Rezan Epözdemir'den Burak Elmas'a ağır sözler - Son Dakika

Rezan Epözdemir'den Burak Elmas'a ağır sözler

10.01.2022 21:34

Geçtiğimiz ay yönetim kurulundan istifa eden eski Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, sosyal medya hesabından, "Büyük projeler küçük adamlarla yapılmaz" mesajını paylaştı. Epözdemir'in bu mesajı Başkan Burak Elmas'a yönelik olarak algılandı.

Galatasaray'da 4. Fatih Terim döneminin sona ermesinin yankıları sürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz ay Başkan Burak Elmas'la yaşadığı fikir ayrılığının ardından 2. Başkanlık görevinden istifa eden Rezan Epözdemir'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

BAŞKAN ELMAS'I MI KASTETTİ?

Epözdemir Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Büyük projeler küçük adamlarla yapılmaz. İnsanlar tercihleriyle yaşar ve her tercih bir vazgeçiştir." ifadelerini kullandı. Epözdemir'in bu mesajı Başkan Elmas'ı kastettiği belirtiliyor.

Galatasaray'da sular durulmuyor! Rezan Epözdemir'den Burak Elmas'a ağır sözler

TERİM'İN ESKİ AVUKATI

Yönetime girmeden önce Fatih Terim'in avukatlığını yapan Epözdemir'in tecrübeli teknik adama çok yakın olduğu biliniyor.

YORUMLAR
500
Geri dönüşü efsane oldu! Fatih Terim dev karşılaşmada yorumculuk yapacak Geri dönüşü efsane oldu! Fatih Terim dev karşılaşmada yorumculuk yapacak Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Dursun Özbek'ten başkanlık vaadi: Seçilirse Fatih Terim'i yine takımın başına geçirecek Burak Elmas: Fatih Terim'i görevden alırken çok zorlandım, her ne kadar sonrasında Fatih hocanın ibrasızlık için çalıştığını öğrensem de... Burak Elmas: Fatih Terim'i görevden alırken çok zorlandım, her ne kadar sonrasında Fatih hocanın ibrasızlık için çalıştığını öğrensem de...

Son Dakika Spor Rezan Epözdemir'den Burak Elmas'a ağır sözler - Son Dakika


Advertisement