Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti - Son Dakika

Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti

19.11.2021 11:30

Yakın zaman önce futbolu bırakan Ndoro, çok zor bir yaşamın içinde kendini buldu. Futbol oynarken bütün mal varlığını eşinin üzerine yapan Ndoro, ayrılığın ardından her şeyini kaybetti.

Zimbabveli eski futbolcu Tendai Ndoro, hayal kırıklığıyla sonuçlanan aşk hayatından dolayı bütün mal varlığını eşine kaptırdı. Eşiyle birlikte Güney Afrika'da maddi açıdan iyi bir yaşam süren Tendai Ndoro, özellikle Umman kulübü Al-Oruuba transferinde ciddi kazanç elde etmişti. Ancak bu noktadan sonra onun için kabus dolu bir hayat başladı.

Kendi sonunu hazırladı! Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti

HER ŞEYİNİ KAYBETTİ

Futbolarena'nın aktardığı habere göre; Eşiyle sonsuza dek mutlu olacağını düşünen Ndoro, kazandığı paraları, gayrimenkul, arabaları, tüm mal varlığını eşinin üzerine yaptı.Yakın çevresi, "Çok iyi bir evlilikleri olmamasına rağmen eşini çok seviyordu. Sürekli kavga ediyorlardı ama eşini çok seviyordu. Güney Afrika'daki evini ve lüks arabalarını eşinin üzerine yaptı. Boşanmalarının ardından tüm mal varlıkları artık eşinin oldu" diyerek yaşananları aktardı. Ndoro'nun bu nedenle iflas ettiği belirtildi.

Kendi sonunu hazırladı! Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti
YORUMLAR (2)
  • Özgür Karataş: Yeğenim, hayatının en büyük hatasını yapmışsın Eski eşin olurda vicdana gelip sana acirsa yarısıni olmasa bile çeyreğini verirse yat kalk dua et... kadınlar çok fena zeki olabilirler .... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Spor Mal varlığını eşinin üzerine yapan yıldız futbolcu Ndoro, her şeyini kaybetti - Son Dakika Spor


Advertisement