İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi - Son Dakika

İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi

18.10.2021 15:26

Mauro Icardi ve Wanda Nara evliliğinde şimdilik yıkım olmadı. Arjantinli futbolcu, evi terk eden eşi için takımdan izin alıp İtalya'ya gitti. Icardi, bir araya geldiği Wanda ile samimi fotoğraflarını paylaştı. Aldatma iddiaları sonrası Icardi yuvasını çok çabuk topladı.

Futbol dünyasının en çok konuşulan evliği sona erecekken büyük fedakarlık geldi. Mauro Icardi, PSG'den izin alıp İtalya'ya giden ailesinin yanına uçtu. Arjantinli yıldız, ihanetle suçlayan eşiyle buluştu. Kısa sürede gönlünü almayı başardı.

İhanet iddiaları sonrası Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi! Samimi pozlar paylaştı

SAMİMİ POZLAR

Eşiyle bir araya gelen Mauro İcardi, samimi pozlarını sosyal medyadan paylaştı. Bu pozlar evliliğin bitmediğinin simgesi oldu adeta. Wanda Nara, "Bir o...pu için aileni bırakmaya değer miydi?" paylaşımı yapıp, birlikte oldukları tüm fotoğrafları silmişti.

İhanet iddiaları sonrası Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi! Samimi pozlar paylaştı
İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi

Son Dakika Spor İhanet iddialarıyla gündemde olan Icardi ve Wanda çifti bir araya geldi - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

İzmir'de CHP ve İYİ Parti'den istifa eden 27 kişi MHP'ye katıldı 17:28 İzmir'de CHP ve İYİ Parti'den istifa eden 27 kişi MHP'ye katıldı
İrem Derici çok konuşulan konser elbisesi hakkında konuştu: Alttan göğüs dekoltesi verdim 17:24 İrem Derici çok konuşulan konser elbisesi hakkında konuştu: Alttan göğüs dekoltesi verdim Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber 16:41 Gaziantep'te babası tarafından dövülen Cihan bebekten sevindiren haber Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım 15:25 Tanju Özcan'dan Erdoğan'ın faizle mücadelesine destek: En yakın silah arkadaşı olarak görev almaya hazırım Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli 14:19 Tiryakilere kötü haber! Sigaraya 2 TL zam geldi, yeni fiyatlar yarından itibaren geçerli Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? 12:58 Merkez Bankası ne kadar dolar sattı? İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı 12:03 İntihar eden gencin görüntüsü infial yarattı Gustavo, Fenerbahçe'den gönderilmesi gündemde olan Pereria'yı kurtarabilecek mi? 11:56 Gustavo, Fenerbahçe'den gönderilmesi gündemde olan Pereria'yı kurtarabilecek mi?
Advertisement