Son dakika Muhittin Selvitopu haberleri, Muhittin Selvitopu son dakika, son dakika Muhittin Selvitopu

Son Dakika Muhittin Selvitopu Haberleri

 • CHP Genel Başkanı Özel, halk buluşmasında İzmirlilere seslendi
  15 Şub CHP Genel Başkanı Özel, halk buluşmasında İzmirlilere seslendi

  CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Karabağlar ilçesinde düzenlenen halk buluşmasında partisinin adaylarına destek istedi. Programda, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun bulunmaması dikkat çekti. Özel, konuşmasında İzmir'de kadın adaylara yer verdiklerini ve adaylarının iyi eğitimli olduğunu belirtti. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay da konuşmasında İzmir'in çocuğu olduğunu vurguladı.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  21 Oca Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, muhtarlıklardan gelen talepleri değerlendirerek ilçenin farklı sokaklarında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Selvitopu, ekipleri denetleyerek vatandaşların taleplerini dinledi. Karabağlar Belediyesi, modern araçlar ve güçlendirilen ekiplerle hizmet vermeye devam ediyor.

 • Karabağlar Belediye Meclisi 2024 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  04 Oca Karabağlar Belediye Meclisi 2024 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Karabağlar Belediye Meclisi’nin 2024 yılı ilk toplantısı Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu yönetiminde yapıldı.

 • Karabağlar Belediyesi Üreticilere Ücretsiz Gübre Dağıtıyor
  12 Ara Karabağlar Belediyesi Üreticilere Ücretsiz Gübre Dağıtıyor

  Karabağlar Belediyesi, tarımsal üretimi desteklemek amacıyla üreticilere tonlarca gübre ve bordo bulamacı ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Dağıtımlar, Kavacık'ta gerçekleştirildi ve bu yıl ÇKS'ye kayıtlı üreticilere toplam 40 ton gübre ve 4 ton bordo bulamacı dağıtılacak. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, üreticilere bereketli bir sezon diledi ve desteklerinin süreceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi'nden kadınlara destek
  10 Ara Karabağlar Belediyesi'nden kadınlara destek

  Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'nde düzenlenen etkinlikler ve kurslarla kadınları toplumsal yaşama katmayı ve ev ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlıyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, her mahalleye bir semt merkezi açma hedeflerinin devam ettiğini belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt çalışmalarını denetledi
  05 Ara Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt çalışmalarını denetledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt ekiplerinin çalışmalarını yerinde denetledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, muhtarların talepleri doğrultusunda acil ihtiyaç duyulan sokaklara girmeye devam ediyor. Başkan Selvitopu, yağışlı günlerde dahi çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meclis Üyeleri ve Bürokratlarla Buluştu
  02 Ara Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Meclis Üyeleri ve Bürokratlarla Buluştu

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Cumhuriyetimizin 100. Yılı nedeniyle düzenlenen yemekte meclis üyeleri ve belediye bürokratlarıyla bir araya geldi. Selvitopu, katılımcılara Karabağlar için verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti ve önemli işlerin birlikte başarıldığını vurguladı. Konuşmasında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anan Selvitopu, Cumhuriyetin ve ülkenin bir vatandaşı olmaktan gurur duyduğunu belirtti. Ayrıca yerel seçimlere kısa bir süre kaldığını hatırlatan Selvitopu, meclis üyelerine şimdiden teşekkür etti ve Karabağlar'ın sorunlarına birlikte çözüm aradıklarını ifade etti.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı
  01 Ara Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şiddetli yağmur nedeniyle ara verdiği asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, hummalı çalışma gerçekleştiren ekipleri ziyaret ederek, yerinde denetim yaptı. Başkan Selvitopu, vatandaşlarla sohbet ederek esnafa bol kazançlar diledi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı
  26 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karabağlar Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi'ni ziyaret ederek öğretmenleri kutladı. Selvitopu, öğretmenliğin önemine vurgu yaparak, öğretmenlere teşekkür etti ve belediyenin okulların iyileştirilmesi için çaba göstermeye devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
  25 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi. Selvitopu, Özel'e Karabağlar'daki mobilya ustalarının el işçiliğiyle yapılan Atatürk portresi hediye etti ve başarılar diledi. Selvitopu ayrıca, Karabağlar Belediyesi'nin modernleşme projeleri hakkında bilgi verdi ve Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin inşaatının hızla devam ettiğini vurguladı. Özel ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Selvitopu'na teşekkür etti ve başarılar diledi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti
  24 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenleri Ziyaret Etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilçedeki Tahir Merzeci Ortaokulu ve Ahmet Ragım Üzümcü İlkokulu'nu ziyaret etti. Selvitopu, öğretmenlere teşekkür ederek, motivasyonlarının yüksek olması için sorunlarının çözülmesi gerektiğini belirtti.

 • İzmir Karabağlar'da Günaltay Semt Merkezi Hizmete Açıldı
  14 Kas İzmir Karabağlar'da Günaltay Semt Merkezi Hizmete Açıldı

  İzmir Karabağlar'da, kadınları toplumsal yaşama katmak ve üretimde yer almalarını sağlamak amacıyla Günaltay Semt Merkezi törenle hizmete açıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, semt merkezi sayısının Günaltay'la birlikte 19'a çıktığını belirtti ve hedeflerinin 58 mahalleye bu merkezleri yaymak olduğunu söyledi. Ayrıca, Günaltay'a pazaryeri ve kreş müjdesi verildi. Törene kadınların ağırlıklı olduğu çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 • İzmir Karabağlar Belediye Başkanı: Kentsel dönüşüm yasası konut sahiplerinin mülkiyet hakkını tehdit ediyor
  12 Kas İzmir Karabağlar Belediye Başkanı: Kentsel dönüşüm yasası konut sahiplerinin mülkiyet hakkını tehdit ediyor

  İzmir Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kentsel dönüşüm tartışmalarının yeniden alevlendiği bir dönemde 6306 sayılı yasanın mutlaka gözden geçirilmesi gerektiğini vurgulayarak, 'Çünkü bu yasa zar zor konut sahibi olabilmiş vatandaşlarımızın mülkiyet hakkını tehdit ediyor' dedi.

 • Karabağlar Belediyesi, su baskınlarının ardından onarım çalışmalarını denetledi
  09 Kas Karabağlar Belediyesi, su baskınlarının ardından onarım çalışmalarını denetledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, sağanak yağışın neden olduğu su baskınlarının ardından Fen İşleri Müdürlüğü'nün yaptığı onarım çalışmalarını denetledi. Selvitopu, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, Uğur Mumcu Mahallesi'ndeki asfaltlama çalışmalarını inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise su baskınlarının etkilerini gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  01 Kas Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sarıyer Mahallesi'nde asfalt ekipleri serimlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetledi. Ekipler, yağışlı günler başlamadan önce mümkün olduğunca daha fazla sokağa girmeye gayret ediyor. Başkan Selvitopu, asfaltlama ekiplerine kolaylıklar diledi ve çalışmalar nedeniyle teşekkürler aldı.

 • Karabağlar Atatürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda 100. Yıl Kutlaması
  25 Eki Karabağlar Atatürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda 100. Yıl Kutlaması

  Karabağlar Belediyesi'nin kente kazandırdığı Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nda Cumhuriyet'in 100. yılı kutlaması yapıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve yurtta kalan öğrenciler birlikte pasta keserek Cumhuriyet Bayramı'nı karşıladı. Başkan Selvitopu, Cumhuriyeti gençlerin geleceğe taşıyacağını vurgulayarak, “Cumhuriyetin değerleri hepimizin değerleridir. Bugün dünyada sayılan, önem verilen ülkelerden biriysek, bunu Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarına borçluyuz. Daha da geliştirmek hepimizin görevi ” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi'nden Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Basketbol Turnuvası
  22 Eki Karabağlar Belediyesi'nden Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Basketbol Turnuvası

  Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla basketbol turnuvası düzenledi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, turnuvası sonrası yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet kolay kurulmadı. Kanla, büyük bir mücadeleyle kuruldu. Bu mücadelede yaşamını yitiren tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle anıyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz. Bu ülke sizler ve gelecek kuşaklar sayesinde sonsuza dek yaşayacaktır” dedi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Muhtarlar Günü'nü Samsun'da kutladı
  16 Eki Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Muhtarlar Günü'nü Samsun'da kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ilçede yıllardır uyum içinde çalıştığı muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlamak amacıyla onlarla Samsun'da bir araya geldi. Başkan Selvitopu, muhtarlara verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın önemini vurguladı. Program kapsamında Samsun'un önemli noktaları ziyaret edildi ve kutlama yemeği düzenlendi. Başkan Selvitopu, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada, muhtarların toplumu taşıyan ve ayakta tutan değerler olduğunu belirtti ve Karabağlar'a hizmet etmek için birlikte çalıştıklarını ifade etti. Muhtarlar da Başkan Selvitopu'na teşekkür ederek, plaket sundu.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  14 Eki Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin farklı noktalarında asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Kazım Karabekir Mahallesi'nde asfalt serimi gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları denetleyerek talimatlar verdi. Vatandaşlar ise Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür etti.

 • Karabağlar Belediyesi'nde 2 Milyar 500 Milyonluk Bütçe Kabul Edildi
  07 Eki Karabağlar Belediyesi'nde 2 Milyar 500 Milyonluk Bütçe Kabul Edildi

  Karabağlar Belediyesi'nin 2024 yılı bütçesi 2 milyar 500 milyon lira olarak kabul edildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mütevazı bütçeye rağmen kamunun genel çıkarına hizmet eden birçok projeyi yaşama geçirdiklerini vurgulayarak, “Tüm bunları akılla, planla, projeyle ve tasarrufla yaptık. Kendi gücümüzle yaptık. Aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  29 Eyl Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bahar Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, incelemelerde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlar, çalışmalar nedeniyle Başkan Selvitopu ve Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür etti. Başkan Selvitopu, ekiplerin kış aylarına kadar sahada aktif olarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 • Neşet Ertaş, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle anıldı
  28 Eyl Neşet Ertaş, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle anıldı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle Neşet Ertaş anıldı. Konser, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle birlikte vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Konserde Neşet Ertaş'ın sevilen eserleri seslendirildi ve Başkan Selvitopu, Neşet Ertaş'ın insan sevgisini hatırlatarak ona teşekkür etti.

 • Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi
  26 Eyl Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bocce branşında Türkiye çapında dereceye giren Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü sporcularını başarılarından ötürü kutladı. Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı, Türkiye Bocce Federasyonu tarafından düzenlenen Vole Atış Oyunları'nda gençler ve büyükler kategorilerinde toplam 5 madalya kazandı. Başkan Selvitopu, gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

 • Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'nde binlerce İzmirliyi ağırladı
  25 Eyl Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'nde binlerce İzmirliyi ağırladı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Kavacık Üzüm Festivali, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Festivalde yöresel ürünler satın alınarak renkli etkinliklere katılıyor. Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, festivale ve üreticiye verdiği destekten dolayı teşekkür edildi. Festivalde ayrıca bando gösterileri, ortaoyunu, halk oyunları ve atölye çalışmaları da yer alıyor.

 • Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'ne ev sahipliği yapıyor
  23 Eyl Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'ne ev sahipliği yapıyor

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kavacık Üzüm Festivali, büyük bir coşkuyla başladı. Festivalde, üreticilere moral verilerek üretime ve üreticiye destek olunacağı vurgulandı. Festival kapsamında üretici stantları açıldı, resmi açılış töreni gerçekleştirildi ve Kavacık Üzüm Yarışması düzenlendi. Festivalde, Türk Halk Müziği konserleri, sergiler, atölye çalışmaları ve animasyon gösterileri de yer aldı.

 • Karabağlar Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek Sağladı
  22 Eyl Karabağlar Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek Sağladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yeni sezon öncesi amatör spor kulüplerine nakdi destek sağladı. Karabağlar Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Cihan Demir ve kulüp yöneticilerine sembolik çek teslim eden Başkan Selvitopu, gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı. Karabağlar Belediyesi'nin yeni kültür, sanat ve bilim merkezlerini, spor komplekslerini yaşama geçirmek için çalıştığını belirten Başkan Selvitopu, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin hızla tamamlandığını ve futbol sahasının bu yıl içinde kullanıma açılacağını söyledi. Karabağlar Belediye Meclisi tarafından kabul edilen karar gereği, toplam 1.000.000 liralık nakdi destek 27 kulübün hesaplarına yatırıldı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'dan Gazi ve Şehit Yakınlarına Ziyaret
  22 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'dan Gazi ve Şehit Yakınlarına Ziyaret

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimler Derneği İzmir Şubesi'ni ziyaret ederek, gaziler ve şehit yakınlarıyla buluştu.

 • Karabağlar Belediyesi Temizlik Altyapısını Güçlendiriyor
  16 Eyl Karabağlar Belediyesi Temizlik Altyapısını Güçlendiriyor

  Karabağlar Belediyesi, ilçenin daha temiz tutulması ve vatandaşlara daha sağlıklı hizmet vermek amacıyla temizlik altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak 500 konteyner satın alınarak ilçenin farklı noktalarına yerleştirildi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yeni konteynerlerle hizmetlerin daha sağlıklı verileceğini belirtti ve Karabağlar'ı daha temiz tutmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı
  06 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Zabıta Müdürlüğü personelinin Zabıta Haftası'nı kutladı. Törende personele teşekkür eden Selvitopu, zabıta binası konusunun gündemlerinde olduğunu belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Fahrettin Altay Mahallesi'ndeki Asfalt Çalışmalarını Denetledi
  05 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Fahrettin Altay Mahallesi'ndeki Asfalt Çalışmalarını Denetledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Fahrettin Altay Mahallesi'ndeki asfalt çalışmalarını denetleyerek, vatandaşlarla sohbet etti ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine kolaylıklar diledi. Başkan Selvitopu, vatandaşların talep ve önerilerini de dinledi.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor
  02 Eyl Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Üçkuyular Mahallesi'nde asfalt serimi gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürdü. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun denetiminde yapılan incelemede, vatandaşlarla sohbet edildi ve talep ve öneriler dinlendi.

 • Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yoğun Talep Alıyor
  01 Eyl Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yoğun Talep Alıyor

  Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, yeni akademik yıl başlamadan önce kısa sürede doldu. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yoğun taleple karşılaştıklarını belirterek, yeni bir yurt kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

 • Karabağlar Belediyesi'nin desteğiyle Kavacık Üzümü kurtarıldı
  25 Ağu Karabağlar Belediyesi'nin desteğiyle Kavacık Üzümü kurtarıldı

  Dünyanın en kaliteli üzüm çeşitlerinden Alphonse Lavallee'nin yetiştirildiği Kavacık Köyü'nde bu yıl yaşanan olumsuz hava koşulları ve hastalık nedeniyle üzüm rekoltesi yüzde 70 azaldı. Ancak Karabağlar Belediyesi'nin ücretsiz olarak dağıttığı gübre ve bordo bulamacı sayesinde üzümün yüzde 30'u kurtarıldı. Köylüler, belediyeye teşekkür ederek bu yılki mahsulü belediyenin desteğiyle elde ettiklerini dile getirdi. Karabağlar Belediyesi, Alphonse Lavallee ürününü dünyaya tanıtmak için her yıl Kavacık Üzüm Festivali düzenliyor ve üreticilere tarımsal destek sağlıyor.

 • Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Yaz Konseriyle Vatandaşlarla Buluştu
  24 Ağu Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Yaz Konseriyle Vatandaşlarla Buluştu

  Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Şef Murat Sincer yönetiminde düzenlenen yaz konseriyle Maliyeciler Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Konserde birçok bilinen türkü seslendirilirken, Başkan Selvitopu koroya ve Şef Murat Sincer'e 'Doğa Dostu Sertifika' verdi ve çevrenin korunması konusunda çağrıda bulundu. Konser, İzmir Marşı'nın birlikte seslendirilmesiyle sona erdi.

 • Karabağlar Belediyesi Yaz Sezonunda Asfalt Serim Çalışmalarını Sürdürüyor
  23 Ağu Karabağlar Belediyesi Yaz Sezonunda Asfalt Serim Çalışmalarını Sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek için ilçenin farklı noktalarındaki asfalt serim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Selvitopu, General Kazım Özalp ve Muammer Akar mahallelerindeki asfalt serim çalışmalarını yerinde denetledi. Serimler mevsim normallerinin üzerindeki sıcak havaya rağmen programa göre devam edecek. Belediye Başkanı Selvitopu, ekiplere teşekkür ederek, muhtarların önerilerini dikkate alarak acil ihtiyaç duyulan sokaklara girmeye devam ettiklerini belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
  11 Ağu Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti genel merkezindeki makamında ziyaret etti. Selvitopu, Kılıçdaroğlu'na Karabağlar Belediyesi'nin devam eden projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini belirtti. Selvitopu, Karabağlar'a kazandırdıkları kültür ve sanat merkezi, çocuk kültür bilim merkezi, yükseköğrenim kız öğrenci yurdu gibi tesislerden on binlerce kişinin yararlandığını ifade etti. Kılıçdaroğlu ise ziyaretten memnuniyetini dile getirerek Selvitopu'na başarılar diledi.

 • Karabağlar Belediyesi Okullarda Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor
  05 Ağu Karabağlar Belediyesi Okullarda Bakım ve Onarım Çalışmalarını Sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi, eğitime destek anlayışı kapsamında acil ihtiyaç duyulan okullarda bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yaz tatili devam ederken, Karabağlar'daki birçok okulda hummalı bir çalışma yürütülüyor. Yeni eğitim öğrenim dönemi öncesi çok sayıda okulun iç ve dış boyası, sıva, tesisat, kapı onarımları gibi çalışmalar gerçekleştiriliyor. Toplam 25 okulu kapsayan çalışmalar, okullar açılmadan önce tamamlanacak. Karabağlar Belediyesi bu çalışmaları yapmak için 4.150.000 liralık ihale gerçekleştirmişti. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar Belediyesi'nin tüm gücüyle geleceğimizin güvencesi olan çocukların, öğretmenlerinin ve ailelerinin yanında olmaya devam edeceğini söyledi. Eğitimi her yönüyle desteklemeye devam edeceklerini vurgulayan Başkan Selvitopu, 'Bu çocuklar yarınımız. Öğrenim koşulları ne kadar sağlıklı olursa, motivasyonları da o denli artar. Onlar için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz' dedi.

 • Karabağlar Belediyesi, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'ne Mural Sanatıyla Renk Kattı
  01 Ağu Karabağlar Belediyesi, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'ne Mural Sanatıyla Renk Kattı

  Karabağlar Belediyesi, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'ne modern mimarisiyle dikkat çeken bir dokunuş yaparak duvarlarını mural adı verilen resimlerle süsledi. Resim öğretmeni ve ressam Fırat Karapınar'ın eserleri, bölge halkının beğenisini kazandı. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kompleksin açıldığı günden bu yana yoğun ilgi gördüğünü ve benzer çalışmaların yapılacağını belirtti.

 • Karabağlar Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi
  05 Tem Karabağlar Belediye Meclisi Temmuz Ayı Toplantısı Gerçekleştirildi

  Karabağlar Belediye Meclisi'nin temmuz ayı toplantısı, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başkanlığında yapıldı. Toplantıda, belediye çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme yapıldı ve önemli projeler hakkında açıklamalar yapıldı. Başkan Selvitopu, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi, Çalıkuşu Semt Merkezi, Yeşilyurt Pazaryeri, Uğur Mumcu Parkı gibi projelerin ilerleyişinden bahsetti. Ayrıca, belediyenin diğer çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi verildi.

 • Karabağlar Belediyesi Abidin Dino Parkı'nı Yeniliyor
  01 Tem Karabağlar Belediyesi Abidin Dino Parkı'nı Yeniliyor

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Selvili Mahallesi'nde bulunan Abidin Dino Parkı'nda devam eden yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Park, modern yüzüyle konuklarını ağırlayacak şekilde baştan sona yenileniyor. Yeni haliyle park, spor ve çocuk oyun alanları, yürüyüş yolu ve dinlenme bölümleriyle donatılmış olacak. Başkan Selvitopu, belediyenin ilçedeki parkları yenilemeye ve yeni alanlar yaratmaya devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Personelle Bayramlaştı
  24 Haz Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Personelle Bayramlaştı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Kurban Bayramı dolayısıyla personelle bir araya geldi ve bayramlarını kutladı. Başkan Selvitopu, çalışanlara sevgi, saygı ve hoşgörü getirmesi dileğiyle Kurban Bayramı'nı kutladı. Ayrıca, belediyenin çalışmaları hakkında bilgi vererek, emek veren herkese teşekkür etti.

 • Karabağlar Belediyesi kursiyerleri yeteneklerini sergiledi
  18 Haz Karabağlar Belediyesi kursiyerleri yeteneklerini sergiledi

  Karabağlar Belediyesi Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi'nde 8 ay boyunca devam eden drama, bağlama, gitar, bale, dans ve yetişkin tiyatro eğitimlerine katılan kursiyerler, yıl sonu gösterisinde yeteneklerini sergiledi. Gösterilere belediye başkanı ve yardımcıları ile kursiyerlerin aileleri ve yakınları katıldı. Kursiyerlere başarı sertifikaları verildi ve doğa dostu fidan sertifikaları dağıtıldı. Belediye başkanı, Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi'nin yoğun ilgi gördüğünü belirterek, ilçenin farklı noktalarına benzer merkezler kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

 • Karabağlar Ülkü Ortaokulu Kız Futbol Takımı Başarılarıyla Belediye Başkanı Selvitopu'nu Ziyaret Etti
  16 Haz Karabağlar Ülkü Ortaokulu Kız Futbol Takımı Başarılarıyla Belediye Başkanı Selvitopu'nu Ziyaret Etti

  Kocaeli'nde düzenlenen Yıldızlar Türkiye Şampiyonası'nda ikinci olan Karabağlar Ülkü Ortaokulu kız futbol takımı, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu ziyaret etti. Başkan Selvitopu, öğrencileri kutlayarak başarılarından ötürü bisiklet armağan etti ve Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin inşaatının tamamlanmasıyla takıma tesis tahsis edeceklerini söyledi.

 • Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'ni Hizmete Açıyor
  03 Haz Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'ni Hizmete Açıyor

  Karabağlar Belediyesi'nin özellikle kadınları toplumsal yaşama katma amacıyla hayata geçirdiği semt merkezlerinden Çalıkuşu Semt Merkezi, çok yakında hizmete açılıyor. Merkez, 4 mahalleye birden hizmet verecek ve 750 metrekarelik kullanım alanına sahip olacak. Semt merkezinin etrafındaki yeşil doku güçlendirilerek, çocuklar için modern oyun alanları da yapıldı.

 • Karabağlar Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı
  01 Haz Karabağlar Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Yapıldı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, belediye çalışmaları hakkında bilgi verildi. Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin yapımının hızla devam ettiği, Çalıkuşu Semt Merkezi'nin yakın zamanda açılacağı, Yeşilyurt Pazaryeri'nin yenilerek kapalı hale getirilmesi için ihaleye çıkılacağı ve Üçyol Uğur Mumcu Parkı'nın baştan sonra elden geçirilmesiyle ilgili ihalenin de yapılacağı belirtildi. Ayrıca, Uzundere'de yapılacak sosyal tesis ve 106 hektarlık alanla ilgili Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'ndan gerekli onayların geldiği açıklandı.

 • Karabağlar Aqua Yaşam Yüzme Havuzları Yeni Sezona Hazır
  27 May Karabağlar Aqua Yaşam Yüzme Havuzları Yeni Sezona Hazır

  Karabağlar Belediyesi'nin Aqua Yaşam Yüzme Havuzları ve kafeteryası, yeni sezona hazır. Başkan Selvitopu, tesisin hijyen ve güvenlik kontrollerinin sürekli yapıldığını belirterek, daha fazla ziyaretçi beklediklerini açıkladı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Oyunu Kullandı
  14 May Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Oyunu Kullandı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu ile birlikte oyunu kullandı. Başkan Selvitopu, “Demokrasi şölenini yaşadığımız bu seçimlerin ülkemize, vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim. Hepimizin ortak hedefi çocuklarımıza daha güzel bir yarın bırakmak” dedi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Sandık Görevlileriyle Kahvaltıda Buluştu
  07 May Karabağlar Belediye Başkanı Sandık Görevlileriyle Kahvaltıda Buluştu

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Bozyaka bölgesindeki dokuz mahallenin sandık görevlileri için verilen dayanışma kahvaltısına katıldı. Başkan Selvitopu, seçim sürecinde son haftaya girildiğini hatırlatarak, "Sahada yoğun şekilde çalışmalarımızı sürdürecek ve Genel Başkan'ımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu 14 Mayıs'ta Atatürk'ün makamı olan Çankaya Köşkü'ne uğurlayacağız" dedi.

 • Karabağlar Belediyesi Asfaltlama Sezonuna Hızlı Başladı
  05 May Karabağlar Belediyesi Asfaltlama Sezonuna Hızlı Başladı

  Karabağlar Belediyesi, asfalt plentini bir ay süren ağır bakımdan geçirdikten sonra asfaltlama sezonuna hızlı başladı. Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Cennetoğlu ve General Asım Gündüz mahallelerinde sokaklara asfalt serimi ve yama çalışmaları gerçekleştiriyor.

 • Karabağlar Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı
  02 May Karabağlar Belediye Meclisi Mayıs Ayı Toplantısı Yapıldı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu başkanlığında gerçekleşen toplantıda belediye çalışmaları hakkında bilgi verildi. Park yenilemeleri, asfaltlama çalışmaları ve Yeşilyurt Pazaryeri'nin yenilenmesi gibi konular ele alındı.

 • Karabağlar Belediyesi, Gönüllü Personeline Afet Eğitimi Vermeye Başladı
  29 Nis Karabağlar Belediyesi, Gönüllü Personeline Afet Eğitimi Vermeye Başladı

  Karabağlar Belediyesi, gönüllü personeline afet eğitimi vermeye başladı. Bu sayede Karabağlar Belediyesi çalışanları, olası afetlere hazırlanmanın yanı sıra afet anında ve sonrasında yapılacaklara ilişkin bilgi ve deneyim sahibi olacak.

 • Miniklerden Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'na Ziyaret
  13 Nis Miniklerden Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'na Ziyaret

  Kocatürk İlkokulu 3-A sınıfı öğrencileri, Hayat Bilgisi dersinin 'Yerel Yönetimler' konusunu işlemek amacıyla Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu ziyaret etti. Öğrenciler, merak ettikleri konuları doğrudan Başkan Selvitopu'na sordu.

 • Karabağlar Belediyesi'nin Yeryüzü Sofrası'nın Konuğu İlahiyatçı İhsan Eliaçık Oldu
  12 Nis Karabağlar Belediyesi'nin Yeryüzü Sofrası'nın Konuğu İlahiyatçı İhsan Eliaçık Oldu

  Karabağlar Belediyesi’nin Kibar Pazaryeri'nde kurduğu Yeryüzü Sofrası’nın konuğu ilahiyatçı ve yazar İhsan Eliaçık oldu. Eliaçık, programda Cahit Sıtkı Tarancı'nın “Memleket İsterim” şiirini okudu, yurttaşla sohbet etti.

 • Karabağlar Belediyesi'nin 2022 Faaliyet Raporu Kabul Edildi
  08 Nis Karabağlar Belediyesi'nin 2022 Faaliyet Raporu Kabul Edildi

  Karabağlar Belediyesi'nin 2022 yılı faaliyet raporu kabul edildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, hizmetleri kendi olanaklarıyla ve istikrarlı bir şekilde yapabilen Türkiye'deki sayılı yerel yönetimlerden olduklarını vurgulayarak, “Karabağlar'da yaşayan 500 bin insanımıza eşit ve daha nitelikli hizmet vermeye kararlıyız. Modern bir Karabağlar hedefimize hızla ilerliyoruz” dedi.

 • Karabağlar'da Çalıkuşu Semt Merkezi Yakında Hizmete Açılacak
  29 Mar Karabağlar'da Çalıkuşu Semt Merkezi Yakında Hizmete Açılacak

  Karabağlar'da, özellikle kadınların evlerinden çıkarak toplumsal yaşama katılmalarına olanak sağlayan semt merkezlerinin sayısı hızla artıyor. Karabağlar Belediyesi tarafından bu anlayış doğrultusunda yaptırılan Çalıkuşu Semt Merkezi'nin inşaatı tamamlandı. Küçük çaplı düzenleme ve hazırlık işlerinin devam ettiği merkez, önümüzdeki haftalarda vatandaşların hizmetine açılacak.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu: Var Gücümüzle Sahadayız
  22 Mar Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu: Var Gücümüzle Sahadayız

  Karabağlar Belediyesi’nin, mahallelerinin sorunlarını karşılıklı görüş alışverişiyle belirleyerek bunlara çözüm üretmek amacıyla düzenlediği bölgesel muhtar toplantılarının sonuncusu yapıldı. Daha önce iki grup halinde muhtarlarla bir araya gelen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, son toplantıda da 19 mahalle muhtarının taleplerini dinledi.

 • Karabağlar Belediyesi, Bölgesel Muhtar Toplantıları'na Devam Ediyor
  20 Mar Karabağlar Belediyesi, Bölgesel Muhtar Toplantıları'na Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi'nin mahallelerin sorunlarını belirlemek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla düzenlediği Bölgesel Muhtar Toplantıları bu yıl da devam ediyor.

 • Karabağlar Belediyesi'nin Düzenlediği Bölgesel Muhtarlar Toplantısı Başladı
  17 Mar Karabağlar Belediyesi'nin Düzenlediği Bölgesel Muhtarlar Toplantısı Başladı

  Karabağlar Belediyesi'nin mahallelerin sorunlarını belirlemek ve sorunlara çözüm bulmak amacıyla düzenlediği Bölgesel Muhtar Toplantıları’nın 2023 bölümü başladı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Akut Gönüllülerini Ziyaret Etti: 'Her Zaman Yanınızda Olacağız'
  05 Mar Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Akut Gönüllülerini Ziyaret Etti: "Her Zaman Yanınızda Olacağız"

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, deprem bölgesinde görev yapan Arama Kurtarma Derneği (AKUT) gönüllülerini ziyaret ederek, “AKUT'un Karabağlar'da olması bizler için gurur kaynağı. Bundan sonra da sizlere desteklerimiz devam edecek. Her zaman yanınızda olacağız” dedi.

 • Karabağlar'ın İlk Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm Son Yolculuğuna Uğurlandı
  17 Şub Karabağlar'ın İlk Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Yaşamını yitiren eski Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm son yolculuğuna uğurlandı.

 • Karabağlar'ın İlk Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm Son Yolculuğuna Uğurlandı
  17 Şub Karabağlar'ın İlk Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Yaşamını yitiren eski Karabağlar Belediye Başkanı Sıtkı Kürüm son yolculuğuna uğurlandı.

 • Toplam Kalite Yönetimi Belgesi 'Iso 9001' Karabağlar'da
  04 Şub Toplam Kalite Yönetimi Belgesi "Iso 9001" Karabağlar'da

  Vatandaşlara daha hızlı ve nitelikli hizmet sunarak memnuniyeti artırmayı hedefleyen Karabağlar Belediyesi, bu kapsamda yürüttüğü çalışmalarla Toplam Kalite Yönetimi Sistemi Belgesi'ni de (ISO 9001) aldı. Belge teslim töreninde konuşan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kurumsallaşma çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurgulayarak, “Sadece belge almakla olmuyor. Süreç içinde gerekli çalışma ve takipleri de yaparak hizmetlerimizin kalitesini yükselteceğiz” dedi.

 • Karabağlar'da Toplu İş Sözleşmesi Sevinci
  03 Şub Karabağlar'da Toplu İş Sözleşmesi Sevinci

  Karabağlar Belediyesi'nin, KAR-BEL AŞ'deki toplam 930 çalışanı enflasyon karşısında ezdirmeyerek sosyal ve mali haklarında yüzde 100 oranında iyileştirme yapan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sözleşme, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile DİSK'e bağlı Genel İş Sendikası Genel Başkanı Remzi Çalışkan arasında törenle imzalandı. Başkan Selvitopu, 500 bin kişinin bütçesini hakça paylaştırmaya gayret ettiklerini söyledi.

 • Karabağlar Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
  01 Şub Karabağlar Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı

  Karabağlar Belediye Meclisi’nin şubat ayı toplantısı, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu yönetiminde yapıldı.

 • Karabağlar'da Nasreddin Hoca Çocuk Merkezi Birinci Yılını Kutladı
  29 Oca Karabağlar'da Nasreddin Hoca Çocuk Merkezi Birinci Yılını Kutladı

  Karabağlar Belediyesi tarafından kente kazandırılan Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Bilim Merkezi, birinci yılını doldurdu. Kuruluş yıl dönümü dolayısıyla merkezde düzenlenen kutlama törenine, Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da katıldı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'ndan Kılıçdaroğlu'na Ziyaret
  25 Oca Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'ndan Kılıçdaroğlu'na Ziyaret

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek, ilçede yaşama geçirdikleri projeleri anlattı.

 • Karabağlar'ın 2023 Yılı Kedi Evleri Hazır
  03 Oca Karabağlar'ın 2023 Yılı Kedi Evleri Hazır

  Karabağlar Belediyesi tarafından sokak kedilerinin daha sağlıklı ve rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmesi amacıyla ilçedeki parklara monte edilmeye başlanan ahşap kedi evlerinin dağıtımı, 2023 yılında da devam edecek. Ahşap kedi evleri, kedileri kışın soğuktan ve sudan, yazın da aşırı sıcaklardan koruyor.

 • Karabağlar Belediyesi'nden Karbel Çalışanlarına Yeni Yıl Jesti
  30 Ara Karabağlar Belediyesi'nden Karbel Çalışanlarına Yeni Yıl Jesti

  Karabağlar Belediyesi, yeni yıl öncesi bünyesindeki KARBEL A.Ş.’de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri devam ederken, çalışanların hesabına 5’er bin lira yatırdı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Semt Merkezi Kursiyerleriyle Buluştu
  29 Ara Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, Semt Merkezi Kursiyerleriyle Buluştu

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile semt merkezi kursiyerleri, Kibar Belediye Hizmet Kompleksi'nde buluşarak yeni yılı kutladı.

 • Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'ndeki Çalışmalarını Tamamlıyor
  10 Ara Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'ndeki Çalışmalarını Tamamlıyor

  Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu, Bahar, Cennetoğlu ve General Asım Gündüz mahallelerine hizmet verecek Çalıkuşu Semt Merkezi'nin yapım çalışmalarında sona geldi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, inşaatı hızla devam eden merkezdeki çalışmaları yerinde denetleyerek, yüklenici firma yöneticilerinden ayrıntılı bilgi aldı.

 • Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 88. Yılı Karabağlar'da Kutlandı
  05 Ara Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkı Verilmesinin 88. Yılı Karabağlar'da Kutlandı

  Türk kadınına seçme ve seçilme hakkı verilişinin 88. yılı, Karabağlar'da düzenlenen geleneksel kahvaltıyla kutlandı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, "Kadın olmadan yaşam olmaz. Hep birlikte bu ülkeyi geleceğe taşımak, dünyayla rekabet edebilir kılmak hepimizin görevi" diye konuştu.

 • Karabağlar'da 3 Aralık Öncesi Anlamlı Buluşma
  01 Ara Karabağlar'da 3 Aralık Öncesi Anlamlı Buluşma

  Karabağlar Kent Konseyi Engelli Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri, aileleriyle birlikte Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu ziyaret ederek taleplerini dile getirdi.

 • Karabağlar'da Akut Tatbikatı
  07 Kas Karabağlar'da Akut Tatbikatı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Arama Kurtarma Derneği'nin (AKUT) Bozyaka Pazaryeri'nde gerçekleştirdiği afetlere hazırlık tatbikatını izleyerek, gönüllülere başarılar diledi. Başkan Selvitopu ve gönüllüler, son yaşanan sarsıntıların afete hazırlığın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattığını vurguladılar.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu: 'Kadınlarımızın Her Zaman Yanındayız!'
  05 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu: "Kadınlarımızın Her Zaman Yanındayız!"

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kısa adı KAD-GÜÇ olan Kadınların Gücü Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımseverler Derneği tarafından düzenlenen birlik ve dayanışma kahvaltısına katıldı. Başkan Selvitopu, yaptıkları semt merkezleri ve projelerle kadınların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini söyledi.

 • İzmir haberi... Karabağlar'da İzmir'in Mimari Tarihine Işık Tutan Sergi
  26 Eki İzmir haberi... Karabağlar'da İzmir'in Mimari Tarihine Işık Tutan Sergi

  İzmir haberlerine göre Karabağlar Belediyesi ve İFOD iş birliğiyle düzenlenen “Kurtuluşunun 100. Yılında İzmir Manzaraları” konulu proje sergisi,  İzmir Mimarlık Merkezi’nde açıldı.

 • İzmir haber... Karabağlar Muhtarlarına Anıtkabir ve Afyon Kocatepe Gezisi
  23 Eki İzmir haber... Karabağlar Muhtarlarına Anıtkabir ve Afyon Kocatepe Gezisi

  Gelen İzmir haberine göre Karabağlar Belediyesi, 19 Ekim “Muhtarlar Günü” nedeniyle ilçede görev yapan muhtarlar için Anıtkabir ve Afyon Kocatepe gezisi düzenledi. Muhtarların aileleriyle birlikte yer aldığı geziye katılamayan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, görüntülü olarak görüştüğü  muhtarların gününü kutladı.

 • İzmir haberi | Karabağlar Belediyesi, Yol Çalışmalarına Devam Ediyor
  14 Eki İzmir haberi | Karabağlar Belediyesi, Yol Çalışmalarına Devam Ediyor

  Gelen İzmir haberlerine göre Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçenin farklı noktalarındaki asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Yaz sezonu boyunca yaklaşık 14 bin ton asfalt serimi yapan ekipleri, Maliyeciler Mahallesi'ndeki çalışmaları sırasında Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu da yalnız bırakmadı.

 • Son dakika haberi | Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, F. Altay Mahallesi'nin Kadın Sakinleri ile Buluştu
  13 Eki Son dakika haberi | Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, F. Altay Mahallesi'nin Kadın Sakinleri ile Buluştu

  Edinilen son dakika gelişmesine göre Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Fahret Altay Mahallesi'nde Muhtar İkbal Kaytancılar ve mahalledeki kadın vatandaşlarla buluşarak, onların kent gündemine ilişkin konulardaki sorularını yanıtladı ve taleplerini dinledi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, 540 Hektar Planı, Derneklerle de Değerlendirildi
  30 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, 540 Hektar Planı, Derneklerle de Değerlendirildi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 540 hektarlık kentsel dönüşüm alanıyla ilgili Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı'nın onayladığı 1/5000 ölçekli imar planını, bölgedeki muhtarların ardından bu kez kentsel dönüşüm derneklerinin temsilcileriyle değerlendirdi.

 • 'Bozkırın Tezenesi' Karabağlar'da Anıldı
  24 Eyl "Bozkırın Tezenesi" Karabağlar'da Anıldı

  “Bozkırın Tezenesi” Neşet Ertaş, ölümünün 10. yılında Karabağlar’da, Bedia Akartürk konseriyle anıldı. Ali Fuat Cebesoy Mahallesi’ndeki Neşet Ertaş Parkı’nı dolduran Karabağlarlılar, Akartürk'ün seslendirdiği büyük ustanın türkülerine, zaman zaman coşkuyla, zaman zaman da hüzünle eşlik etti.

Advertisement