Hatayspor, depremde kaybedilenleri anma etkinliği düzenledi - Son Dakika
Spor

Hatayspor, depremde kaybedilenleri anma etkinliği düzenledi

Hatayspor, depremde kaybedilenleri anma etkinliği düzenledi

Trendyol Süper Lig temsilcisi Atakaş Hatayspor, 6 Şubat 2023'teki depremlerde hayatını kaybeden Ganalı futbolcu Christian Atsu ve diğer kayıpları anmak için bir etkinlik düzenledi. Etkinliğe kulüp başkanı, teknik direktör, yöneticiler ve oyuncular katıldı. Rönesans Rezidans'ın bulunduğu alanda yapılan anma etkinliğinde karanfiller bırakıldı. Depremde sağ kurtulan antrenör Osman Ateş ise felaketi yaşadığı yere geri dönmekten zorlandığını ifade etti.

06.02.2024 19:39  Güncelleme: 03:50
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Trendyol Süper Lig temsilcisi Atakaş Hatayspor, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat 2023'teki depremlerde yaşamını yitiren Ganalı futbolcusu Christian Atsu ve diğer kayıpları andı.

Afette, sportif direktör Taner Savut, altyapı kaleci antrenörü Hüseyin Danahaliloğlu, 14-15 yaş altı futbolcuları Fatin Can ile Hamza Sürer, malzeme sorumlusu Onur Akdeniz ve mutfak çalışanı Suzan Berber'i de kaybeden bordo-beyazlı takım, Atsu'nun evinin olduğu yıkılan Rönesans Rezidans'ın bulunduğu alanda anma etkinliği düzenledi.

Etkinliğe katılan Hatayspor Kulübü Başkan Vekili Aydın Toksöz, teknik direktör Volkan Demirel, yöneticiler ve oyuncular, alana karanfil bıraktı.

Toksöz, depremde hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diledi.

Rönesans Rezidans'tan sağ kurtulmayı başaran antrenör Osman Ateş de ailesiyle felaketi yaşadığı yere tekrar dönmenin çok zor olduğunu anlattı.

Kaynak: AA

Son Dakika Spor Hatayspor, depremde kaybedilenleri anma etkinliği düzenledi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement