Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti - Son Dakika
Politika

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel\'i ziyaret etti

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi. Selvitopu, Özel'e Karabağlar'daki mobilya ustalarının el işçiliğiyle yapılan Atatürk portresi hediye etti ve başarılar diledi. Selvitopu ayrıca, Karabağlar Belediyesi'nin modernleşme projeleri hakkında bilgi verdi ve Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin inşaatının hızla devam ettiğini vurguladı. Özel ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Selvitopu'na teşekkür etti ve başarılar diledi.

25.11.2023 13:22  Güncelleme: 13:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Cumhuriyet Halk Partisi'nin 38. Olağan Kurultayı'nda görevine seçilen Genel Başkan Özgür Özel'e "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi. Özel'e, Karabağlar'daki mobilya ustalarının el işçiliğiyle yaptıkları oyma çerçeveli büyük boy Atatürk portresi armağan eden Selvitopu, "Bu önemli ve zor görevde başarılar diliyorum. Yolunuz, yolumuz açık olsun! 2. yüzyılını coşkuyla karşıladığımız Cumhuriyetimizi daha ileri noktalara taşımak,demokrasiyle taçlandırmak için inanç ve kararlılıkla mücadeleye devam edeceğinize yürekten inanıyorum" dedi.

Karabağlar Belediyesi'nin kenti modernleştirmek için yürüttüğü pazaryerleri, semt ve kültür merkezleri gibi projelerle ilgili kısa bilgi veren Selvitopu, çok önemsedikleri Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla sürdüğünü vurguladı. Selvitopu, "Çok önemsiyoruz çünkü merkezimiz, çocuklarımız ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmada büyük rol oynayacak. İzmir'in en büyük spor komplekslerinden birini inşa ediyoruz. Umarız açılışını da siz yaparsınız" diye konuştu.

CHP Genel Başkanı Özel de ziyaretten memnuniyet duyduğunu vurgulayarak, iyi dilekleri için Başkan Selvitopu'na teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Politika Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bakan Varank'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi
  21:27 Bakan Varank'tan Bilal Erdoğan'a ıstakoz emojisi

  AK Parti İzmir Milletvekili Şebnem Bursalı'nın paylaştığı ıstakoz paylaşımının siyaset gündeminde yarattığı etki devam ediyor. AK Parti Bursa Milletvekili Mustafa Varank, partisinin grup toplantısında Bilal Erdoğan'ın da bulunduğu AK Parti mesajlaşma grubunda ıstakoz emojisi atarken görüntülendi.

 • Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'daki Türk vatandaşlarına İsrail-İran gerilimi uyarısı
  21:21 Dışişleri Bakanlığı, Lübnan'daki Türk vatandaşlarına İsrail-İran gerilimi uyarısı

  Dışişleri Bakanlığı, İsrail ile İran arasındaki gerilim nedeniyle Lübnan'daki Türk vatandaşlarının tedbirli olmaları ve zorunlu olmadıkça ülke içinde seyahat etmemeleri uyarısında bulundu. Bakanlık, gelişmelerin Lübnan'a yansımaları çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tedbirli olmaları ve zorunlu olmadıkça ülkenin 4 vilayetine gitmemeleri için uyarı yayımladı.

 • Kütahya'da Yeni Sağlık Yerleşkesi İnşa Edilecek
  21:20 Kütahya'da Yeni Sağlık Yerleşkesi İnşa Edilecek

  AK Parti Kütahya İl Başkanı Mustafa Önsay, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binasının yıkılıp yerine 'Sağlık Yerleşkesi' yapılacağını duyurdu. Yerleşkede Aile ve Halk Sağlığı Merkezi, Verem Savaş Dispanseri gibi birimlerin bulunacağı belirtildi.

 • Slovakya Başbakanı: Ruslar Kırım'dan vazgeçmeyecek
  21:15 Slovakya Başbakanı: Ruslar Kırım'dan vazgeçmeyecek

  Slovakya Başbakanı Robert Fico, Rusya'nın işgal ettiği Ukrayna toprakları hakkında açıklamalarda bulundu. Fico, Rusların Kırım'dan asla vazgeçmeyeceklerini, Donbas ve Luhansk'tan asla çıkmayacaklarını söyledi. Ayrıca Fico, Rusya-Ukrayna savaşının askeri bir çözüme ulaşamayacağını ve savaşın durması gerektiğini belirtti.

 • Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde belediye başkanı değişti
  21:14 Gümüşhane'nin Kelkit ilçesinde belediye başkanı değişti

  Kelkit ilçesi Deredolu beldesinde belediye başkanı seçilen Ökkeş Alkan, koltuğunu önceki belediye başkanı eşi Özgül Alkan'dan devraldı.

 • TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Mardin'e geldi
  21:04 TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş Mardin'e geldi

  TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Mardin'e geldi. Kurtulmuş'u, Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı'nda Mardin Valisi Tuncay Akkoyun ve diğer ilgililer karşıladı. Kurtulmuş'un yarın Mardin'de çeşitli temaslarda bulunması bekleniyor.


Advertisement