Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi - Son Dakika
Spor

Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi

Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bocce branşında Türkiye çapında dereceye giren Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü sporcularını başarılarından ötürü kutladı. Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı, Türkiye Bocce Federasyonu tarafından düzenlenen Vole Atış Oyunları'nda gençler ve büyükler kategorilerinde toplam 5 madalya kazandı. Başkan Selvitopu, gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

26.09.2023 13:46
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bocce branşında Türkiye çapında dereceye giren Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü sporcularını başarılarından ötürü kutladı.

Türkiye Bocce Federasyonu tarafından Mersin'de düzenlenen Vole Atış Oyunları'nda Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı, "gençler" kategorisinde 4, "büyükler" kategorisinde de 1 olmak üzere toplam 5 madalya kazandı. Genç Kadınlar'da Günsu Gökduman Türkiye 2.'si, çiftlerde Muammer Ünal ve Günsu Gökduman Türkiye 3.'sü, büyük erkeklerde Erhan Aytürk Türkiye 2.'si oldu. Başarılı sporcular antrenörleri Talia Dıramaz'la birlikte Başkan Selvitopu'nu ziyaret etti.

Genç sporcular ve antrenörlerini başarılarından ötürü kutlayan Başkan Selvitopu, "Elinize, emeklerinize sağlık. Başarılarınız ailelerine ve bizlere gurur veriyor" dedi. Başkan Selvitopu, Karabağlar'da gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı. Antrenör Dıramaz ve sporcular da Başkan Selvitopu'na desteklerinden ötürü teşekkür etti. Ziyarette Başkan Selvitopu konuklarına spor malzemeleri armağan etti.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Spor Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement