Eskişehirspor: "Sırada Kasımpaşa Var" - Son Dakika
Spor

Eskişehirspor: "Sırada Kasımpaşa Var"

Eskişehirspor: "Sırada Kasımpaşa Var"

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, "Trabzonspor galibiyetiyle moralimiz üst seviyeye çıktı."

28.11.2012 16:42

Eskişehirspor Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, "Trabzonspor galibiyetiyle moralimiz üst seviyeye çıktı. Kasımpaşa'yı da yenerek çıkışı südürmlek istiyoruz" dedi.

Erdal Şahbaz, Atatürk Stadyumu'nda düzenlediği basın toplantısında Eskişehirspor'un hem Süper Lig, hem Türkiye Kupası hem de Avrupa'da mücadele edebilecek kapasitede bir takım olduğunu söyledi. Bu hafta sahalarında oynayacakları Kasımpaşa maçından da galibiyetle ayrılmayı hedeflediklerini kaydeden Erdal Şahbaz, şöyle konuştu:

"Trabzonspor maçıyla çıkışımızı ve iddiamızı sürdürüyoruz. Takım olma yolunda oyuncularımızın performanslarını artırmaları bizleri daha da mutlu ediyor. Trabzonspor maçında çok iyi bir oyun sergiledik. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi tekrar kutluyoruz. Bu hafta önemli bir seriye başlıyoruz. Takım olmanın önemini bu haftadan sonra daha iyi anlayacağız. Avrupa Kupası'nda da mücadele edecek yapıyı korumak gerekiyor. Polatlı Bugsaşspor maçı için tüm hazırlıklarımız tamam. Türkiye Kupası'nda da iddialıyız. O yüzden bu maç bizim için çok önemli. Tek üzücü taraf taraftarımızın maça alınmayacak olması. Lig açısından baktığımız zaman Kasımpaşa'yı da yenerek çıkışımızı devam ettireceğiz. Kendi evimizdeyiz ve moralimiz çok yüksek. Aslında Kasımpaşa maçıyla birlikte üçlü bir seri de başlıyor. Kasımpaşa maçının ardından Beşiktaş deplasmanına gideceğiz ve ardından Bursaspor'u evimizde ağırlayacağız. Bu üçlü seriyi iyi götürürsek hedeflerimize ulaşmamız çok kolay olur. Kasımpaşa maçında taraftarlarımıza büyük görev düşüyor. Taraftarın Eskişehirspor'la bir küskünlüğü zaten olamaz. Eskişehirspor futbolcusu, teknik ekibi ve yönetimi ile Kasımpaşa maçına hazır. Taraftar da hem nicelik hem de nitelik anlamında hazır olursa Kasımpaşa maçını alarak serimizi devam ettiririz."

FOTOĞRAF - Eskişehir

Kaynak: DHA

Son Dakika Spor Eskişehirspor: 'Sırada Kasımpaşa Var' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement