bizim en güçlü kozumuz taraftarımız. Taraftarımızı her şeye rağmen tribünlere bekliyoruz. Onların maçı çevirme noktasında önemli bir rol oynayacağı düşüncesindeyim."

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Eskişehirspor'da Tek Hedef Galibiyet - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement