RAMOS, İSPANYA'LA ZAFER KAYDI KIRTI - Son Dakika

RAMOS, İSPANYA'LA ZAFER KAYDI KIRTI

08.06.2019 15:06

Real Madrid'in savunucusu Sergio Ramos, Iker Casillas'ı İspanya ile kazandığı zafer rekoru ile La Roja ile 122 galibiyete ulaştı. Ve bunu bir amaç ile İspanya'nın Faroe Adaları'ndaki 1-4 galibiyetinde yaptı.

Real Madrid'in savunucusu Sergio Ramos, Iker Casillasİspanya ile kazandığı zafer rekoru ile La Roja ile 122 galibiyete ulaştı. ve bunu bir amaç ile İspanya'nın Faroe Adaları'ndaki 1-4 galibiyetinde yaptı.

YORUMLAR
500
TV 8.5 ve Exxen TV canlı izle! TV8.5 HD izle! Exxen TV HD izle! Liverpool Real Madrid Şampiyonlar Ligi yarı final canlı yayın izle! TV 8.5 ve Exxen TV canlı izle! TV8.5 HD izle! Exxen TV HD izle! Liverpool Real Madrid Şampiyonlar Ligi yarı final canlı yayın izle! Avrupa Karate Şampiyonası'nda erkekler kata finalinde milli sporcu Ali Sofuoğlu, İspanya'dan Damian Hugo Quintero Capdevila'yı yenerek altın madalya... Avrupa Karate Şampiyonası'nda erkekler kata finalinde milli sporcu Ali Sofuoğlu, İspanya'dan Damian Hugo Quintero Capdevila'yı yenerek altın madalya... UEFA Şampiyonlar Ligi finali: Liverpool - Real Madrid Paris'te kupa peşinde UEFA Şampiyonlar Ligi finali: Liverpool - Real Madrid Paris'te kupa peşinde
Kaynak: Dugout

Son Dakika Spor RAMOS, İSPANYA'LA ZAFER KAYDI KIRTI - Son Dakika


Advertisement