Galatasaray'da Okan Buruk ayağının tozuyla kamp programını belirledi! 27 Haziran'da top başı yapılacak - Son Dakika

Galatasaray'da Okan Buruk ayağının tozuyla kamp programını belirledi! 27 Haziran'da top başı yapılacak

23.06.2022 11:39

Galatasaray, Domenec Torrent ile yolların ayrılmasının ardından teknik direktörlüğe Okan Buruk'u getirdi. 1+1 yıllık anlaşmanın açıklanmasının ardından resmi hesaptan yapılan paylaşımda Galatasaray'ın kamp programını belirlendi. Aslan, buna göre sezonu 27 Haziran Pazartesi günü açacak..

Galatasaray'da teknik direktörlük görevine Okan Buruk getirildi. Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) da yer alan açıklamada, "Futbol A takımımızın teknik direktörlüğü için şirketimiz ile Sayın Okan Buruk arasında 2023-2024 sezonu sonuna kadar 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalanmıştır." denildi. Okan Buruk'un bu sezon 17 milyon lira, uzatma opsiyonunun kullanılması durumunda ise bir sonraki sezon 20 milyon lira net ücret alacağı ifade edildi.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Galatasaray, 27 Haziran Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. 7-19 Temmuz'da Avusturya'da Graz yakınlarında kamp yapacak. İkinci etap çalışmaları 26-30 Temmuz'da yine Avusturya'da Insbruck yakınlarında olacak.

YORUMLAR
500
Galatasaray'da futbolculara laktat testi uygulandı Galatasaray'da futbolculara laktat testi uygulandı Galatasaray, çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü Galatasaray, çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürdü Galatasaray'da takımdan ayrılacak futbolcular netleşti! İşte Okan Buruk'un listesi Galatasaray'da takımdan ayrılacak futbolcular netleşti! İşte Okan Buruk'un listesi

Son Dakika Spor Galatasaray'da Okan Buruk ayağının tozuyla kamp programını belirledi! 27 Haziran'da top başı yapılacak - Son Dakika


Advertisement