Fraport TAV Antalyaspor, Burdur'da kamp çalışmalarına başladı - Son Dakika
Spor

Fraport TAV Antalyaspor, Burdur'da kamp çalışmalarına başladı

Fraport TAV Antalyaspor, Burdur\'da kamp çalışmalarına başladı

Spor Toto Süper Lig takımlarından Fraport TAV Antalyaspor, yeni sezon hazırlıkları için Burdur'a geldi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar tarafından karşılanan futbol sorumlusu Nuri Şahin ve futbolculara çiçek takdim edildi. Antalyaspor, 10 gün boyunca MAKÜ Spor Kamp Merkezi'nde çalışmalarını sürdürecek.

04.07.2023 18:35
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fraport TAV Antalyaspor, yeni sezon hazırlıkları kapsamında kamp çalışmaları için Burdur'a geldi.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Dalgar tarafından üniversitenin otelinde karşılanan futbol sorumlusu Nuri Şahin ve kırmızı-beyazlı futbolculara çiçek takdim edildi.

Dalgar, yaptığı açıklamada, üniversite olarak sporun her alanına destek verdiklerini belirterek, sahip oldukları tesis, altyapı ve sporcu gelişim merkezleriyle sporun gelişmesine katkıda bulunmaya çalıştıklarını aktardı.

Antalyaspor'u ikinci kez kamp alanlarında ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getiren Dalgar, "Kendilerine tesislerimizi tekrar kullanma imkanı sunduğumuz için mutluyuz ve başarılar diliyoruz." ifadesini kullandı.

Antalyaspor, 10 gün boyunca MAKÜ Spor Kamp Merkezi'nde yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Fraport TAV Antalyaspor, Burdur'da kamp çalışmalarına başladı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement