Son dakika Karabağlar Belediyesi haberleri, Karabağlar Belediyesi son dakika, son dakika Karabağlar Belediyesi

Son Dakika Karabağlar Belediyesi Haberleri

 • Karabağlar Belediye Başkanı Fen İşleri Çalışmalarını İnceledi
  11 Şub Karabağlar Belediye Başkanı Fen İşleri Çalışmalarını İnceledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Vatan Mahallesi'nde yapılan kaldırım ve kilit parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi ve vatandaşlarla sohbet etti. Ayrıca, Karabağlar Belediyesi'nin Eskiizmir Mehdiyye Camii'ne kazandırdığı cenaze servis asansörü hizmete açıldı.

 • Karabağlar Belediyesi Sosyal Destek Kartı'nda Limit Artışı
  10 Şub Karabağlar Belediyesi Sosyal Destek Kartı'nda Limit Artışı

  Karabağlar Belediyesi, her ay düzenli olarak 3 bine yakın dar gelirli haneye ulaşmaya devam ediyor. Sosyal Destek Kartı'nda yapılan limit artışıyla kartın limiti 500 liradan 1000 liraya çıkarıldı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, aday belirleme sürecini eleştirdi
  02 Şub Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, aday belirleme sürecini eleştirdi

  CHP Parti Meclisi tarafından yeniden aday gösterilmeyen Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, aday belirleme sürecini eleştirdi. Selvitopu, Karabağlar'ın kendine özgü dokusunun göz ardı edildiğini belirterek, açıklama yaptı.

 • Uğur Mumcu, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle anıldı
  26 Oca Uğur Mumcu, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle anıldı

  31 yıl önce bombalı suikastle katledilen Gazeteci Yazar Uğur Mumcu, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerle anıldı. Levent Üzümcü Tiyatrosu'nun sahne aldığı 'Unutma Bizi' oyununda Mumcu'nun yaşamı anlatıldı. Tiyatro sanatçıları Levent Üzümcü ve Orhan Aydın performanslarıyla ayakta alkışlandı. Müzikler ve belgesel gösterimleriyle izleyicilerin belleği tazelendi. Gösteri sonunda sanatçılara teşekkür edilerek, adlarına dikilen 3 fidanın sertifikası verildi. Etkinliği çok sayıda vatandaş ilgiyle izledi.

 • Karabağlar Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği resim sergisi açıldı
  23 Oca Karabağlar Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği'nin ortaklaşa düzenlediği resim sergisi açıldı

  Karabağlar Belediyesi ve Uluslararası Suluboya Derneği'nin düzenlediği 'Kuruluş Gününde Sulu Boyanın Büyüsü' adlı resim sergisi, Karabağlar Yıldız Kenter Kültür Sanat Merkezi'nde açıldı. Sergide 57 sanatçının eserleri yer alıyor ve 6 Şubat'a kadar ziyaret edilebilecek. Açılışa Karabağlar Kent Konseyi Başkanı, Karabağlar Belediye Başkan Yardımcıları ve Uluslararası Suluboya Derneği temsilcileri katıldı. Sergi, sulu boya sanatını sevdirmek ve yaymak amacıyla düzenlenmiştir.

 • Karabağlar Belediyesi, Uğur Mumcu'yu Anma Programı Düzenliyor
  23 Oca Karabağlar Belediyesi, Uğur Mumcu'yu Anma Programı Düzenliyor

  Karabağlar Belediyesi, Türk basınının "ödünsüz kalemi" Uğur Mumcu'yu, katledilişinin 31. yılında, özel bir programla anacak. Mumcu için düzenlenecek tören ve tiyatro oyunuyla anma etkinlikleri gerçekleştirilecek.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  21 Oca Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, muhtarlıklardan gelen talepleri değerlendirerek ilçenin farklı sokaklarında asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Selvitopu, ekipleri denetleyerek vatandaşların taleplerini dinledi. Karabağlar Belediyesi, modern araçlar ve güçlendirilen ekiplerle hizmet vermeye devam ediyor.

 • Karabağlar Belediyesi, 20 Bin Ton Asfalt Serimi Gerçekleştirdi
  12 Oca Karabağlar Belediyesi, 20 Bin Ton Asfalt Serimi Gerçekleştirdi

  Karabağlar Belediyesi, kendi üretim tesisine ve son teknoloji araçlara sahip olarak geçen yıl ilçede 20 bin tondan fazla asfalt serimi gerçekleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, muhtarların görüşlerini alarak acil ihtiyaç duyulan sokaklarda teknik gerekliliklere uygun serim yapmaktadır. Eski asfalt freze aracıyla kazındıktan sonra yenisi modern araçlarla sokaklara serilmekte ve böylece yollarda kot farkı oluşması engellenmektedir. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetleyerek vatandaşlar ve mahalle muhtarlarıyla buluşmaktadır. Belediye, hedeflerine ulaşmak için tüm gücüyle sahada olmayı sürdürecektir.

 • Karabağlar Belediyesi, Yeşilyurt Pazaryeri'ni Yeniliyor
  06 Oca Karabağlar Belediyesi, Yeşilyurt Pazaryeri'ni Yeniliyor

  Karabağlar Belediyesi, Yeşilyurt Pazaryeri'ni baştan sona yenileyerek kapalı hale getiriyor. Kazı çalışmaları büyük oranda tamamlandı ve önümüzdeki haftalarda temel atılacak. Pazaryeri, zemin katında otoparkın da yer alacağı modern bir alışveriş ortamı sunacak.

 • Karabağlar Belediye Meclisi 2024 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
  04 Oca Karabağlar Belediye Meclisi 2024 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

  Karabağlar Belediye Meclisi’nin 2024 yılı ilk toplantısı Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu yönetiminde yapıldı.

 • Karabağlar Belediyesi Engelli Çocuklara Eşofman Takımı ve Spor Ayakkabısı Hediye Etti
  21 Ara Karabağlar Belediyesi Engelli Çocuklara Eşofman Takımı ve Spor Ayakkabısı Hediye Etti

  Karabağlar Belediyesi, Karabağlar Kent Konseyi ve Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Derneği tarafından engelli çocuklara eşofman takımı ve spor ayakkabısı hediye edildi. Ayrıca deprem bölgesinden gelen çocuklar için yeni yıl kutlaması düzenlendi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, etkinliklere katılan engelli çocuklarla bir araya gelerek desteklerini dile getirdi. Yeni yıl etkinliğinde çocuklara çeşitli hediyeler verildi ve balon katlama atölyesinde keyifli zaman geçirildi.

 • Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Bilim Merkezi Yoğun İlgi Görüyor
  17 Ara Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Bilim Merkezi Yoğun İlgi Görüyor

  Karabağlar Belediyesi tarafından hizmete açılan Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Bilim Merkezi, çocuklar ve aileleri tarafından yoğun ilgi görüyor. Merkezdeki deney istasyonları, Uzay ve Havacılık Sergisi ve atölyeler çocuklara eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunuyor. Hafta sonları açılan ek gezi seansları da hızla doluyor. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, merkezi ziyaret ederek çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi ve merkezin başarısından memnuniyetini dile getirdi.

 • Karabağlar Belediyesi, mobilya sektörünün gelişmesi için eğitim çalışmalarını sürdürüyor
  13 Ara Karabağlar Belediyesi, mobilya sektörünün gelişmesi için eğitim çalışmalarını sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi, İzmir Mobilyacılar ve Marangozlar Odası (İZMOB) işbirliğiyle hizmete açtığı Mobilya Akademi'deki eğitim çalışmalarını sürdürüyor. Mobilya Akademi'de gerçekleştirilen 'Neden Tasarım' adlı seminerde, iç mimar Cemal Çobanoğlu tasarımın önemini anlattı.

 • Karabağlar Belediyesi Üreticilere Ücretsiz Gübre Dağıtıyor
  12 Ara Karabağlar Belediyesi Üreticilere Ücretsiz Gübre Dağıtıyor

  Karabağlar Belediyesi, tarımsal üretimi desteklemek amacıyla üreticilere tonlarca gübre ve bordo bulamacı ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. Dağıtımlar, Kavacık'ta gerçekleştirildi ve bu yıl ÇKS'ye kayıtlı üreticilere toplam 40 ton gübre ve 4 ton bordo bulamacı dağıtılacak. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, üreticilere bereketli bir sezon diledi ve desteklerinin süreceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi'nden kadınlara destek
  10 Ara Karabağlar Belediyesi'nden kadınlara destek

  Karabağlar Belediyesi, Çalıkuşu Semt Merkezi'nde düzenlenen etkinlikler ve kurslarla kadınları toplumsal yaşama katmayı ve ev ekonomisine katkıda bulunmalarını sağlıyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, her mahalleye bir semt merkezi açma hedeflerinin devam ettiğini belirtti.

 • Mazlum Çimen, Karabağlar'da konser verdi
  09 Ara Mazlum Çimen, Karabağlar'da konser verdi

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen konserde Mazlum Çimen, Anadolu ozanlarının bilinen deyişlerini ve türkülerini seslendirdi. Konser büyük ilgi gördü.

 • Özel öğrenciler Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Merkezi'ni ziyaret etti
  09 Ara Özel öğrenciler Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Merkezi'ni ziyaret etti

  Sadettin Tezcan Özel Eğitim Meslek Okulu'ndan öğrenciler, Karabağlar Belediyesi Nasreddin Hoca Çocuk Kültür Merkezi'ni ziyaret etti. Öğrenciler ve öğretmenler, Uzay ve Havacılık Sergisi'ni ve deney istasyonlarını gezdi.

 • Karabağlar Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası arasında asansör kontrollerini içeren protokol imzalandı
  07 Ara Karabağlar Belediyesi ve Makina Mühendisleri Odası arasında asansör kontrollerini içeren protokol imzalandı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile Makina Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Sekreteri Evrim Aksoy arasında asansörlerin periyodik kontrollerini içeren protokol imzalandı. Protokol kapsamında, ilçedeki tüm asansörler Makina Mühendisleri Odası'nın uzman teknik denetçileri tarafından kontrol edilecek ve sonuçlar belediye ve bina yöneticilerine bildirilecek. Arızalı ya da eksikleri olan asansörlerin tamir edilmesi ve eksiklerinin giderilmesi istenecek.

 • 11. Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali'nde 'Mümkün Dünyalar' oyunu büyük ilgi gördü
  06 Ara 11. Uluslararası İzmir Tiyatro Festivali'nde 'Mümkün Dünyalar' oyunu büyük ilgi gördü

  Karabağlar Belediyesi Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi'nde oynanan 'Mümkün Dünyalar' isimli oyun, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve birçok tiyatrosever tarafından büyük beğeni kazandı. Oyun sonunda Selvitopu, oyuncuları kutlayarak fidan sertifikası hediye etti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt çalışmalarını denetledi
  05 Ara Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt çalışmalarını denetledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, asfalt ekiplerinin çalışmalarını yerinde denetledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, muhtarların talepleri doğrultusunda acil ihtiyaç duyulan sokaklara girmeye devam ediyor. Başkan Selvitopu, yağışlı günlerde dahi çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi Şiddetli Yağıştan Etkilenen Vatandaşlara Nakdi Yardım Yapacak
  02 Ara Karabağlar Belediyesi Şiddetli Yağıştan Etkilenen Vatandaşlara Nakdi Yardım Yapacak

  Karabağlar Belediye Meclisi, 5 Kasım 2023 tarihinde meydana gelen şiddetli yağış sonrası mağdur olan vatandaşlara nakdi yardım yapılmasını kararlaştırdı. Başvurusu uygun olan vatandaşlara 7500, 10.000 ve 15.000 lira nakdi yardım yapılacak.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı
  01 Ara Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şiddetli yağmur nedeniyle ara verdiği asfalt serim çalışmalarına yeniden başladı. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, hummalı çalışma gerçekleştiren ekipleri ziyaret ederek, yerinde denetim yaptı. Başkan Selvitopu, vatandaşlarla sohbet ederek esnafa bol kazançlar diledi.

 • Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası Sona Erdi
  27 Kas Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası Sona Erdi

  Karabağlar Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası sona erdi. Turnuvada dereceye giren sporcular ödülleri törenle verildi. Turnuvaya 10 farklı ilden 240'a yakın sporcu katıldı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı
  26 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Öğretmenler Günü'nü kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Karabağlar Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi'ni ziyaret ederek öğretmenleri kutladı. Selvitopu, öğretmenliğin önemine vurgu yaparak, öğretmenlere teşekkür etti ve belediyenin okulların iyileştirilmesi için çaba göstermeye devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası Başladı
  25 Kas Karabağlar Belediyesi Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası Başladı

  Karabağlar Belediyesi Başöğretmen Atatürk Satranç Turnuvası, Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi'nde başladı. Turnuva, 6 kategoride 2 gün boyunca devam edecek.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti
  25 Kas Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'i ziyaret etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e 'hayırlı olsun' ziyareti gerçekleştirdi. Selvitopu, Özel'e Karabağlar'daki mobilya ustalarının el işçiliğiyle yapılan Atatürk portresi hediye etti ve başarılar diledi. Selvitopu ayrıca, Karabağlar Belediyesi'nin modernleşme projeleri hakkında bilgi verdi ve Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin inşaatının hızla devam ettiğini vurguladı. Özel ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Selvitopu'na teşekkür etti ve başarılar diledi.

 • Karabağlar Belediyesi Ağaç Atıklarını Öğüterek Doğaya Kazandırıyor
  23 Kas Karabağlar Belediyesi Ağaç Atıklarını Öğüterek Doğaya Kazandırıyor

  Karabağlar Belediyesi, budanan ya da doğal nedenlerle kırılıp yere düşen ağaç dallarını ve bitki artıklarını öğüterek yeniden doğaya kazandırıyor. Dal öğütme makinesi sayesinde atıklar organik gübreye dönüştürülüyor ve park ve yeşil alan çalışmalarında kullanılıyor. Bu sayede çevre kirliliği önlenirken ekolojik dengenin korunmasına katkı sağlanıyor.

 • Sağlıkla Yaş Almanın Sırları Bu Seminerde
  21 Kas Sağlıkla Yaş Almanın Sırları Bu Seminerde

  İzmir Büyükşehir Belediyesi, Aliağa ve Karabağlar’da 21 Kasım–20 Aralık tarihleri arasında “Sağlıkla Yaş Alıyorum” farkındalık seminerleri düzenleyecek. Alanında uzman kişiler sağlıklı ve mutlu yaş almanın ipuçlarını verecek.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, acil ihtiyaç duyulan sokaklarda asfalt serimine devam ediyor
  21 Kas Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, acil ihtiyaç duyulan sokaklarda asfalt serimine devam ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, muhtarların talepleri doğrultusunda acil ihtiyaç duyulan sokaklardaki asfalt serimlerine devam ediyor. Son olarak Aydın Mahallesi'nde gerçekleştirilen çalışmada, eski asfalt kazınarak yerine Karabağlar Belediyesi'nin modern araçlarıyla yeni asfalt serildi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetleyerek vatandaşlarla bir araya geldi ve talepleri dinledi. Selvitopu, muhtarların taleplerini dikkate alarak asfaltlama çalışmalarının devam edeceğini belirtti.

 • İzmir Karabağlar'da Günaltay Semt Merkezi Hizmete Açıldı
  14 Kas İzmir Karabağlar'da Günaltay Semt Merkezi Hizmete Açıldı

  İzmir Karabağlar'da, kadınları toplumsal yaşama katmak ve üretimde yer almalarını sağlamak amacıyla Günaltay Semt Merkezi törenle hizmete açıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, semt merkezi sayısının Günaltay'la birlikte 19'a çıktığını belirtti ve hedeflerinin 58 mahalleye bu merkezleri yaymak olduğunu söyledi. Ayrıca, Günaltay'a pazaryeri ve kreş müjdesi verildi. Törene kadınların ağırlıklı olduğu çok sayıda mahalle sakini katıldı.

 • İzmir Karabağlar Belediye Başkanı: Kentsel dönüşüm yasası konut sahiplerinin mülkiyet hakkını tehdit ediyor
  12 Kas İzmir Karabağlar Belediye Başkanı: Kentsel dönüşüm yasası konut sahiplerinin mülkiyet hakkını tehdit ediyor

  İzmir Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kentsel dönüşüm tartışmalarının yeniden alevlendiği bir dönemde 6306 sayılı yasanın mutlaka gözden geçirilmesi gerektiğini vurgulayarak, 'Çünkü bu yasa zar zor konut sahibi olabilmiş vatandaşlarımızın mülkiyet hakkını tehdit ediyor' dedi.

 • Karabağlar Belediyesi'nde Atatürk'ü Anma Etkinliği
  11 Kas Karabağlar Belediyesi'nde Atatürk'ü Anma Etkinliği

  Karabağlar Belediyesi, 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası kapsamında Pınar Ayhan'ın müzikal belgesel gösterisine ev sahipliği yaptı. 'Orada Duruverseydi Zaman' belgeseli, yüzlerce kişi tarafından ilgiyle izlendi ve dakikalarca alkışlandı. Gösteride, Türkiye Cumhuriyeti'nin kazanımları, yakın tarih ve önemli isimlerin eserleri anlatıldı. Başkan Selvitopu, Pınar Ayhan'a doğa dostu sertifikası vererek teşekkür etti.

 • Karabağlar Belediyesi'nden Atatürk Fotoğraflarının Hikayesi Söyleşisi ve Sergi Açılışı
  10 Kas Karabağlar Belediyesi'nden Atatürk Fotoğraflarının Hikayesi Söyleşisi ve Sergi Açılışı

  Karabağlar Belediyesi, İzmir Fotoğraf Sanatı Derneği (İFOD) ve Karabağlar Kent Konseyi iş birliğiyle düzenlenen 'Atatürk Fotoğraflarının Hikayesi' söyleşisi ve 'Atatürk ve Cumhuriyet Şehri İzmir' konulu fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, konuşmasında Cumhuriyetin 100. yılını kutladıklarını ve Mustafa Kemal Atatürk'ün fikirlerinin hala ülkeyi yönlendirdiğini vurguladı. Sergi, 31 Aralık tarihine kadar Yıldız Kenter Kültür ve Sanat Merkezi'nde ziyaret edilebilir.

 • Karabağlar Belediyesi, su baskınlarının ardından onarım çalışmalarını denetledi
  09 Kas Karabağlar Belediyesi, su baskınlarının ardından onarım çalışmalarını denetledi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, sağanak yağışın neden olduğu su baskınlarının ardından Fen İşleri Müdürlüğü'nün yaptığı onarım çalışmalarını denetledi. Selvitopu, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileterek, Uğur Mumcu Mahallesi'ndeki asfaltlama çalışmalarını inceledi. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ise su baskınlarının etkilerini gidermek için çalışmalarını sürdürüyor.

 • Karabağlar Belediyesi, Atatürk'ü Anma Etkinlikleri Düzenliyor
  08 Kas Karabağlar Belediyesi, Atatürk'ü Anma Etkinlikleri Düzenliyor

  Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılında Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde özel etkinliklerle anacak. Anma programı kapsamında kompozisyon yarışması ödül töreni, söyleşi ve fotoğraf sergisi düzenlenecek. Ayrıca Atatürk'ün ölüm yıldönümünde belgesel gösterimi ve satranç turnuvası gerçekleştirilecek.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor
  01 Kas Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sarıyer Mahallesi'nde asfalt ekipleri serimlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetledi. Ekipler, yağışlı günler başlamadan önce mümkün olduğunca daha fazla sokağa girmeye gayret ediyor. Başkan Selvitopu, asfaltlama ekiplerine kolaylıklar diledi ve çalışmalar nedeniyle teşekkürler aldı.

 • Karabağlar'da Cumhuriyet'in 100. Yılı Coşkuyla Kutlandı
  29 Eki Karabağlar'da Cumhuriyet'in 100. Yılı Coşkuyla Kutlandı

  Karabağlar'da binlerce kişinin katıldığı geleneksel kortej yürüyüşü ve Dolu Kadehi Ters Tut konseriyle Cumhuriyet'in 100. yılı büyük bir coşkuyla kutlandı. Türk bayraklarıyla, fenerlerle ve marşlar eşliğinde yürüyen on binler, Cumhuriyete ve Mustafa Kemal Atatürk'e bağlılıklarını vurguladı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, gençlere hitaben yaptığı konuşmada Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetine sahip çıktıkları için teşekkür etti.

 • Karabağlar'da Cumhuriyet Şöleni
  28 Eki Karabağlar'da Cumhuriyet Şöleni

  Karabağlar Belediyesi ve Atatürkçü Düşünce Derneği Karabağlar Şubesi’nin ortak düzenlediği Cumhuriyet'in 100. yılı kutlaması 'Cumhuriyet Şöleni' coşkuyla gerçekleşti.

 • Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını Uğur Mumcu Parkı'nda kutladı
  28 Eki Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılını Uğur Mumcu Parkı'nda kutladı

  Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in kuruluşunun 100. yılını, yeni açılan '100. Yıl Uğur Mumcu Parkı'nda düzenlenen resmi törenle kutladı. İzmir Karabağlar'da gerçekleşen törene, Kaymakam, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Tören, çelenk sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi. Tören sonunda, Karabağlar Belediye Başkanı ve Kaymakam, yenilenen parkı gezerek vatandaşlarla sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.

 • Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği 100. Yıl Cumhuriyet Futbol Turnuvası büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi
  28 Eki Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği 100. Yıl Cumhuriyet Futbol Turnuvası büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi

  Karabağlar Belediyesi'nin Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları kapsamında düzenlediği '100. Yıl Cumhuriyet Futbol Turnuvası', Yeşilyurt Futbol Sahası'nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Turnuva sonunda düzenlenen ödül törenine, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Efkan Muhtar, Karabağlar Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Cihan Demir, spor kulüplerinin yöneticileri, meclis üyeleri, muhtarlar, belediye başkan yardımcıları, genç sporcular ve aileleri katıldı. Başkan Selvitopu, genç sporcuları selamlayarak konuşmasına başladı ve onların donanımlı ve sportmen yetişmelerinin önemine dikkat çekti. Turnuvaya katılan tüm sporcuların tarihi bir ana tanıklık ettiğini belirten Başkan Selvitopu, Cumhuriyetimizi 2. yüzyılına taşımak için çalışacaklarına inandığını ifade etti. Ödül töreninde dereceye giren takımlara madalyaları ve kupaları verildi ve Karabağlar Belediyesi tüm sporculara 100. yıl tişörtleriyle futbol topu hediye etti.

 • Karabağlar Atatürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda 100. Yıl Kutlaması
  25 Eki Karabağlar Atatürk Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu'nda 100. Yıl Kutlaması

  Karabağlar Belediyesi'nin kente kazandırdığı Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu'nda Cumhuriyet'in 100. yılı kutlaması yapıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ve yurtta kalan öğrenciler birlikte pasta keserek Cumhuriyet Bayramı'nı karşıladı. Başkan Selvitopu, Cumhuriyeti gençlerin geleceğe taşıyacağını vurgulayarak, “Cumhuriyetin değerleri hepimizin değerleridir. Bugün dünyada sayılan, önem verilen ülkelerden biriysek, bunu Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarına borçluyuz. Daha da geliştirmek hepimizin görevi ” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfaltlama çalışmalarına devam ediyor
  24 Eki Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, asfaltlama çalışmalarına devam ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mayıs ayından bu yana sahada canla başla çalışarak, muhtarlardan gelen talepler doğrultusunda acil ihtiyaç duyulan sokaklara asfalt serimi gerçekleştiriyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ekipleri denetleyerek çalışmalarında kolaylıklar diledi ve sezon boyunca desteklerini sürdüreceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi'nden Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Basketbol Turnuvası
  22 Eki Karabağlar Belediyesi'nden Cumhuriyet'in 100. Yılına Özel Basketbol Turnuvası

  Karabağlar Belediyesi, Cumhuriyet'in 100. yılı dolayısıyla basketbol turnuvası düzenledi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, turnuvası sonrası yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet kolay kurulmadı. Kanla, büyük bir mücadeleyle kuruldu. Bu mücadelede yaşamını yitiren tüm şehitlerimizi, gazilerimizi rahmetle anıyor, önlerinde saygıyla eğiliyoruz. Bu ülke sizler ve gelecek kuşaklar sayesinde sonsuza dek yaşayacaktır” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi, 100. Yıl Kutlamalarıyla Cumhuriyetin Yeni Yaşını Kutluyor
  19 Eki Karabağlar Belediyesi, 100. Yıl Kutlamalarıyla Cumhuriyetin Yeni Yaşını Kutluyor

  Karabağlar Belediyesi, 100. yılına ulaşan cumhuriyetin yeni yaşını büyük bir coşkuyla kutlayacak. Spor karşılaşmalarından sergilere, kortej yürüyüşlerinden konserlere kadar çok sayıda farklı etkinlikle, 100. yıl coşkusu ilçeye yayılacak.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Muhtarlar Günü'nü Samsun'da kutladı
  16 Eki Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Muhtarlar Günü'nü Samsun'da kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ilçede yıllardır uyum içinde çalıştığı muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü'nü kutlamak amacıyla onlarla Samsun'da bir araya geldi. Başkan Selvitopu, muhtarlara verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Cumhuriyetin 100. yılına ulaşmanın önemini vurguladı. Program kapsamında Samsun'un önemli noktaları ziyaret edildi ve kutlama yemeği düzenlendi. Başkan Selvitopu, muhtarlara hitaben yaptığı konuşmada, muhtarların toplumu taşıyan ve ayakta tutan değerler olduğunu belirtti ve Karabağlar'a hizmet etmek için birlikte çalıştıklarını ifade etti. Muhtarlar da Başkan Selvitopu'na teşekkür ederek, plaket sundu.

 • Karabağlar'da Yeni Gençlik ve Spor Merkezi İnşaatı Devam Ediyor
  15 Eki Karabağlar'da Yeni Gençlik ve Spor Merkezi İnşaatı Devam Ediyor

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Karabağlar'ın önemli bir ihtiyacını karşılayacak olan Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin inşaatının hızla devam ettiğini belirtti. İzmir'in en önemli spor komplekslerinden biri olacak olan tesis, futbol sahası, tribünler, yüzme havuzları ve birçok spor alanıyla modern bir mimariye sahip olacak. Tamamlandığında İzmir'in çekim merkezi haline gelecek olan Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi, çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefliyor.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  14 Eki Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, ilçenin farklı noktalarında asfaltlama çalışmalarına devam ediyor. Son olarak Kazım Karabekir Mahallesi'nde asfalt serimi gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları denetleyerek talimatlar verdi. Vatandaşlar ise Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür etti.

 • Üçyol Uğur Mumcu Parkı, Cumhuriyet'in 100. yılına hazırlanıyor
  12 Eki Üçyol Uğur Mumcu Parkı, Cumhuriyet'in 100. yılına hazırlanıyor

  İzmir'in en işlek noktalarından biri olan Üçyol Uğur Mumcu Parkı, Karabağlar Belediyesi tarafından Cumhuriyet'in 100. yılına hazırlanıyor. Park, modern bir görünüme kavuşacak ve daha işlevsel hale gelecek. Parka, Cumhuriyet'in 100. yılı anısına, Cumhuriyet ve Atatürk temalı büyük bir rölyef yerleştirilecek. Ayrıca, parkta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı resmi törenleri düzenlenecek.

 • Karabağlar Belediyesi'nde 2 Milyar 500 Milyonluk Bütçe Kabul Edildi
  07 Eki Karabağlar Belediyesi'nde 2 Milyar 500 Milyonluk Bütçe Kabul Edildi

  Karabağlar Belediyesi'nin 2024 yılı bütçesi 2 milyar 500 milyon lira olarak kabul edildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mütevazı bütçeye rağmen kamunun genel çıkarına hizmet eden birçok projeyi yaşama geçirdiklerini vurgulayarak, “Tüm bunları akılla, planla, projeyle ve tasarrufla yaptık. Kendi gücümüzle yaptık. Aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi İlkokul Öğrencilerine Hayvan Sevgisi Etkinliği Düzenledi
  04 Eki Karabağlar Belediyesi İlkokul Öğrencilerine Hayvan Sevgisi Etkinliği Düzenledi

  Karabağlar Belediyesi, 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında ilkokul öğrencilerine yönelik etkinlik düzenledi. Etkinlikte çocuklar hayvan sevgisi aşılandı ve hayvanların da hakları olduğu anlatıldı. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çocukları yalnız bırakmadı ve hayvanların korunması için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Etkinlikte çeşitli atölyelerde çocuklar keyifli zaman geçirdi ve Başkan Selvitopu, doğa dostu sertifikalarını dağıttı.

 • Karabağlar Belediyesi'nin Aqua Yaşam Tesisleri Yoğun İlgi Gördü
  01 Eki Karabağlar Belediyesi'nin Aqua Yaşam Tesisleri Yoğun İlgi Gördü

  Karabağlar Belediyesi'nin Aqua Yaşam Yüzme Havuzları ve kafeteryası, bu yıl da yoğun ilgi gördü. Bakımdan geçirildikten sonra hizmete açılan tesisten yaklaşık 60 bin kişi yararlandı. Vatandaşlar, hijyenik ve güvenli bir ortamda, uygun fiyatla serinleme olanağı buldu. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Aqua Yaşam'ın aileler tarafından yoğun olarak tercih edildiğini belirtti. Tesis her sezon öncesi bakımdan geçiriliyor ve konukların rahat etmesi için önlemler alınıyor. Aqua Yaşam'ı 2022'de 55 bin kişi ziyaret etmişti.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor
  29 Eyl Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfaltlama Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bahar Mahallesi'nde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, incelemelerde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlar, çalışmalar nedeniyle Başkan Selvitopu ve Karabağlar Belediyesi'ne teşekkür etti. Başkan Selvitopu, ekiplerin kış aylarına kadar sahada aktif olarak çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

 • Neşet Ertaş, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle anıldı
  28 Eyl Neşet Ertaş, Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle anıldı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Emel Taşçıoğlu konseriyle Neşet Ertaş anıldı. Konser, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, meclis üyeleri, muhtarlar, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle birlikte vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Konserde Neşet Ertaş'ın sevilen eserleri seslendirildi ve Başkan Selvitopu, Neşet Ertaş'ın insan sevgisini hatırlatarak ona teşekkür etti.

 • Karabağlar Belediyesi, asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor
  27 Eyl Karabağlar Belediyesi, asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarını sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karabağlar'ın dört bir yanındaki asfaltlama ve kaldırım düzenleme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörlüğü'nden gelen talep doğrultusunda, üniversitenin Uzundere Yerleşkesi'nde de hummalı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Akademik eğitim öğretim dönemi öncesi yerleşkeye yaklaşık 350 ton asfalt seriliyor ve 300 metre uzunluğunda kaldırım düzenlemesi yapılıyor. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, ekiplerin ilçenin dört bir yanında çalışmalarını sürdürdüğünü ve kamu kurumlarının taleplerine de yanıt vermeye gayret ettiklerini belirtti. Ekipler, yağışlı kış günleri başlayana kadar aynı kararlılıkla çalışmalarına devam edecek.

 • Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi
  26 Eyl Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı Başarılarıyla Gurur Verdi

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bocce branşında Türkiye çapında dereceye giren Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü sporcularını başarılarından ötürü kutladı. Karabağlar Belediyesi Spor Kulübü Bocce Takımı, Türkiye Bocce Federasyonu tarafından düzenlenen Vole Atış Oyunları'nda gençler ve büyükler kategorilerinde toplam 5 madalya kazandı. Başkan Selvitopu, gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı.

 • Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'nde binlerce İzmirliyi ağırladı
  25 Eyl Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'nde binlerce İzmirliyi ağırladı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Kavacık Üzüm Festivali, İzmirlilerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Festivalde yöresel ürünler satın alınarak renkli etkinliklere katılıyor. Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu, festivale ve üreticiye verdiği destekten dolayı teşekkür edildi. Festivalde ayrıca bando gösterileri, ortaoyunu, halk oyunları ve atölye çalışmaları da yer alıyor.

 • Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'ne ev sahipliği yapıyor
  23 Eyl Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali'ne ev sahipliği yapıyor

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen 11. Kavacık Üzüm Festivali, büyük bir coşkuyla başladı. Festivalde, üreticilere moral verilerek üretime ve üreticiye destek olunacağı vurgulandı. Festival kapsamında üretici stantları açıldı, resmi açılış töreni gerçekleştirildi ve Kavacık Üzüm Yarışması düzenlendi. Festivalde, Türk Halk Müziği konserleri, sergiler, atölye çalışmaları ve animasyon gösterileri de yer aldı.

 • Karabağlar Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek Sağladı
  22 Eyl Karabağlar Belediyesi Amatör Spor Kulüplerine Nakdi Destek Sağladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yeni sezon öncesi amatör spor kulüplerine nakdi destek sağladı. Karabağlar Amatör Kulüpler Birliği Başkanı Cihan Demir ve kulüp yöneticilerine sembolik çek teslim eden Başkan Selvitopu, gençleri ve çocukları kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporu desteklemeye devam edeceklerini vurguladı. Karabağlar Belediyesi'nin yeni kültür, sanat ve bilim merkezlerini, spor komplekslerini yaşama geçirmek için çalıştığını belirten Başkan Selvitopu, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi'nin hızla tamamlandığını ve futbol sahasının bu yıl içinde kullanıma açılacağını söyledi. Karabağlar Belediye Meclisi tarafından kabul edilen karar gereği, toplam 1.000.000 liralık nakdi destek 27 kulübün hesaplarına yatırıldı.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'dan Gazi ve Şehit Yakınlarına Ziyaret
  22 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu'dan Gazi ve Şehit Yakınlarına Ziyaret

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit, Dul ve Yetimler Derneği İzmir Şubesi'ni ziyaret ederek, gaziler ve şehit yakınlarıyla buluştu.

 • Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali için Hazırlıkları Tamamladı
  21 Eyl Karabağlar Belediyesi Kavacık Üzüm Festivali için Hazırlıkları Tamamladı

  Karabağlar Belediyesi tarafından bu yıl 11. kez düzenlenen Kavacık Üzüm Festivali için tüm hazırlıklar tamamlandı. Festival öncesi kaldırımların bakımı ve onarımı yapıldı, çocuk oyun alanı düzenlendi ve açık alanlara mevsim çiçekleri dikildi. Ayrıca köyün girişindeki araç yolları asfaltlandı. Festival her yıl daha fazla ilgi görüyor ve Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Kavacık Üzümü'nü dünyaya tanıtmak için çalıştıklarını belirtti. Festival programında stantların açılışı, resmi tören, üzüm yarışması ödül töreni, konserler ve çeşitli etkinlikler yer alacak. Festival için ücretsiz araç kaldırılacak ve otobüs seferleri düzenlenecek.

 • Karabağlar Belediyesi 11. Kavacık Üzüm Festivali'ni Düzenliyor
  19 Eyl Karabağlar Belediyesi 11. Kavacık Üzüm Festivali'ni Düzenliyor

  Karabağlar Belediyesi, kırsal kalkınmayı desteklemek ve Coğrafi İşaret Belgesi aldığı üzümü dünyaya tanıtmak amacıyla geleneksel olarak düzenlediği Kavacık Üzüm Festivali, bu hafta sonu 11. kez gerçekleştirilecek. Festivalde konserler, sergiler, yarışmalar düzenlenecek ve üreticilere moral olacak.

 • Karabağlar Belediyesi Üçyol Hayvan Sağlığı Merkezi'nde Kısırlaştırma Çalışmalarına Devam Ediyor
  18 Eyl Karabağlar Belediyesi Üçyol Hayvan Sağlığı Merkezi'nde Kısırlaştırma Çalışmalarına Devam Ediyor

  Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Uğur Mumcu Parkı içinde bulunan Üçyol Hayvan Sağlığı Merkezi'nde kısırlaştırma çalışmalarını sürdürüyor. Karabağlar Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda randevu ile getirilen sahipsiz kediler kısırlaştırılıyor. Ayrıca Karabağlar Belediyesi, ilçe sınırları içindeki vatandaşlara randevu alarak sahipsiz kedilerin steril bir ortamda kısırlaştırılmasını sağlama imkanı sunuyor. Üçyol Hayvan Kısırlaştırma Merkezi, Uğur Mumcu Parkı içerisinde bulunması ve ulaşım merkezlerine yakın olması nedeniyle hayvanseverler tarafından tercih edilen bir nokta haline gelmiştir. Ayrıca Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Nazım Hikmet ve Uzundere Hayvan Sağlığı merkezlerinde de hafta içi mesai saatlerinde kısırlaştırma işlemlerine devam etmektedir.

 • Karabağlar Belediyesi Temizlik Altyapısını Güçlendiriyor
  16 Eyl Karabağlar Belediyesi Temizlik Altyapısını Güçlendiriyor

  Karabağlar Belediyesi, ilçenin daha temiz tutulması ve vatandaşlara daha sağlıklı hizmet vermek amacıyla temizlik altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak 500 konteyner satın alınarak ilçenin farklı noktalarına yerleştirildi. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yeni konteynerlerle hizmetlerin daha sağlıklı verileceğini belirtti ve Karabağlar'ı daha temiz tutmak için çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

 • Karabağlar'da Geleneksel Kortej ve Sevcan Orhan Coşkusu
  09 Eyl Karabağlar'da Geleneksel Kortej ve Sevcan Orhan Coşkusu

  Karabağlar Belediyesi, İzmir'in düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıl dönümünü geleneksel kortej yürüyüşü ve binlerce kişinin katıldığı Sevcan Orhan Konseri'yle kutladı.

 • Karabağlar Belediyesi'nden Eğitime Büyük Destek
  07 Eyl Karabağlar Belediyesi'nden Eğitime Büyük Destek

  Eğitimi kesintisiz desteklemeye devam eden Karabağlar Belediyesi, yeni eğitim öğretim yılı öncesi 22 okulda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi. Yaz aylarında acil ihtiyaç duyulan okulların iç ve dış cephe boyamalarının yanı sıra, tesisatlarında, kapılarında onarımlar yapıldı. Karabağlar Belediyesi bu çalışmaları yapmak için okullar tatile girmeden önce toplam 4 milyon 150 bin liralık ihale gerçekleştirmişti.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı
  06 Eyl Karabağlar Belediye Başkanı Zabıta Haftası'nı kutladı

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Zabıta Müdürlüğü personelinin Zabıta Haftası'nı kutladı. Törende personele teşekkür eden Selvitopu, zabıta binası konusunun gündemlerinde olduğunu belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor
  02 Eyl Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Üçkuyular Mahallesi'nde asfalt serimi gerçekleştirerek çalışmalarını sürdürdü. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nun denetiminde yapılan incelemede, vatandaşlarla sohbet edildi ve talep ve öneriler dinlendi.

 • Başkan Selvitopu: En Büyük Yatırımımız Geleceğe
  02 Eyl Başkan Selvitopu: En Büyük Yatırımımız Geleceğe

  Karabağlar Belediye Meclisi’nin eylül ayı toplantısı gerçekleştirildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu yönetimindeki toplantıyı, Saadet Partisi’nin ilçe başkan yardımcıları Şener Uzun, Celal Karabalık ve Necati Tağaç da izledi. Başkan Selvitopu, Karabağlar Belediyesi’nin spor, kültür ve sanat alanındaki çalışmalarını hatırlatarak, “Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için en büyük yatırımı geleceğimize yapıyoruz” dedi.

 • Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yoğun Talep Alıyor
  01 Eyl Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Yoğun Talep Alıyor

  Karabağlar Belediyesi Atatürk Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, yeni akademik yıl başlamadan önce kısa sürede doldu. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, yoğun taleple karşılaştıklarını belirterek, yeni bir yurt kazandırmayı hedeflediklerini söyledi.

 • Karabağlar'da 101. Yıl Coşkusu
  31 Ağu Karabağlar'da 101. Yıl Coşkusu

  30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı Karabağlar’da coşkuyla kutlandı. Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Sümer Ezgü konserini, aralarında Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu, meclis üyeleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarların da olduğu binlerce vatandaş ilgiyle izledi.

 • Karabağlar'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu
  29 Ağu Karabağlar'da 30 Ağustos Zafer Bayramı Coşkusu

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenecek Sümer Ezgü Konseri ile 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 101. yılı coşkuyla kutlanacak.

 • Karabağlar Belediyesi'nin desteğiyle Kavacık Üzümü kurtarıldı
  25 Ağu Karabağlar Belediyesi'nin desteğiyle Kavacık Üzümü kurtarıldı

  Dünyanın en kaliteli üzüm çeşitlerinden Alphonse Lavallee'nin yetiştirildiği Kavacık Köyü'nde bu yıl yaşanan olumsuz hava koşulları ve hastalık nedeniyle üzüm rekoltesi yüzde 70 azaldı. Ancak Karabağlar Belediyesi'nin ücretsiz olarak dağıttığı gübre ve bordo bulamacı sayesinde üzümün yüzde 30'u kurtarıldı. Köylüler, belediyeye teşekkür ederek bu yılki mahsulü belediyenin desteğiyle elde ettiklerini dile getirdi. Karabağlar Belediyesi, Alphonse Lavallee ürününü dünyaya tanıtmak için her yıl Kavacık Üzüm Festivali düzenliyor ve üreticilere tarımsal destek sağlıyor.

 • Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Yaz Konseriyle Vatandaşlarla Buluştu
  24 Ağu Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu Yaz Konseriyle Vatandaşlarla Buluştu

  Karabağlar Belediyesi Türk Halk Müziği Korosu, Şef Murat Sincer yönetiminde düzenlenen yaz konseriyle Maliyeciler Mahallesi'nde vatandaşlarla buluştu. Konserde birçok bilinen türkü seslendirilirken, Başkan Selvitopu koroya ve Şef Murat Sincer'e 'Doğa Dostu Sertifika' verdi ve çevrenin korunması konusunda çağrıda bulundu. Konser, İzmir Marşı'nın birlikte seslendirilmesiyle sona erdi.

 • Karabağlar Belediyesi KARBEM öğrencileri YKS'de yüzde 84 başarı elde etti
  24 Ağu Karabağlar Belediyesi KARBEM öğrencileri YKS'de yüzde 84 başarı elde etti

  Karabağlar Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi (KARBEM), eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. YKS sonuçları açıklandıktan sonra 270 KARBEM öğrencisinden 227'si üniversitelere yerleşmeye hak kazandı. Yerleşen öğrenciler arasında tıp, eczacılık, hukuk, mühendislik, sağlık, fen-edebiyat, eğitim, iktisadi ve idari bilimler gibi çeşitli bölümler bulunuyor. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, öğrencileri başarılarından dolayı kutlayarak, belediyenin eğitimi desteklemeye devam edeceğini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi Yaz Sezonunda Asfalt Serim Çalışmalarını Sürdürüyor
  23 Ağu Karabağlar Belediyesi Yaz Sezonunda Asfalt Serim Çalışmalarını Sürdürüyor

  Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaz sezonunu en iyi şekilde değerlendirmek için ilçenin farklı noktalarındaki asfalt serim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Başkan Selvitopu, General Kazım Özalp ve Muammer Akar mahallelerindeki asfalt serim çalışmalarını yerinde denetledi. Serimler mevsim normallerinin üzerindeki sıcak havaya rağmen programa göre devam edecek. Belediye Başkanı Selvitopu, ekiplere teşekkür ederek, muhtarların önerilerini dikkate alarak acil ihtiyaç duyulan sokaklara girmeye devam ettiklerini belirtti.

 • Karabağlar Belediyesi'nin 17 Ağustos Depremi'nin 24. yılı dolayısıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında '45 Saniye' semineri yapıldı
  18 Ağu Karabağlar Belediyesi'nin 17 Ağustos Depremi'nin 24. yılı dolayısıyla düzenlediği etkinlikler kapsamında '45 Saniye' semineri yapıldı

  Karabağlar Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikler kapsamında '45 Saniye' semineri gerçekleştirildi. Seminerde, afet anı ve sonrasında yapılması gerekenlerle ilgili bilgi verildi.

 • İzmir Üçyol Uğur Mumcu Parkı Yenileniyor
  16 Ağu İzmir Üçyol Uğur Mumcu Parkı Yenileniyor

  Karabağlar Belediyesi tarafından hızla yenilenen Üçyol Uğur Mumcu Parkı, Cumhuriyet'in 100. yılına yakışır şekilde düzenleniyor. Parkta konser ve resmi tören alanı, çocuk oyun alanları, modern spor aletleri ve daha fazla oturma ve dinlenme alanı bulunacak. Ayrıca parka Cumhuriyet ve Atatürk temalı büyük bir rölyef yerleştirilecek.

 • Aşık Veysel ve Anadolu ozanları Karabağlar'da unutulmadı
  12 Ağu Aşık Veysel ve Anadolu ozanları Karabağlar'da unutulmadı

  Karabağlar Belediyesi tarafından düzenlenen Ender Balkır konseriyle Aşık Veysel ve diğer Anadolu ozanları anıldı. Konserde, Aşık Veysel'in ve diğer ünlü ozanların türküleri coşkuyla ve hüzünle seslendirildi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, Aşık Veysel'in değerini vurgulayarak, tüm ozanlara saygı ve minnet duyduklarını belirtti. Konser sonunda Sanatçı Ender Balkır'a doğa dostu sertifika verildi.

 • Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti
  11 Ağu Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

  Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu parti genel merkezindeki makamında ziyaret etti. Selvitopu, Kılıçdaroğlu'na Karabağlar Belediyesi'nin devam eden projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, Atatürk Gençlik ve Spor Merkezi inşaatının hızla devam ettiğini belirtti. Selvitopu, Karabağlar'a kazandırdıkları kültür ve sanat merkezi, çocuk kültür bilim merkezi, yükseköğrenim kız öğrenci yurdu gibi tesislerden on binlerce kişinin yararlandığını ifade etti. Kılıçdaroğlu ise ziyaretten memnuniyetini dile getirerek Selvitopu'na başarılar diledi.

 • Karabağlar Belediyesi Dolandırıcılık Uyarısı
  10 Ağu Karabağlar Belediyesi Dolandırıcılık Uyarısı

  Karabağlar Belediyesi, belediye başkan yardımcılarının adını kullanarak dolandırıcılık yapmak isteyen kişi ya da kişilerle ilgili vatandaşları dikkatli olmaya çağırdı. Belediye, vatandaşlardan yardım için para isteyen kişilere itibar edilmemesi ve durumun derhal emniyete bildirilmesi gerektiğini belirtti.

Advertisement