Mersin: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi - Son Dakika
Mersin: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

Mersin: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi

31.07.2006 18:47

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Mersin İdmanyurdu, dış transferde Vestel Manisaspor'dan kaleci Göksel Gençer ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi takımlarından Mersin İdmanyurdu, dış transferde Vestel Manisa spor'dan kaleci Göksel Gençer ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Mersin Büyükşehir Belediyesi'nde düzenlenen imza töreninde açıklamada bulunan Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Mersin İdmanyurdu Onursal Başkanı Macit Özcan, yeni sezonda hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyledi. Türkiye'nin en iyi spor kompleksine sahip olduklarını, geçmişte yaptıkları hataları bu yıl şampiyon olarak telafi edeceklerini söyleyen Özcan, "Ligde büyük bir rekabet bizi bekliyor. Her yıl iddialı konuşulur ama bu yıl gerçekten iddialıyız" diye konuştu.

Teknik Direktör Nasır Belci ise, transfer çalışmalarının sürdüğünü, 2 futbolcu daha almak istediklerini belirtti. Transfer edecekleri futbolculardan birinin kesinlikle forvet olacağını kaydeden Belci, "Takımda oynayan futbolcular kadar yedek kulübesinde bekleyen futbolcuların da kaliteli olması için çalışıyoruz. Yeni oluşturulan takımın bu anlamda başarılı olacağına inanıyorum. Oluşturduğumuz yeni ekipten dolayı Başkan Macit Özcan'a da teşekkür ediyor ve kendimizi gerçekten şanslı hissediyoruz. Hiçbir problemimiz yok. Çok iyi bir ortamda işimizi yapıyoruz" dedi.

Bu arada uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Mersin Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın Daire Başkanı Mehmet Küver anısına düzenlenen turnuvada 1. olan Mersin İdmanyurdu, kupayı Büyükşehir Belediye ve Kulüp Onursal Başkanı Macit Özcan'a armağan etti. Takım kaptanı Fazlı Ulusoy, takım adına kupayı Başkan Özcan'a takdim etti.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Spor Mersin: Türkiye 2. Futbol Ligi B Kategorisi - Son Dakika


Advertisement