Hasan Ali Kaldırım Dünya Evine Girdi - Son Dakika

Hasan Ali Kaldırım Dünya Evine Girdi

06.08.2016 22:33

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Saynur Öztürk ile dünya evine girdi. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Aziz Yıldırım, Metin Karaca, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu yaptı.

Hasan Ali Kaldırım hayatını Saynur Öztürk ile birleştirdi. Four Seasons Bosphorus Otel'de gerçekleştirilen düğün törenine; Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, yöneticiler, teknik heyet ve oyuncuların yanı sıra, spor dünyasından birçok isim ile kulüp çalışanları, çiftin aileleri, yakınları ve çok sayıda davetli katıldı.

NİKAHI BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI KIYDI

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Metin Karaca, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu yaptı.

Takım kaptanı Volkan Demirel yeni evli çifti "Sizi çok seviyoruz. Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum" diyerek tebrik etti.

Çifte mutluluklar dileyen Başkan Aziz Yıldırım, şu mesajı paylaştı:

"LAİK ÇOCUKLAR YETİŞTİRMELERİNİ.."

"Oğlumuz Hasan Ali, kızımız Saynur. İkisini de tebrik ediyorum. Mustafa Kemal Atatürk'ün bize bıraktığı bu güzel ülkeye laik ve cumhuriyetçi çocuklar yetiştirmelerini diliyorum"

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Saynur - Hasan Ali çiftini bir kez daha tebrik eder, ömür boyu mutluluklar dileriz" dedi.

ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI

Hasan Ali'yi, bu özel gününde takım arkadaşları Robin van Persie, Simon Kjaer, Roman Neustädter ve Emmanuel Emenike yalnız bırakmadı.

YORUMLAR
500
Beşiktaş, sessiz sedasız 4 gençle profesyonel sözleşme imzaladı Beşiktaş, sessiz sedasız 4 gençle profesyonel sözleşme imzaladı Suudi Arabistan'da aradığını bulamayan Nwakaeme, Süper Lig'e geri dönüyor! İşte görüştüğü kulüp... Suudi Arabistan'da aradığını bulamayan Nwakaeme, Süper Lig'e geri dönüyor! İşte görüştüğü kulüp... Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, Cezayirli pivot Kaabeche'i kadrosuna kattı Beşiktaş Erkek Hentbol Takımı, Cezayirli pivot Kaabeche'i kadrosuna kattı

Son Dakika Spor Hasan Ali Kaldırım Dünya Evine Girdi - Son Dakika


Advertisement