Jorge Jesus, Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalar yaptı: Fikirlerimiz aynı - Son Dakika

Jorge Jesus, Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalar yaptı: Fikirlerimiz aynı

02.10.2022 19:24

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, büyük Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalar yaptı. Her rakibe karşı aynı mantelite ile çıktıklarını söyleyen Portekizli hoca, "Rakibimiz kim olursa olsun fikirlerimiz her zaman aynı. Bugün güçlü bir rakibe karşı oynayacağız. Onlar da şampiyon olmak istiyorlar. Fenerbahçe'nin galip gelen taraf olmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile sezonun ilk derbisine çıkacak olan Fenerbahçe'de teknik direktör Jorge Jesus dev maç öncesi açıklamalarda bulundu.

"FENERBAHÇE'NİN GALİP GELEN TARAF OLMASINI İSTİYORUZ"

Jorge Jesus yaptığı açıklamada, "Rakibimiz kim olursa olsun fikirlerimiz her zaman aynı. Bugün güçlü bir rakibe karşı oynayacağız. Onlar da şampiyon olmak istiyorlar. Fenerbahçe'nin galip gelen taraf olmasını istiyoruz." dedi.

"BİRÇOK ANLAMDA LİDERİZ"

Portekizli hoca ayrıca, "Fenerbahçe'nin motivasyonu her zaman en üst seviyedir. Sonuçlar da bunun göstergesi. İstatistiksel anlamda, birçok anlamda da lideriz. Derbilerin motivasyonu her zaman yüksektir. Bugün de böyle olacak." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Fenerbahçe, yeni Arda Güler'ini buldu! Jesus'un gözüne giren genç, A Takım'a kazandırılacak Fenerbahçe, yeni Arda Güler'ini buldu! Jesus'un gözüne giren genç, A Takım'a kazandırılacak Dört büyüklerin girdiği savaş sonuçlandı! Ali Koç transferi bitirdi Dört büyüklerin girdiği savaş sonuçlandı! Ali Koç transferi bitirdi Fenerbahçe'nin kamp kadrosu açıklandı! Yıldız futbolcuların hiç biri yok Fenerbahçe'nin kamp kadrosu açıklandı! Yıldız futbolcuların hiç biri yok

Son Dakika Spor Jorge Jesus, Beşiktaş derbisi öncesi açıklamalar yaptı: Fikirlerimiz aynı - Son Dakika


Advertisement