Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı - Son Dakika

Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı

26.07.2021 20:38

Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği Morutan için futbolcunun menajerinden yeni bir açıklama geldi. Rumen futbolcuyu 10 milyon euroya sarı-kırmızılılara satabileceğini söyleyen Steaua Bükreş Başkanı Gigi Becali'nin sözleri üzerinden konuşan menajer Florin Vulturar, "Becali'nin isteğiyle Galatasaray'ın önerdiği fiyat arasında çok büyük fark yok" ifadelerini kullandı. Öte yandan Vulturar sosyal medyadan yaptığı sarı-kırmızı top paylaşımıyla taraftarı heyecanlandırdı.

Galatasaray, Steaua Bükreş forması giyen Morutan'ın transferi için şartları zorlamaya devam ediyor. Yıldız futbolcunun menajeri son açıklamasında görüşmelerin sürdüğünü ve orta yolun bulunmak üzere olduğuna dair açıklamalarda bulundu.

"GALATASARAY'A GİTMESİ KARİYERİ AÇISINDAN BÜYÜK BİR ADIM OLUR"

Futbol Arena'nın haberine göre; Morutan'ın menajeri Florin Vulturar transfer için görüşmelerin olduğunu söyledi ve Rumen basınına şu açıklamaları yaptı:

Görüşmeler var. Transferin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini önümüzdeki günlerde göreceğiz. Galatasaray büyük bir kulüp. Morutan'ın Galatasaray'a gitmesi kariyeri açısından büyük bir adım olur. Becali'nin isteğiyle Galatasaray'ın önerdiği fiyat arasında çok büyük fark yok.

SOSYAL MEDYADAN MESAJ VERDİ

Öte yandan Vulturar, sosyal medya hesabından yaptığı sarı-kırmızı top paylaşımıyla da görüşmelerin olumlu gittiğine dair sinyal verdi.

Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı

GIGI BECALI NE DEMİŞTİ?

FCSB Başkanı Gigi Becali yaptığı açıklamada, "Octavian Popescu, Florinel Coman, Andrei Cordea mutlaka oynayacaktır. Olimpiu Morutan'ın takımdaki yerini kaybetmesi muhtemel görünüyor. Olimpiu Morutan'ın açıklamalarına şaşırdım. Galatasaray'dan herhangi bir teklif almadık. Alexandru Cicaldau transferinden önce de bir kişi Darius Olaru için ne kadar istediğimi sordu, 10 milyon euro dedim ve konu kapandı. Galatasaray'ın Morutan'ı alacak parası var ama onu transfer etmek isterler mi bilmiyorum. Aslında oyuncu satmak istemiyorum. Ülke futbolu olarak gerideyiz, güçlü bir takım oluşturarak büyük takımları yenmek istiyoruz. Ancak Galatasaray 10 milyon euro verirse satarım" ifadelerini kullanmıştı.

Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı

Son Dakika Spor Morutan adım adım Galatasaray'a! Menajeri görüşmelerde son durumu paylaştı - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

ABD Temsilciler Meclisi, Ülkü Ocakları'nın araştırılmasına ilişkin maddeyi onayladı 00:06 ABD Temsilciler Meclisi, Ülkü Ocakları'nın araştırılmasına ilişkin maddeyi onayladı Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar 23:38 Altay mağlubiyeti sonrası Beşiktaş taraftarı çok öfkeli! 4 futbolcuyu takımda istemiyorlar İçtiği ilaç nedeniyle hastanelik olan Sertab Erener, konserlerini iptal etmek zorunda kaldı 22:54 İçtiği ilaç nedeniyle hastanelik olan Sertab Erener, konserlerini iptal etmek zorunda kaldı
Meral Akşener ilk kez net şekilde konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım 22:23 Meral Akşener ilk kez net şekilde konuştu: Ben cumhurbaşkanlığına değil, başbakanlığa adayım Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti 21:30 Arkadaşlarını etkilemek için ağzına yılan sokan adam feci şekilde hayatını kaybetti Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler 18:54 Çok Güzel Hareketler 2'den sürpriz aşk çıktı! Resmen ilan ettiler
Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı 18:04 Trabzon'un yüksek kesimlerinde kar kalınlığı 30 santimetreye çıktı Türkiye'nin gündemine 17:42 Türkiye'nin gündemine "Bana teşkilatın numarasını verin" sözleriyle oturan kurye beraat etti
Advertisement