Fransız devi PSG, stadın çimlerini korumak için sıra dışı bir yönteme başvurdu! Şahinler stadı koruyacak - Son Dakika

Fransız devi PSG, stadın çimlerini korumak için sıra dışı bir yönteme başvurdu! Şahinler stadı koruyacak

03.07.2022 16:49

Fransa Ligue 1'in en iyi saha zeminine sahip olmasıyla dikkat çeken Paris Saint-Germain'in stadı Parc Des Princes, yeni sezon öncesi da bu unvanını korumakta kararlı. Fransız devi ilginç bir yönteme başvurarak güvercinlerin zemine zarar vermesini engelleme adına birkaç şahini stada yerleştirdi.

Paris Saint-Germain, stadyumu Parc Des Princes'in zeminini yenilerken, çimlerde meydana gelecek olası tahribatın önüne geçmek için ilginç bir yönteme başvurdu.

PSG'den saha zeminini korumak için akıllara durgunluk veren yöntem! Statta artık şahinler görev yapacak

ŞAHİNLER ZEMİNİ KORUYOR

Fransız devi, güvercinlerin çimlere zarar vermesinin önüne geçmek için birkaç şahini stada yerleştirdi. Bu hamleyle sayısız kez Ligue 1'in en güzel zemini seçilen Parc Des Princes, bu unvanını uzun yıllar daha koruyacağa benziyor. PSG'nin baş bahçıvanı Jonathan Calderwood konuya ilişkin, "Mükemmel bir çime sahip olmak 12 hafta alır. Bu yıl konserlerle birlikte, yeniden başlamadan önce altı-yedi haftamız var. İşte şahincilik burada devreye giriyor." ifadelerini kullandı.

PSG'den saha zeminini korumak için akıllara durgunluk veren yöntem! Statta artık şahinler görev yapacak
YORUMLAR
500
PSG'nin yıldızı Lionel Messi'den harika rövaşata PSG'nin yıldızı Lionel Messi'den harika rövaşata Paris Saint-Germain, sezonu farklı galibiyetle açtı Paris Saint-Germain, sezonu farklı galibiyetle açtı Icardi iddiası Türk gazetecilerin arasını açtı! Biri 'Ali Koç reddetti' dedi, diğeri yalanladı Icardi iddiası Türk gazetecilerin arasını açtı! Biri 'Ali Koç reddetti' dedi, diğeri yalanladı

Son Dakika Spor Fransız devi PSG, stadın çimlerini korumak için sıra dışı bir yönteme başvurdu! Şahinler stadı koruyacak - Son Dakika


Advertisement