Jimnastik şampiyonası çekişmeli geçti - Son Dakika

Jimnastik şampiyonası çekişmeli geçti

27.06.2022 11:28
Jimnastik şampiyonası çekişmeli geçti

Malatya'da 2021-2022 Sezonu Cimnastik Analig Yarı Final Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Malatya'da 2021-2022 Sezonu Cimnastik Analig Yarı Final Şampiyonası müsabakaları sona erdi.

Malatya Gençlik ve Spor Müdürlüğü Cimnastik Salonunda 6 erkek, 7 kız takım ve 55 sporcunun katılımıyla iki gün süren Cimnastik Analig Yarı Final Şampiyonası müsabakaları çekişmeli geçti. Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara ödülleri takdim edildi.

Cimnastik Analig Yarı Final müsabakaları sonunda erkeklerde, Gaziantep birinci, Şırnak ikinci, Kilis üçüncü ve Malatya dördüncü oldu.

Kızlarda ise Malatya birinciliği, Gaziantep ikinciliği, Diyarbakır üçüncülüğü ve Elazığ dördüncülüğü elde etti. - MALATYA

YORUMLAR
500
GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ağustos 2022 GÜNDEM ÖZETİ / 13 Ağustos 2022 Bakan Derya Yanık, Beylikdüzü'nde gençlik şölenine katıldı Açıklaması Bakan Derya Yanık, Beylikdüzü'nde gençlik şölenine katıldı Açıklaması
Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Jimnastik şampiyonası çekişmeli geçti - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement