Mesut Özil bombayı patlatabilir! Resmi teklif için İstanbul'a geldiler - Son Dakika

Mesut Özil bombayı patlatabilir! Resmi teklif için İstanbul'a geldiler

09.11.2021 18:24

Vitor Pereira'nın geleceği gündemdeyken bir bomba da Mesut Özil'den gelebilir. Mesut Özil'i isteyen Katar ekibinin resmi teklif için İstanbul'da olduğu belirtildi.

Mesut Özil'in transferi için Katar ekibin İstanbul'a geldiği ileri sürüldü. Fotomaç gazetesinin haberine göre, Katar ekibi çok ciddi ve ısrarcı. Bu takımın Al Sadd olduğu konuşuluyor. Gazeteci Fatih Doğan, Mesut transferi hakkında gelişmeleri Fotomaç'a anlattı.

Mesut Özil ayrılıyor! Resmi görüşmeler için İstanbul'a geldiler

İşte Fatih Doğan'ın açıklamaları:

"ÇOK CİDDİ TEKLİF YAPTILAR"

"Yaklaşık 3 hafta önce Mesut'a Katar temsilcileri çok ciddi ilk teklifi yaptılar. Ve ısrarlarını sürdürüyorlar.

Mesut Özil ayrılıyor! Resmi görüşmeler için İstanbul'a geldiler

"GELDİKLERİNİ BİLİYORUZ"

En son Katar temsilcilerinin İstanbul'a kadar gelip, niyetlerinin çok olduğunu, Mesut Özil'i Katar'da görmek istediklerini çok cazip bir teklif getirdiklerini biliyoruz.

"RADİKAL KARARLAR ÇIKABİLİR"

Fenerbahçe'de sadece Mesut değil dün saat 4'ten bu yana çok sıcak bir trafik var. Çok radikal kararlar çıkabilir. Mesut Özil kararsız durumda. Katar temsilcisi, Mesut'un kararını vermesini ve onlara gitmesini bekliyor.

YORUMLAR (1)
500
Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu Arızalanan otobüs yolda kaldı, yolcular perişan oldu Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti Ukrayna'dan yapılan tahıl ihracatında Türkiye başı çekti Türkmenistanlı gruptan, Başkonsolosluk önünde darbedildikleri iddiasıyla suç duyurusu Türkmenistanlı gruptan, Başkonsolosluk önünde darbedildikleri iddiasıyla suç duyurusu

Son Dakika Spor Mesut Özil bombayı patlatabilir! Resmi teklif için İstanbul'a geldiler - Son Dakika


Advertisement