Arda Turan futbol kariyerini bitirmeye hazırlanıyor - Son Dakika

Arda Turan futbol kariyerini bitirmeye hazırlanıyor

15.11.2021 08:12

Galatasaray'da kaptan Arda Turan devre arasında kariyerini bitirmeye hazırlanıyor. Turan'ın, Fatih Terim'in ekibine dahil olacağı belirtildi.

Galatasaray'da Arda Turan için yolu sonu görünmeye başladı. Bu sezon bir türlü sakatlıklardan yakasını kurtaramayan kaptan vedaya hazırlanıyor.

KULÜPTE KALIYOR

Tecrübeli futbolcunun devre arasında futbol kariyerine nokta koymayı ciddi ciddi düşündüğü belirtiliyor. Ancak futbolu bıraktıktan sonra Galatasaray'dan ayrılmayacak.

Galatasaray'da bir devrin sonu! Arda Turan futbolu bırakıyor

EKİBE DAHİL OLACAK

Sabah'ın haberine göre; Arda, Selçuk İnan ve Necati Ateş gibi 'Babam' dediği Fatih Terim'in teknik ekibine dahil olacak.

Galatasaray'da bir devrin sonu! Arda Turan futbolu bırakıyor

LİSANS ALABİLİR

Belirli sayıda milli formayı giydiği için UEFA B Lisansı alma hakkı olan Arda'nın yeni hedefi A takım çalıştıracak seviyeye gelmek.

Galatasaray'da bir devrin sonu! Arda Turan futbolu bırakıyor

49 GOL VE 77 ASİST

Arda Turan, Galatasaray formasıyla çıktığı 234 resmi maçta 49 gol ve 77 asiste imza attı. Arda Turan; Atletico Madrid'de İspanya şampiyonluğu, Avrupa Ligi şampiyonluğu, Şampiyonlar Ligi finali ve Barcelona'da da lig şampiyonluğu yaşadı.

YORUMLAR
500
Semih Kaya profesyonel futbol kariyerini noktaladı Semih Kaya profesyonel futbol kariyerini noktaladı Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nın başına Metin Ülgen getirildi Galatasaray Kadın Futbol Takımı'nın başına Metin Ülgen getirildi Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarına devam etti Galatasaray, Giresunspor maçı hazırlıklarına devam etti

Son Dakika Spor Arda Turan futbol kariyerini bitirmeye hazırlanıyor - Son Dakika


Advertisement