Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor - Son Dakika
Güncel

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sarıyer Mahallesi'nde asfalt ekipleri serimlerine devam ediyor. Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, çalışmaları yerinde denetledi. Ekipler, yağışlı günler başlamadan önce mümkün olduğunca daha fazla sokağa girmeye gayret ediyor. Başkan Selvitopu, asfaltlama ekiplerine kolaylıklar diledi ve çalışmalar nedeniyle teşekkürler aldı.

01.11.2023 18:24
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Sarıyer Mahallesi'nde asfalt ekipleri serimlerine devam ediyor. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu çalışmaları yerinde denetledi.

Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, asfaltlama sezonunu en verimli şekilde değerlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Son olarak Sarıyer Mahallesi'nde serim gerçekleştiren ekipler, yağışlı günler başlamadan önce mümkün olduğunca daha fazla sokağa girmeye gayret ediyor.

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, mahalledeki çalışmaları yerinde denetleyerek, vatandaş ve esnafla sohbet etti. Mahalle Muhtarı Emine Konukseven'in de yer aldığı incelemede Selvitopu, asfaltlama ekiplerine kolaylıklar diledi. Yağışlı soğuk kış günlerine az bir süre kalmasına rağmen asfaltlama ekiplerinin sahada durmaksızın çalıştığını vurgulayan Selvitopu, "Sezon başından bu yana tüm gücümüzle sahadayız. Karabağlar Belediyemize ait modern araçlarla, tekniğine uygun şekilde serim gerçekleştiriyoruz. Son güne kadar aynı anlayışla çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Muhtar Konukseven'in yanı sıra esnaf ve vatandaşlar da çalışmalar nedeniyle Başkan Selvitopu'na teşekkür etti.

Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Karabağlar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Asfalt Çalışmalarına Devam Ediyor - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Bahçeşehir Koleji, Niners Chemnitz'e deplasmanda kaybetti
  22:48 Bahçeşehir Koleji, Niners Chemnitz'e deplasmanda kaybetti

  FIBA Erkekler Avrupa Kupası Finali'nin ilk maçında Bahçeşehir Koleji, Almanya'nın Niners Chemnitz takımına deplasmanda 85-74 kaybetti. İkinci maç ise 24 Nisan Çarşamba günü İstanbul'da oynanacak.

 • Tayfun Pirselimoğlu'nun 'Tuhaf Zamanlar' Sergisi İstanbul'da Açıldı
  22:38 Tayfun Pirselimoğlu'nun 'Tuhaf Zamanlar' Sergisi İstanbul'da Açıldı

  Yönetmen, yazar ve ressam Tayfun Pirselimoğlu'nun 'Tuhaf Zamanlar' adlı kişisel sergisi, İstanbul Concept Gallery'de ziyaretçilere açıldı. Sergi, Pirselimoğlu'nun tuhaflıklar üzerine kurulu resimlerini içermekte olup, sanatçı tuhaflığın kendisindeki karşılığını bulmaya çalıştığını ifade etti. Sergi, 16 Mayıs tarihine kadar ziyaret edilebilir.

 • Prag Filarmoni Nefesli Beşlisi, Ankara Müzik Festivali'nde konser verdi
  22:34 Prag Filarmoni Nefesli Beşlisi, Ankara Müzik Festivali'nde konser verdi

  Sevda-Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen 38. Uluslararası Ankara Müzik Festivali kapsamında Prag Filarmoni Nefesli Beşlisi konser verdi. Çankaya Sahne'deki konserde, Jiri Sevcik, Vladislav Borovka, Jan Brabec, Vaclav Fürbach ve Mikulas Koska'nın yer aldığı topluluk, Mozart, Farkas, Bizet, Dvorak ve Hallam'ın eserlerini seslendirdi. Prag Filarmoni Nefesli Beşlisi üyeleri, ulusal ve uluslararası yarışmalarda birçok ödül kazanmıştır ve birçok önemli orkestrada görev almaktadır.

 • Konya'da Uyuşturucu Operasyonunda 2 Şüpheli Tutuklandı
  22:33 Konya'da Uyuşturucu Operasyonunda 2 Şüpheli Tutuklandı

  Konya'nın Kulu ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda, polis ekipleri tarafından durdurulan bir otomobilde yapılan aramada 390 uyuşturucu hap ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheli, adliyeye sevk edildikten sonra tutuklandı.


Advertisement