Galatasaray resmen hasılat rekoru kırdı! Taraftar, 4 günde kulübün kasasını tıka basa doldurdu - Son Dakika

Galatasaray resmen hasılat rekoru kırdı! Taraftar, 4 günde kulübün kasasını tıka basa doldurdu

02.12.2021 14:40

Pandemide tribün gelirleri dibe gören Galatasaray'ın yüzü 4 günde güldü. Fenerbahçe ve Marsilya maçında sadece biletlerden 25 milyon lira sıcak para kazanarak hasılat rekoru kırıldı. Bu 4 günde mağazalarda satılan ürünlerle cirolar bir hayli yükseldi.

Galatasaray, pandemi döneminde tribün gelirleri dibe vururken stat kapasitelerinin yüzde yüz açılmasıyla G. Saray nefes aldı.

Galatasaray hasılat rekoru kırdı! Taraftar, 4 günde kulübün kasasını doldurdu

93 BİN SEYİRCİ

Sarı-kırmızılılar geçen hafta tribün hasılatında kulüp rekoru kırdı. 4 gün içinde Nef Stadyumu'nda ligde F. Bahçe ve Avrupa'da Marsilya ile karşılaşan Galatasaray, bu 2 maçta 93 bin kişiyi ağırladı.

Galatasaray hasılat rekoru kırdı! Taraftar, 4 günde kulübün kasasını doldurdu

SINIRLI SAYIDA SATILDI

5 maçlık kombineler sınırlı sayıda olduğu için Aslantepe'de 87-88 bin bilet satışı gerçekleşti. Sabah'ın haberine göre; Galatasaray derbiden 14 milyon TL, Marsilya maçından 10 milyon TL'nin üzerinde gelir elde edildi ve sarı-kırmızılı kulüp 25 milyon TL sıcak parayı kasasına koydu. Ek olarak GS Store mağazalarındaki cirolar da arttı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Galatasaray resmen hasılat rekoru kırdı! Taraftar, 4 günde kulübün kasasını tıka basa doldurdu - Son Dakika Spor


Advertisement