İstanbul Valiliği'nden Galatasaray'a dava - Son Dakika

İstanbul Valiliği'nden Galatasaray'a dava

08.04.2022 16:22

İstanbul Valiliği, Genel Kurul'da usulsüzlük yapıldığı gerekçesiyle Galatasaray Spor Kulübü'ne dava açtı.

İstanbul Valiliği, Olağan Genel Kurul'un ve seçim kararının iptali için Galatasaray'a dava açtı. Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda usulsüzlük yapıldığı iddia ediliyor.

VALİLİK HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Valiliği dernek ve ilgili kişilerin zararlarının önüne geçilmesi için konuyu Asliye Hukuk Makemesi'ne taşıdı. Bu sebeple Galatasaray'a dava açıldı.

OLAĞANÜSTÜ TOPLANTI

Başkan Burak Elmas, başkan adayları Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk'ü kulübe çağırdı. Elmas, kulübün avukatlarını da toplantıya davet etti.

SEÇİM 30 NİSAN'DA

Galatasaray'da başkanlık seçiminin 30 Nisan'da yapılması planlanıyor. Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk aday olmuştu.

YORUMLAR (1)
  • İsmail: Valiliğin karışması hükümet müdahale ediyor demektir. Muhalif bir başkan gelirse Galatasaray camiasını bitiren TFF çetesi yüzünden hükümet seçimlerde baraj sorunu bile yaşayabilir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Galatasaray genç kalecisinin sözleşmesini uzatıp Fatih Karagümrük'e kiraladı Galatasaray genç kalecisinin sözleşmesini uzatıp Fatih Karagümrük'e kiraladı Alexis Sanchez, Marsilya'da Alexis Sanchez, Marsilya'da Fredrik Midtsjö: 'Takımla birlikte şampiyonluk yaşamak istiyorum' Fredrik Midtsjö: 'Takımla birlikte şampiyonluk yaşamak istiyorum'

Son Dakika Spor İstanbul Valiliği'nden Galatasaray'a dava - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş